Skocz do zawartości

PlayStation Move


Rekomendowane odpowiedzi

No ale nawet jeżeli ktoś ma kamerę to i tak chyba bardziej opłaca się wziąć zestaw razem z nią. Za ile wtedy wychodzi, za grosze; kamerka.

Zresztą jeżeli już pojawią się pre ordery za 2 dyszki mniej. No to cena jest naprawdę dobra.

 

 

Zastąpienie Navi padem to dobra alternatywa. Dla osób niezdecydowanych czy w to inwestować dalej np. Może na krótką metę ale zawsze to inna opcja.

Choć po moich testach z latarką i padem to niezbyt mi to odpowiada ;p

 

Btw jestem ciekaw jakie dema dorzucają.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 667
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

hmm wlasnie zrobilem taki test na "sucho' z DS2 w jednej lapie i wii-lotem [zawsze jakis substytut ;]] w drugiej. Gdy sie siedzi i trzyma ds2 na kolanach [czy gdzies tam], to to nie jest takie męczące jak sie wydaje. mysle, ze to bedzie mialo sens, nawet na dluzsza mete ;]

 

jesli chodzi o plytke z demkami to obstawiam: Sports Champions, boks, socom i moze jeszcze jakas po(pipi)ka cos jak gierki z eye toya na ps2... chyba ze pokusza sie o promocje eye peta w formie wydania demka z limitem czasowym

Odnośnik do komentarza

hmm wlasnie zrobilem taki test na "sucho' z DS2 w jednej lapie i wii-lotem [zawsze jakis substytut ;]] w drugiej. Gdy sie siedzi i trzyma ds2 na kolanach [czy gdzies tam], to to nie jest takie męczące jak sie wydaje. mysle, ze to bedzie mialo sens, nawet na dluzsza mete ;]

I tu wychodzi zaleta DS3. Lekki, poręczny bo wyobrażasz sobie trzymanie tak pada od Xboxa w jednej ręce hehe.

 

Możliwe, możliwe, że będzie całkiem znośna taka opcja. Ja nic nie zaprzeczam ;]

Opisuję tylko po testach na sucho. Zawsze stówka do przodu.

Odnośnik do komentarza

filmik z RE5 pokazuje jedną przewagę - szybkość celowania. Zwróćcie uwagę, jak koleś wchodzi w tryb celowania i potem macha "świecącą pałką". Celownik porusza się prędkością nieosiągalną dla pada.

 

co to oznacza? jeśli będziemy grać w fpp online, to generalnie ciężko będzie być tak szybkim. przypominają mi się rozmowy: pad vs klawia i mysz

Odnośnik do komentarza

filmik z RE5 pokazuje jedną przewagę - szybkość celowania. Zwróćcie uwagę, jak koleś wchodzi w tryb celowania i potem macha "świecącą pałką". Celownik porusza się prędkością nieosiągalną dla pada.

 

co to oznacza? jeśli będziemy grać w fpp online, to generalnie ciężko będzie być tak szybkim. przypominają mi się rozmowy: pad vs klawia i mysz

 

Tylko zauważ jakie są tam opóźnienia. W grach fpp najmniejsze opóźnienie=dead, więc wcale tak różowo to nie wygląda.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

filmik z RE5 pokazuje jedną przewagę - szybkość celowania. Zwróćcie uwagę, jak koleś wchodzi w tryb celowania i potem macha "świecącą pałką". Celownik porusza się prędkością nieosiągalną dla pada.

 

co to oznacza? jeśli będziemy grać w fpp online, to generalnie ciężko będzie być tak szybkim. przypominają mi się rozmowy: pad vs klawia i mysz

 

Tylko zauważ jakie są tam opóźnienia. W grach fpp najmniejsze opóźnienie=dead, więc wcale tak różowo to nie wygląda.

 

co racja to racja - ale jak to podkręcą to generalnie granie padem nie będzie miało sensu, bo szybko obracania się, zmiany kierunku biegu, itp. użytkowników move będzie niedościgniona.

 

damn, mam nadzieję, że cały ten bezsensowny wyścig technologiczny na bajery nie zabije prawdziwego grania (tak, jestem tradycjonalistą)

 

Aha i co ważne:

O ile jednak Resident Evil 5 otrzymuje tryb kompatybilny z Move jedynie na zasadzie patcha, to Socom 4 jest grą od podstaw tworzoną z myślą o funkcjonalności detektora ruchu Sony.

źródło: Move na ppe.pl

 

więc jak widać, moje słowa mogą się okazać prorocze

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

filmik z RE5 pokazuje jedną przewagę - szybkość celowania. Zwróćcie uwagę, jak koleś wchodzi w tryb celowania i potem macha "świecącą pałką". Celownik porusza się prędkością nieosiągalną dla pada.

 

co to oznacza? jeśli będziemy grać w fpp online, to generalnie ciężko będzie być tak szybkim. przypominają mi się rozmowy: pad vs klawia i mysz

 

Tylko zauważ jakie są tam opóźnienia. W grach fpp najmniejsze opóźnienie=dead, więc wcale tak różowo to nie wygląda.

 

To już problem twórców gry...oni odpowiadają za optymalizację kodu gry z Move. Przy minigierkach od Sony nie widziałem,żadnych opóźnień :]

Odnośnik do komentarza

filmik z RE5 pokazuje jedną przewagę - szybkość celowania. Zwróćcie uwagę, jak koleś wchodzi w tryb celowania i potem macha "świecącą pałką". Celownik porusza się prędkością nieosiągalną dla pada.

 

co to oznacza? jeśli będziemy grać w fpp online, to generalnie ciężko będzie być tak szybkim. przypominają mi się rozmowy: pad vs klawia i mysz

 

Tylko zauważ jakie są tam opóźnienia. W grach fpp najmniejsze opóźnienie=dead, więc wcale tak różowo to nie wygląda.

 

To już problem twórców gry...oni odpowiadają za optymalizację kodu gry z Move. Przy minigierkach od Sony nie widziałem,żadnych opóźnień :]

 

Główna wina tego opóźnienia w RE jest taka, ze obsługa Move będzie zaimplementowana w nim w formie patcha. A np juz u takiego Socoma obsługa Move jest robiona od samego początku i tam nie ma praktycznie zadnych opóźnień ;]

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ależ miło się zaskoczyłem przeglądając dzisiejsze oferty Ultimy. 279 zł za wszystko na premierę + trzeba brać pod uwagę, że Ultima ma ceny często nieco wyższe o jakieś 20-30 zł. Kurde przy takim kursie do listopada przy premierze LBP2 (jeżeli to prawda) wyrwę za "grosze" magiczne pałki ;].

 

Oby tylko przy każdej większej premierze gry obsługującej PS Move pojawiały się automatycznie bundle.

 

PS Move + kamera + Navigator + LBP2 = :wub: dziękuje nie ma mnie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ja też czekam na jakiś porządny bundle(z tym LBP2 to byłoby super, chociaż Move w dwójce podczas premiery nie ma być "pełny", cokolwiek to znaczy, więc nie wiem czy stworzą taki bundle). Bo dodawanie do packa płytki z demami to jakaś kpina (sam sobie je mogę ściągnąć z pss, chociaż teraz nie wiadomo czy będą dostępne), o wiele bardziej wolałbym te mistrzostwa co dodają w us. W sumie nie wiem czy najlepiej nie poczekać na zimę, święta, bo wtedy na pewno będzie można liczyć na jakąś ciekawą promocję i interesujący bundle.

 

Cholera, nie wiem, czy Sony tak świetnie zareklamowało Move czy co, ale teraz jest niemal pewny na zakup tego cacka, co parę miesięcy temu bym uważał za idiotyczny pomysł. Nie wiem, może jestem zaślepionym fanboy'em.

 

P.S. Nie wiecie, czy pierwsza część LBP też dostanie wsparcie Move za pośrednictwem patcha??

Odnośnik do komentarza

Mnie najbardziej interesuje ile będzie kosztował bundle pack? Mam 60GB z YLOD i mam nadzieję kupić taniej cały zestaw. Chociaż jak znam polskie realia to nie wiadomo jaka będzie cena. Kiedyś były takie promocje, że taniej wychodziło kupić wszystko oddzielnie.

 

Bardzo możliwe jest, że Sony obniży cenę przed samą premierą Kontackta. Historia się powtarza. Microsoft wypuszczając X360 rok wcześniej zyskał ogromną przewagę nad Sony. Teraz, gdy Sony osiągnęło wyższą sprzedaż od Microsoftu, na pewno zechce pójść za ciosem i sprzedać jak najwięcej Move przed premierą Koneckta.

 

Dziwi mnie ogromna liczna preorderów Kinckieta. Microsoft na swojej prezentacji nie pokazał żadnych gier dla swoich dotychczasowych klientów. Zmienił zupełnie swój target. Sam produkt jest jeszcze w fazie testów. Na prezentacji aktorzy produkowali się przed wcześniej przygotowanymi nagraniami. Co jest trochę dziwne bo wcześniej prezentowano już gotowe gry. Do tego cena, która w porównaniu z Move jest po prostu śmieszna. Wcześniej Microsoft sam zapewniał, że ich produkt będzie znacznie tańszy bo do zabawy wystarczy sama kamerka. Sony zupełnie zbiło ich z tropu bo kupując zestaw z Navi i tak nadal jesteśmy do przodu.

 

Ja kupuję Move w dniu premiery bo droga którą obrał Microsoft zupełnie mi się nie podoba.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...