Skocz do zawartości

audio do pokoju


Infidel

Rekomendowane odpowiedzi

A do 5k jeszcze lepszy, a do 20k to już w ogóle cud malina i doznania jak z kina. Tak można w nieskończoność. Jeżdżę fordem bo nie stać mnie na Mercedesa :) Nie potrzebuję cudów do oglądania TV. Więcej niż 2k nie mam ochoty wydawać. Czy dostanę w tej cenie stereo/5.1 czy po prostu kupić porządny soundbar i też będzie ok.

Odnośnik do komentarza

Piszesz że nie chcesz plastikowego kina, a pytasz o soundbar.

 

Twoja logika jest błędna, bo sprzęt audio do 25m salonu po prostu ciężko kupić za 2k.

 

Niemniej są tu agenty na forum, którzy lubią słuchać muzyki z soundbarów za 400 zł, więc kto wie jak bardzo masz wrażliwe uszy.

 

Onkyo 8220 kupisz za 1200 zł, do tego jakieś Pylonki 20, które kosztują jakiś tysiąc i już coś masz spoko.

Odnośnik do komentarza

Figaro ale czytaj dokładnie bo nie napisałem że nie przyjmuje do wiadomości, że 2k może być za mało tylko zapytałem czy można kupić w tej cenie stereo czy lepiej po prostu soundbar. Jeżeli nie to pomyśle nad czymś droższym. Do tego wspominasz słuchanie muzyki gdzie wyraźnie zaznaczyłem, że muzyki nie słucham i ma to być sprzęt tylko do telewizora. Chce coś co zagra lepiej niż głośniki z TV od świąt, gdy zechcę obejrzeć film, a do tego jak żona do prasowania zechce żeby jej coś tam grało w tle to włączy jakieś radio czy Spotify. W każdym razie sprawdzę Twoje propozycje i zobaczę czy chce zainwestować 3k czy jednak 2k.

Odnośnik do komentarza

 

 

14 godzin temu, WisnieR napisał:

Tak właśnie myślałem że być może do 2k to nie ma sensu wymyślać i kupić zgrabny soundbar a i tak do filmów się nada. Popatrzę jeszcze co tam jest na rynku może na coś droższego się skusze.

 Z soundbarów w tej cenie to mogę polecić JBL 5.1, chociaż biorąc go z polskich sklepów kosztuje on 3k(z nl niecałe 600 euro a III Rzeszy powinno być nawet jeszcze taniej)

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Stoję przed wyborem soundbara do mojego oleda i niestety jestem w kropce. Pomijając brak eARC w większości jak nie każdym soundbarze w relatywnie niskiej cenie, to denerwuje mnie fakt, że wiele z nich przepuszcza tylko hdr10+ dalej, więc mając oleda i podłączając konsolę/apple tv do soundbara i dalej dopiero do tv, tracę coś na czym mi zależało. Do tego mała ilość portów w belkach też nie pomaga w podjęciu decyzji o zakupie. Podłączając soundbar kablem optycznym i resztę sprzętu bezpośrednio do tv tracę z kolei kilka formatów dźwięku. Nasuwa się może głupie pytanie:

Czy podłączając soundbar do tv poprzez HDMI i resztę sprzętu do tv, to czy dźwięk będzie przekazywany do soundbara ze wszystkich wejść HDMI telewizora? Np. HDMI1 ARC - soundbar, HDMI2 - xbox, HDMI3 - ATV. Włączam hdmi2 i dźwięk z konsoli idzie przez tv do soundbara?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Za nowe i dobre 9.2 musisz raczej wydać ponad 3000zł. Aktualnie najbardziej opłacalnym jest Denon X3600h za 4000 zł. Poniżej tej kwoty masz Onkyo TX-RZ740 i Pioneera VSX-LX304. Jest jeszcze Marantz SR5014, ale do 9.2 potrzebuje zewnętrznego wzmacniacza. Ja bym dopłacił i wziął Denona.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.