Skocz do zawartości

Battlefield 3


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko do grajacych czy na plycie jest wer.jezykowa Niemiecka ? .Bo jak jest Niemiecka to bedzie w DE Polski jeszyk na plycie :).

Zainstalowałem już wszystko (uf instalka jak na kompie ;) ) i jest niemiecki Angielski ,Francuski ,RU , i Polski więc chyba nie musisz się martwić

Ps. Na ulotce z betą Mass Effect pisze coś takiego:

"Wcześniejszy dostęp wymaga konta EA/Origin oraz zarejestrowania jednorazowego kodu seryjnego udostępnionego przy zakupie BF3.

Dla grających na PS3 WYMAGANE jest konto Xbox LIVE" :huh:

Grasz na klocku? .Jeszcze jedno pytanie jest full PL czy tylko napisy?

Odnośnik do komentarza

Fabuła singla to po prostu zrzynka z Black Ops, podobne momenty i patenty.

Generalnie po grze się niczego specjalnego nie spodziewałem, to i się nie zawiodłem. Kolejny FPS jakich wiele. Graficznie nierówno, misje w nocy brzydko wyglądają. Najlepiej wygląda cały ten etap, który wszyscy znamy z pokazów , jednak jest on na samym początku i widać że najwięcej pracy poszło właśnie na niego, szkoda że takich misji w grze jest mało. Hype nakręcili wszyscy- EA, hejterzy COD i PC-towcy. A wyszło jak zawsze, DOBRA gra bez żadnych wodotrysków. Nie zrozumcie mnie źle, gra zasługuje na 7+ (single). Ale na miano króla FPS nie zasługuje. Zobaczymy za dwa tygodnie jak w tej walce wypadnie MW3. Jednak po tym co zobaczyłem gdy ograłem Battlefield 3 już teraz wiem że na pewno to COD w tym roku będzie znowu lepszy. Dziękuje.

Edytowane przez .:marioo:.
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

możecie się, kuźwa, wreszcie zdecydować - najpierw część mdleje z zachwytu jaka to piękna gra, by zaraz ktoś wszedł i stwierdził, że brzydka i słabo widać HD :confused:

Oprawa rzeczywiście troszkę nierówna, ale ogólnie jest bardzo dobrze, nie masz się czego obawiać. :) Zwłaszcza oświetlenie daje radę, do tego świetne animacje żołdaków.

Odnośnik do komentarza

Na otwartych dużych mapach grafa trochę daje pindolem ;) ale ogólnie do zjedzenia.Hardcorem jestem to i ustawiłem serwery. Było jeszcze lepiej, ciekawiej i pysznie .Singiel ładnie wygląda ale AI jak zwykle DICE nie popisało się po raz kolejny.No i stara spiewka, właśnie chyba serwery padły :D albo coś dłubią ? Jakies życzenia ? To ja poproszę DICE o wolne jutro :D

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...