Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

patrzę na aktualizację ps store w us...a tam muramasa rebirth w przystępnej cenie...myślę sobie..super jak wyjdzie w pl to kupię...a tu wszystko wskazuje na to, że premiery w euro nie będzie :/ lipa straszna...w ogóle plan zakupowy na vitę na najbliższe miesiące ostry: dragons crown, killzone, tearaway, rayman legengs...na ps3 myślę tylko o gtav i pes2014 jeśli faktycznie japończykom ta edycja się uda

Odnośnik do komentarza

na cuda się nie napalaj, już prędzej uwierzę, że te całe szoł to będzie pokaz możliwości remote play z ps4 - plotki głoszą, że w przeciwieństwie do psp RP pozwoli na grę przez wifi czyli nie będziemy musieli być w zasięgu ps4. Może też ujawnią więcej szczegółów odnośnie gaikai na vitę i możliwości odpalania gierek z ps2 i ps3. Co do tytułów dedykowanych vicie to czują, że szału nie będzie...może z 1 lub 2 killery zapowiedzą i tyle.

 

A ja się zastanawiam czy nie importować Muramasy...gra dalej nie ma dystrybutora w EU więc możliwie, że jeszcze przez długi czas sie nie ukaże...twórcy dragons crown na razie obiecują tylko, że wyjdzie wersja w eu ale o konkretnych terminach milczą...plotki głoszą, że może dopiero w 2014 :( ehhh a jak sobie wspomnę ile gier w ogóle nie opuściło Japonii :(

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

zamówiłem muramasa z play-asia...ehhh, że takie hiciory nie chcą wydawać w eu :confused:

 

edit: słyszeliście o Soul Saga? kolejny projekt z kickstartera...parę dni temu uzbierali kwotę dzięki, której wypuszczą ten tytuł na vitę (wyjdzie tez na ps4 i wii u). Czym on jest? spełnieniem marzeń grupki fanów japońskich rpg z czasów psx - jak sami siebie określają - wychowali się na klasykach gatunku i chcą stworzyć własnego jrpg marzeń, z w pełni turowym systemem, mapą świata, miastami, a nawet walkami statków w powietrzu. Trzeba im kibicować :)

 

http://youtu.be/gAL4wtSInwY

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

A jak trylogia Jack'a? Nie doczekałem się recenzji w PE, więc pytam. Czy grafika nie odstaje za bardzo od dzisiejszych standardów? Jakoś mi te gry umknęły na PS2 więc jest okazja nadrobić.

Oczywiście chodzi mi tylko i wyłącznie o wersje na Vite.

nie instaluj nawet - dramat - framerate lezy i kwiczy (szczegolnie tragicznie jest w dwojce) i kazda z czesci dziala w tragicznie niskiej rozdzielczosci. Na dowod jak na szybko i niechlujnie byl robiony ten port niech swiadczy fakt, że w jedynce w opcjach dalej jest zakladka dotycząca wibracji w padzie on/off

Odnośnik do komentarza

dowolnie mozesz dostosowac wielkosc ekranu(chyba 4 czy 5 opcji z czego jedna to pełny manual), wystarczy podczas grania w gry z psx przytrzymac paluch przez 3sek na ekranie - masz wtedy menu emu psx - mozesz ustawic filtr, przypisac sterowanie np pod prawa galke, wielkosc ekranu itp

Edytowane przez Ficuś
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Zaraz, zaraz... jakiej bety Killzone?

Chyba nie mówisz o najnowszym Killzone Mercenaries?

 

Gadaj prędko skąd masz betę! :)

Musiol odpowiedział, swoją drogą ostry zapłon, przecież w temacie o Mercenaries u nas na forum od prawie tygodnia opisuje jak wszystko działa i wygląda i nawet wklejam własne foty :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...