Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

https://kotaku.com/shady-key-reseller-g2a-fucks-up-spectacularly-1843574224

W razie gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości jakim szmatławcem jest G2A :) Podobnie zresztą jak inne marketplace'y jak Gamivo, Eneba czy Kinguin.

 

Jeśli szukasz oszczędności daj szansę oficjalnym retailerom. Ja osobiście nie unikam Steam'a, staram się jednak wspierać GOGa od jakiegoś czasu i wolę kupić grę na ich platformie. Jeżeli jednak kupuję klucze aktywacyjne to korzystam z oficjalnych serwisów (m.in. Gamesplanet). 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Korzystajac z Steama i GOG? Wczoraj odpalilem Geforce Now i koles z chatu pomocy technicznej padl, nie wiedzialem nic na poczatku a na koncu rozmowy wszystko czego potrzebowalem. Fajnie pograc na MacBooku w Destiny 2 przez internet z iPhona, gralo mi sie normalnie i nie widzialem duzej roznicy przez minute bo tyle gralem. Geforce Now jest za free i ma sie godzine dziennie do grania a na platna wersje trzeba poczekac do zwolnienia wolnych slotow na nowych uzytkownikow. Ma sie wtedy 6 godzin dziennie a cena to 5$ miesiecznie

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Panowie humble robi zwroty na te humble choice? Nie zauważyłem że miałem dalej podpiętą karte i siuraki pociągneły mi za obecnego humble choice , który kompletnie mi nie siada. Zastanawiam się czy jest możliwość zrobienia zwrotu tego.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

bo ea kiedys bylo na steamie, potem stwierdzilo ze chca wlasna platforme origin, potem stwierdzili ze ich platforma nie jest popularna nie dlatego ze jest do dupy tylko bo steam ma ich gry wiec postanowili zabrac zabawki z piaskownicy i nowe gry juz nie wychodzily poza originem a starych gier sie nie dalo kupic na steamie (choc co juz kupiliscie to zostalo w bibliotece)

 

teraz ea stwierdzilo kij wie co i jednak wraca na steam

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja bym jednak powiedział, że Origin nie jest popularny właśnie dlatego, że jest do dupy. Rozmazane (pipi), nie wspierające 4K, problemy z płatnością kartami płatniczymi sięgające już ładnych parę lat, uboga oferta w porównaniu do Steam i ogólnie, co sprawia, że większość traktuje Origin jak EA games launcher, aniżeli sklep z grami...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Kurde, chciałem wypróbować ten uplay plus na tydzień, bo za darmo i w ogóle, ale cholera jasna - nie działa. To znaczy wpisałem wszystkie dane, zamówiłem i... nic. Ani nie było żadnego komunikatu w stylu 'dziękujemy, baw się dobrze', ani nie dostałem jakiegokolwiek maila - nic. Nie wiem, być może muszę poczekać, może jest po prostu niedziela i w ogóle, chuy wie, ale nawet nie mam jak tego anulować, bo wygląda to tak, jakbym po prostu tego nie zamówił. 

 

I teraz zastanawiam się nad jedną rzeczą - załóżmy, że nie dostanę jakiegokolwiek potwierdzenia i nie będę mógł tego abonamentu anulować (do 26 mam czas, by to zrobić), a nie mam zamiaru płacić za niego tych 59 zł - czy jeśli po prostu usunę kartę z konta, to oni to potraktują jako swego rodzaju rezygnację z abonamentu? Pytam czysto hipotetycznie, bo tak jak pisałem - wygląda na to, przynajmniej na ten moment, jakbym w ogóle nie zamówił tego abonamentu. I tak, zdaję sobie sprawę, że odpowiedź na moje pytanie  może wydawać się oczywista, ale po prostu nie chce mi się pyerdolic i pisać do nich mailow, no chyba że będę musiał. 

 

Ktoś się orientuje? 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

W innych abonamentach jest tak, że jak nie ma metody płatności dodanej do konta to dostajesz maila, że nie udało się odnowić subskrypcji bo brak metody płatności. Obstawiam, że tutaj tez tak może być.

 

A z tym potwierdzeniem to ja bym poczekał. Pamiętam jak kupowałem The Division 2 to grę dodali mi do konta dopiero następnego dnia, a potwierdzenie zamówienia to po jakimś tygodniu chyba przyszło. xD

Odnośnik do komentarza

dziękuję za odpowiedź 

 

mam nadzieję, że dostanę to potwierdzenie, albo że po prostu będę mógł usunąć kartę, bo teraz czytam, że ludzie mieli z tym kłopoty w przeszłości i ubisoft im ściągał hajs

 

co mnie w ogóle naszło, by próbować gier ubisoftu - no mam za swoje 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Original War miał już polską wersję na Steam, ale fajnie że na gogu też ma. Właśnie zobaczyłem, że 10 lipca wyszedł do niej update. xD

 

Kocham tę grę całym sercem. Jedna z gier życia. <3

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś ma Twitch Prime (za free z amazon prime) to amazon ma specjalną apkę, gdzie się dostaje masę gier za free w każdym miesiącu. Dosłownie co kilka dni jest gra za free. 

Część to mege starocie, albo indyki, ale sporo z tych gier jest na ps4 po 20funa.

 

 

Dodatko mam na telefonie apkę, która informuje o wszystkich darmowych grach na steam, epic, gog etc. Tylko darmowych gier amazona tam nie ma.

Gry się "kupuje" z samej apki na telefonie.

 

free-pc-games.png

Edytowane przez C1REX
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.