Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, krupek napisał:

Padła tu kiedyś dyskusja, co zabierać w podróż, czy jakieś tam wyjazdy służbowe, jeśli chce się mieć w miarę solidne żarcie, bogate w białko. Ostatnio obczaiłem stronę ijem.pl. Fajne produkty, skład też, cenowo tak średnio. Nie wiem jak smakowo, ale np. WK bardzo to chwali za smak właśnie. Warte sprawdzenia chyba.

paczke białka a na miejscu płatki owsiane kupujesz

Odnośnik do komentarza

Skład dla dania BBQ Chicken:

 

Składniki: ryż gotowany (34%), pierś z kurczaka gotowana na parze (31%): pierś z kurczaka (99%), sól woda; sos BBQ (20%): woda, puree z pomidorów, regulator kwasowości (kwas octowy), cukier brązowy, sos Worcestershire (olej jęczmienny, ocet spirytusowy, melasa, cukier, sól, anchois (ryba), ekstrakt z tamaryndowca indyjckiego, cebula, czosnek, przyprawy), olej rzepakowy, mąka kukurydziana, sos sojowy (woda, soja, sól, cukier, mąka), cebula, czosnek, musztarda, aromat wędzonki, pieprz cayene, czarny pieprz; brokuły, kalafior, marchew.

 

Chyba całkiem niezły.

Odnośnik do komentarza

Uzywal ktos podobnej opcji?

 

https://freshfitnessfood.com/package/competition-preparation

 

Dla mnie dosyc atrakcyjna oferta, poniewaz moge skupic na tym co robie i nie musze liczyc kalorii. Mam za darmo konsultacje z dietetykiem oraz ustawiony plan wedlug treningow, wagi oraz wzrostu, regularne sprawdzanie wszystkiego, itp.

 

Jedzenie tez wydaje sie przygotowywane zglowa:

  • A variety of lean protein sources including chicken, salmon, white fish, beef, turkey and venison cooked to perfection and flavoured with herbs and spices.
  • Paired with starchy carbohydrates to fuel your training. Think sweet potato chips and mash, brown and white rice, quinoa, buckwheat and legumes!
  • Low sodium meals to prevent water retention.
  • Nutrient-dense, high fibre vegetables to aid satiety and provide essential vitamins and minerals to aid muscle recovery.
  • Essential healthy fats from avocado, nuts, seeds, and dairy-free dressings, adding delicious flavours to your bespoke meals.
Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, Plugawy napisał:

Macie jakies sprawdzone (z podanym składem i smaczne) przepisy na żarcie z płatkami owsianymi? Jakieś placki, omlet coś w tym stylu?

Zblenduj
✔150g płatków owsianych
✔łyżkę cukru trzcinowego/ możesz zastąpić ksylitolem albo erytrytolem
✔1 serek wiejski
✔2 jajka
dosypać:
✔70g borówek

usmaż na kokosie
przepis od żony, inny wariant równie za(pipi)isty to zamiast borówek dorzucić banana i doprawić karobem - 10/10

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Juz ich nie zabiera  bo to mocno kaloryczne bylo :D

 

To tak jak krupek pisze, kur.de ja juz ze 2 lata ich nie jadlem ciekawe czy pamietam przepis ale to lecialo tak ze 100g platkow zalewalem ugotowana woda w misce, czekalem z 5min az zmiekly i nasiakly. Wbijalem 4 jajca, lyzke stolowa miodu czasem dla smaku lyzeczke cynamonu i na patelnie. Mozna jeszcze oblac jakims jogurtem i dodac kiwi lub banana. Ale janie jestem wymagajacy wiec bralem w lape i wpier.dalalem w pracy. 

 

Pozniej jadlem owsianke na mleku na zimno z miodem i maslem orzechowym :banderas:

 

Ale nie jadam juz tego bo ograniczam wegle i w robocie jem peto kielbasy i ser zolty 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...