Skocz do zawartości

Assassin's Creed 3


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Gra kiepska nie jest, wybitna też nie. Faktycznie największą bolączką tej gry jest sterowanie, jak to mozna było spiepprzyć to nie rozumiem. Przez tyle lat dev nie byli w stanie tego poprawić? Więc albo wychodzi, że kiepsko znają się na kdowaniu albo trzasnęli gierkę w osiem miechów a nie te osławione trzy lata.

Historia nawet ciekawa i w/g mnie rozkręca sie tak jak trzeba. Rozumiem tych co narzekają na tempo gry bo po tych wszystkich reklamach jak się chce od razu grać indiańcem to się doczekać nie można. Bitwy morskie super, animacja głownego bphatera też na najwyższym pzoiomie. Bugi też sie pojawiaaja.

Niestety tak jak wspomnino asasynowania to już tu prawie wcale nie ma bo byle grubas Cię zobaczy i nie da rady mu zwiać, gra zmusz do walki, z mocarzami bardzo frustrującej i ma się wrażenie, że to byle panopek a nie asasyn, ten Connor.

Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie że Ubi gonił termin - musieli wydać przed grudniem 2012 no i do tego wystarczająco długo, by człek zdążył przejść. Uważam jednak, że gra strasznie straciła. Bugi, sterowanie, imo słaba historia w stosunku do starszych części. No największa bolączka - ZAKOŃCZENIE. IMO rozczarowanie roku z tym zakończeniem.

 

Też skończyłem dzisiaj, jednak przyznaję Wam rację, najgorszy AC. Zakończenie nie tylko Desmonda ale i Connora słabe. Gra wydaje się nieprzemyślana pod wieloma względami, dużo mniej czytelna niż poprzednie odsłony (skończyłem grę z jednym asasynem, (kiedy to w Brotherhoodzie i Revelations robiłem to na potęgę) i to tylko dlatego, że nie mam zielonego pojęcia jak to się robi). Co z tego, że mamy dwa tysiące broni w sklepie, skoro całą przelazłem z pierwszym Tomahawkiem? Ekonomia leży i kwiczy. Jest od cholery do roboty, ale nie mam ogóle na to wszystko ochoty. No i jeszcze notoryczne spadki animacji, BORZE jak ja tego nienawidzę - dobrze, że zaraz next-geny, skończy się wreszcie to robienie gier na stare pudła przy udziale przyszłościowych technologii.

 

Porobię jeszcze jakieś prostsze trofea i sprzedaję. 6,5/10.

podpisuje się pod tym rencoma i nogima!

Odnośnik do komentarza

Gra jest rewelacyjna. W tej części skupiłem się najpierw na fabule, która wciąga jak bagno i przy okazji można się wiele dowiedzieć. Teraz latam po mapie od punktu do punktu wypełniając misje poboczne i zdobywając forty. Pogranicze rządzi.

No i multi cieszy japę- nowe postacie i mapy zachęcają do rywalizacji, bo w Revelations miałem przesyt po spędzeniu wielu godzin w Brotherhood.

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Nie wiem czemu niektórzy się uczepili tej gry :) Dla mnie bomba, wartka akcja, bitwy morskie robią ogromne wrażenie, rozległe tereny, postaci nie są wcale bezpłciowe.

Według mnie 8,5/10

 

Bo fabuła jest taka sobie,zakończenie zrąbane i postac Connora bez wyrazu taki chłopaczek na posyłki.

 

AC2>ACR>ACB>>AC1 i AC3

Edytowane przez Lionel
Odnośnik do komentarza

Mam problem z jedna misja, gdzie rekrutuje sie assasyna i przejmuje sie dzielnice, na polnocy Bostonu, obronilem wszystkich kupcow no i zostala mi ostatnia misja, poszedlem do goscia do tawerny pogadal sobie, ale wylaczylem gre. Teraz na mapie nadal jest znaczek misji ale w tawernie siedzi ten typ i nie moge z nim pogadac, ani nic zrobic. Resetowalem gre, ale nadal mam niezdobyta dzielnice. Ktos cos kojarzy moge cos z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...