Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Dodatek ma najlepszych pod wzgledem mechaniki walki bossow w calej grze. Bedziesz ginal jak szmata i nie ma tu znaczenia czy bedziesz na lvl 60, 70, czy 80. Po prostu po jakims czasie bedziesz wiedzial co zrobi zaraz boss, kiedy zaatakowac, kiedy odpuscic i wtedy go pokonasz. A nie jak doje.biesz sie na sl120. Uderzaj, najwyzej wrocisz z podkulonym ogognem a to nie wstyd.

Odnośnik do komentarza

DLC do Dark Souls ?

 

Tak jak pisze Mejm i powiem więcej. Najlepsza obok MH walka ze smokiem w grach video (Gothic 2 ? Demon's albo i późniejsze solsy, Skyrim gdzie smoka wykończy przypadkowy niedźwiedź ?) do tego Artorias i Manus, z czego ten ostatni w sumie wprowadza nowości do mechaniki (boss, który robi nam combo i juggla do tego talizman).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
32 minuty temu, Shen napisał:

Jedynka ograna na pc, chetnie zagram ponownie, mam nadzieje, ze w 60 klatkach a nie 15 w blighttown.

No niby potwierdzone 60 klatek.

6 minut temu, mozi napisał:

Szkoda że ograłem DS 2 miechy temu... ale pytanie czy to bedzie jednak lepsza rozdzielczosc itd czy na silniku 3? Bo czytam sprzeczne info w necie.

Przecież wszystko masz napisane w linku.

Btw zapowiedzieli tez trilogy box na ps4

  • Dark Souls Remastered
  • Dark Souls II Scholar of the First Sin
  • Dark Souls III The Fire Fades Edition
  • Encyklopedię przedmiotów z Dark Souls
  • Encyklopedię przedmiotów z Dark Souls II
  • Encyklopedię przedmiotów z Dark Souls III
  • Zgrabny futerał na płyty
  • Soundtrack z Dark Souls
  • Soundtrack z Dark Souls II
  • Soundtrack z Dark Souls III
  • Figurkę rycerza, która może służyć jako podpórka do książek
  • Specjalne grafiki

1236839642.png

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, XM. napisał:

No niby potwierdzone 60 klatek.

Przecież wszystko masz napisane w linku.

To chyba ślepy jestem bo w linku jest napisane że podkręcona rozdziałka i hdr na prosiaku a tutaj piszą coś o sfx opartym na ds3 (cokolwiek to znaczy) 

https://www.ppe.pl/news/55820/dark-souls-remastered-zostanie-ogloszony-dzisiaj-gra-zmierza-na-nintendo-switch-playstation-4-xbox-one-i-pc.html

 

Odnośnik do komentarza

ale bym rukał ten trilogy box, ale cena pewnie bedzie zaporowa.

 

No niby spoko ale z drugiej strony dużo bardziej jarałbym się Demon's Souls. 

Obstawiam, że więcej roboty z przepisaniem exa z ps3. Tutaj mogli bazować na wersji PC i wypluć porta na obecną generacje.

Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

Ulaaaa, jesli to ma byc na enginie ds3 w 60fps to jestem kupiony. Ostatni brakowalo mi jakiejs gierki soulsborne a tu prosze:)
W 1 gralem 7 lat temu, mimo ze zplatynowalem jak kazdego ds to niewiele pamietam.
Moge sobie tylko wyobrazic walke z Wolf sif'em jak to bedzie wygladac i smigac :O.
No i pamietam jak wracalem do ds2 na ps4, 60 klatek w tych grach zmienia oblicze tych gier, no miod malina. Az w szoku bylem jak w ds2 mi sie swietnie gralo na ps4, no i te dlc:)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...