Skocz do zawartości

Euro 2012


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Po ch.uj Smuda chciał zrobić zmianę w 92 minucie?

 

Bo Grosicki ma urodziny !

 

Było blisko kompromitacji stulecia, dzięki Tytoniowi możemy się cieszyć ze zremisowania wygranego meczu. Drużny grającej tak żenująco jak Grecy do momentu strzelenia gola (po strzeleniu to też raczej nie ich siła tylko nasz słabość i piz/dowatość) chyba nigdy nie widziałem na żadnych ME. Samaras robił wszystko, żeby nam pomóc. Ruscy i Czesi zobaczyli, że mamy kondycję na 45 minut i że nasi obrońcy to dodatkowi gracze przeciwnika. Wyjście z grupy będzie cudem.

 

 

Osobny akapit należy się fanatycznej polskiej publiczności. Podczas meczu aż nadto bylo słychać, że na stadionie znajduje się ~50 tys. przypadkowej wiary (bo reszta to vipy i sponsorzy), dla której mecz to to samo cy wypad do kina albo na zakupy do marketu. Repertuar kończy się na "Polska,Polska" i "jesteśmy z wami", a jak już próbują czegoś innego to kulą w płot ("gramy u siebie" or'ly ? No ale skąd ma januszek jeden z drugim wiedzieć, że to się śpiewa na wyjazdach). Hymn profilaktycznie puścili z podkręconym na maksa wokalem żeby zakryć nieskoordynowane wycie go na 4 tempa. Aż dziw że im wyszlą ta kartoniada podczas ceremonii otwarcia.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Szkoda. Po pierwszej połowie powinno być (pipi)a co najmniej 2-0, jeszcze czerwona dla Sokratisa... Niewykorzystane sytuację się mszczą i niech ktoś powie, że to nieprawda xD Spuchli po pierwszej połowie i Grecy to wykorzystali.

 

Szkoda Szczęsnego. Mega chvjowy mecz to dla niego był. Żadnej sytuacji żeby mógł się wykazać. Pierwsza groźna i wyebał mu się Wasyl, później wiadomka, faulować nie chciał ale stało się jak się stało no i został antybohaterem. Za to Tytoń wejście smoka i w meczu z Rosją może zaprezentuję się równie dobrze.

 

Poza tym całkiem dobry mecz, emocjonujący. Co do wyniku Rosji z Czechami to chyba lepiej żeby Ruscy klepnęli Pepików gładko. Remis albo porażka Rosji może ich w(pipi)ić, zepną się na Polskę, a w starciu z rozwścieczonymi Ruskimi nasi Polacy, Francuzi i Niemcy nie mają dużych szans ;)

 

IMO bardzo dobre rozpoczęcie turnieju, oby inne mecze trzymały poziom.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to czyste frajerstwo.Ogólnie jestem anty euro .Strzelił Lewy mówię ok niech wygrają .ale to co się działo po bramce woła o pomstę do nieba.Szczęsny niech (pipi) bo póki co szczeka jak by wygrał mistrza Europy ,3 razy LM.Mam nadzieję że w końcu mordę przymknie cwaniaczek.Teraz 0-3 z ruskimi i przynajmniej zamkną mordę sezonowcy.Przynajmniej nie uświadczymy już komora i rudego na trybunach!!!

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Osobny akapit należy się fanatycznej polskiej publiczności. Podczas meczu aż nadto bylo słychać, że na stadionie znajduje się ~50 tys. przypadkowej wiary (bo reszta to vipy i sponsorzy), dla której mecz to to samo cy wypad do kina albo na zakupy do marketu. Repertuar kończy się na "Polska,Polska" i "jesteśmy z wami", a jak już próbują czegoś innego to kulą w płot ("gramy u siebie" or'ly ? No ale skąd ma januszek jeden z drugim wiedzieć, że to się śpiewa na wyjazdach). Hymn profilaktycznie puścili z podkręconym na maksa wokalem żeby zakryć nieskoordynowane wycie go na 4 tempa. Aż dziw że im wyszlą ta kartoniada podczas ceremonii otwarcia.

 

Serio spodziewałeś się jakiegoś konkretnego dopingu?

 

Przynajmniej nie było wygwizdywania hymnu Greków.

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Serio spodziewałeś się jakiegoś konkretnego dopingu?

 

Przynajmniej nie było wygwizdywania hymnu Greków.

Ta ,a jakby sobie nie wychowali kiboli to pewnie byłyby gwizdy wyrywanie krzesełek i demolka.Ważne ,że jest studio w fabryce czekolady i nie przegraliśmy.A jak nie awansujemy to też będzie fajnie.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Widziałem już zbyt wiele meczy naszej kadry żeby uwierzyć, że tym razem się uda, ale.... w sumie jestem zadowolony i pozytywnie zaskoczony. Stawiałem że Grecy ograją nas bez problemu, a tu udało się jakimś cudem zdobyć punkt. A że grali beznadziejnie? W sumie, grają tak odkąd pamiętam, więc dlaczego tym razem miało by być inaczej. Kciuki jednak trzymałem i trzymał będę dalej. Mam jednak dziwne przeczucie że Ruscy nas rozniosą. Obym się mylił.

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

1. dlaczego Laskowski komentuje mecz kacapów, a nie nasz?

2. dlaczego Webb sędziuje mecz kacapów, a nie nasz?

 

 

edit: skąd Czesi wzięli murzyna?

Edytowane przez Wściekły Pies
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No mecz był, ale jak reszta naszych spotkań ma tak wyglądać, to nie dotrwam do końca turnieju. W pewnym momencie tak wisiała w powetrzu bramka dla Greków, że mało nie zes.rałem się na miętowo. Szczęsny pięknie zawalił pierwszą bramkę. Przecież do tego momentu chlopaki tak elegancko wszystko czyściły w polu karnym, że Wojtek nawet nie musiał kucnąć. No to po jaki ch.uj Szczęsny wychodził na ten piąty metr zamiast upier.dolić dupsko w bramce jak robił to do tej pory. Natomiast w drugiej sytuacji, w ogólnym rozrachunku, zachował się dobrze. Gekas miałby pustą bramkę i nawet piorun by go nie trafił, bo był rozwinięty ten śmierdzący dach, ktory podusił nam chłopaków. Tytoń zrobił kozackie wejście i ciekaw jestem jak pokaże się w meczu z Rosją. Przy czym nawet jeżeli pyknąłby życiówkę, to Smuda i tak wroci do Szczęsnego.

No a teraz obiekt moich nawiększych obaw, o którym wspominalem w jakimś innym temacie. O CO KUR.WA CHODZIŁO Z TYM GROSICKIM W 92. MINUCIE, bo do tej pory nie mogę znaleźć racjonalnych przyczyn takiego posunięcia. Poza tym po stracie bramki gra posypała się po całości i mieliśmy naszą pinkną, starą obronę. Rozumiem jeszcze brak natychmiastowej reakcji. To jest pewne ryzyko jakie trener na siebie bierze, bo można stracić kolejną bramkę, ale czasami gra się skleja i normuje. Spoko, rozumiem. No ale tu już po 10 minutach trzeba jakoś reagować. Nie wiem może Smuda po 1. połowie doszedl do wniosku, że wszystko jest pod kontrolą i pojechał do hotelu. Usłyszał w radiu co się dzieje, zawrócił i wbiegł na pelnej (pipi).ie w 92. minucie krzycząc "Grosicki, Grosicki, Jacek gdzie jest kur.wa Grosicki?!".

Oczywiście nie można też całkiem dissować Smudy, bo jednak na starcie ułożył zespół dobrze, a nawet bardzo. Natomiast późniejszy brak reakcji na wydarzenia z boiska był trochę zatrważający.

 

Natomiast odrębny akapit dla Juskowiaka. O kur.wa mać, mam nadzieję, że ten koniosraj już nie będzie komentował żadnych naszych spotkań. No co za maruda pierd.olona, malkontent jeden. Jeszcze komentował to wszystko takim zamulono-płaczliwym głosem. No bez kitu, chłop chyba wywiał ducha nadziei z 3/4 telewidzów, bo nie dość, że gra się nie klei, to jeszcze maruda na mikrofonie. Nie wiem, chyba wyślę jakiegoś maila do TVP.

 

Aha, no i propsy dla sędziego. Czasami irytował ta swoją skrupulatnością, ale gwizdał dobrze.

 

Ostatecznie - panowie jest progres względem wcześniejszych turniejów:

1. Nie przegraliśmy.

2. W ogólnym rozrachunku graliśmy znacznie lepiej niż w pierwszych spotkaniach poprzednich imprez. Jednak tam był piach przez 90 minut.

3. W sumie to graliśmy z mistrzami europy i drużyną, która nie przegrała żadnego spotkania w eliminacjach. Oczywiście trzeba poczekać co Grecy pokazą w dalszej części turnieju - z Ruskimi i Czechami. Po tygodniu może okazać się, że ten remis będzie smakował inaczej.

 

W dalszym ciągu jesteśmy w grze i czekam na Ruskich, bo to nie są Ci Ruscy sprzed 4 lat i wg mnie ludzie trochę ich przeceniają.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja mam ochotę coś rozpieprzyć. Jak można nie przeprowadzać zamian w kluczowych momentach? Jak można takie głupie błędy w obronie odpier&^%ać? Znów szczęscie, a nie umiejętności zadecydowały o wyniku.

 

Jeśli Rosjanie dziś zremisują bądź przegrają to ja nie widzę Polaków we wtorek.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego jeździcie po Szczęsnym ? Rzut karny to wyłącznie wina obrońców. Jakby nie skosił Greka , to byłaby bramka i jeden brodaty konus by z nami wygrał. Remis to nie znowu taka tragedia , daje szanse na ewentualne 'rachowanie' szans przed ostatnią kolejką.

 

Moim zdaniem najlepiej będzie ,jak Rosja wygra ze wszystkimi ( no ,chyba ,że my z nimi wygramy ) , Grecja resztę meczy przegra ,a my wygramy co najmniej z Czechami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...