Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, przedłużyłem plusa, w opcjach konta widzę, że aktualnie jest do końca 2014 roku, ale gdy najeżdżam na informacje gier z plusa widnieje, że mam je "ważne" do dnia jutrzejszego tego roku, a nie przyszłego. Jak to, się pytam? Kiedy minie mi pierwsza aktywacja plusa w dniu jutrzejszym automatycznie przeskoczy o następny rok czy co?

Odnośnik do komentarza

Panowie, przedłużyłem plusa, w opcjach konta widzę, że aktualnie jest do końca 2014 roku, ale gdy najeżdżam na informacje gier z plusa widnieje, że mam je "ważne" do dnia jutrzejszego tego roku, a nie przyszłego. Jak to, się pytam? Kiedy minie mi pierwsza aktywacja plusa w dniu jutrzejszym automatycznie przeskoczy o następny rok czy co?

 

Musisz odpalic gre z plusa z wlaczonym online, aby przedluzyc jej okres waznosci zgodnie z okresem pzedluzonego abonamentu.

Odnośnik do komentarza

Chodzi o to, żebyś odpalił ją po aktywacji okresu kolejnej subskrypcji. Wtedy zmieni się tam też termin. Jest to istotne o tyle, że jakbyś tego nie zrobił i byś nie miał netu (albo PSN by padł) to byś jej nie odpalił. Dlatego warto po każdym przedłużeniu abonamentu powłączać (choćby i po to by zaraz wyłączyć) gry na dysku, by mogły w nich aktywować się nowe licencje ;)

Odnośnik do komentarza

Wejdź do sklepu - wybierz grę z Download list albo ze strony sklepu - wyskoczy komunikat Aktywowanie i rozpocznie się pobieranie - anuluj pobieranie - powinna pojawić się nowa data ;)

 

U mnie nie wiem dlaczego ale 90% gier aktywowało się na nowy okres automatycznie - tylko kilka pozycji ręcznie musiałem odpalać.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to durnota, te chwilowe spędzenie paru sekund w sklepie przez fantastyczne lagi zmieni się w 10 minut na poklikanie ponownego ściągania/wyłączania ściągania.
Dzięki za wyjaśnienie.

E:
O, a najbardziej denerwuje mnie to, że po aktywacji plusa cała lista ściągania została poddana roszadom i nie jest już tak czytelna jak wcześniej. Wcześniej gry dodawane miesiącami łatwo było ogarnąć, a teraz porażka. Szkoda, że nie ma jakiegoś segregowania gier na miesiące...

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Mi się same nie przedłużały (chyba), albo to po jakimś czasie wskakuje. Wiem, że jak nie miałem netu a byłem świeżo po przedłużeniu Plusa, to gier których ostatnio nie grałem (tych z Plusa) nie mogłem odpalić. Od tamtej pory sobie je aktywuje ręcznie włączając i wyłączając, nigdy nie wiadomo kiedy ochota przyjdzie, a kiedy neta braknie albo PSN wywali. Może jednak te automatyczne patchowanie coś daje... :) Tak czy owak jak jest Plus to gra zawsze z Plusa odpali :)

Edytowane przez Mendrek
Odnośnik do komentarza

Są jakieś przecieki, informacje t. jakiejś promocji na Plusa ? 26.12 kończy mi się abonament i chcę zapodać sobie roczny. Z drugiej strony wiem, że często na święta były w tym temacie jakieś promocje.

 

Od razu mówię, że podobne pytanie zamieszczę też w dziale PS4, bo wiem, że niektórzy już praktycznie tu nie zaglądają.

Odnośnik do komentarza

Są jakieś przecieki, informacje t. jakiejś promocji na Plusa ? 26.12 kończy mi się abonament i chcę zapodać sobie roczny. Z drugiej strony wiem, że często na święta były w tym temacie jakieś promocje.

 

Od razu mówię, że podobne pytanie zamieszczę też w dziale PS4, bo wiem, że niektórzy już praktycznie tu nie zaglądają.

ten glowny od plusa jakis czas temu napisal ze w najblizszym czasie nie przewiduja promocji na ps+

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj automatycznie mi odnowiło plusa, chociaż wcale tego nie chciałem. -200 zł na koncie. Da się z tym coś zrobić, czy raczej walka z wiatrakami? Gdzieś tam miałem pewnie automatyczne odnawianie zaznaczone... Więc zaraz wypalą, że moja wina. Ależ jestem w(pipi)iony.

 

Wystarczyło usunąć informacje o rachunku....

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj automatycznie mi odnowiło plusa, chociaż wcale tego nie chciałem. -200 zł na koncie. Da się z tym coś zrobić, czy raczej walka z wiatrakami? Gdzieś tam miałem pewnie automatyczne odnawianie zaznaczone... Więc zaraz wypalą, że moja wina. Ależ jestem w(pipi)iony.

Da się. W opcjach na swoim koncie można to odznaczyć. I tak to twoja wina, bo przy kupowaniu plusa, dostałeś komunikat o tym, że po skończonym plusie automatycznie ci przedluży plusa oraz informacje gdzie można to wyłączyć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...