Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawości. Jak go odczuwasz? Czasem też czuję że jest ale nie jest to nieprzyjemne. Jedyni w kawie mi nie pasuje, taki chłodny posmak daje. Ciężko to opisać. Za to stewia zawsze mi przeszkadza, nie potrafię opisać jak to smakuje ale wybitnie mi nie podchodzi.

Odnośnik do komentarza

Stevia dla mnie zupelnie inny smak niz cukier, fakt calkiem ciekawy szczegolnie do kawki ale zupelnie inny jako typowy zamiennik sie nie nadaje imo. Za to erytrytol mysle ze jakbym go nasypal do cukiernicy to 7 na 10 osob by nawet nie zauwazylo ze to nie cukier po sprobowaniu. Jak robilem tort makowy absolutnie nie czulem ze to slodzone slodzikiem.

 

Ale wiadomo kazdy ma inne te kubki smakowe i inaczej moze odczuwac :)

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Tak z ciekawości. Jak go odczuwasz? Czasem też czuję że jest ale nie jest to nieprzyjemne. Jedyni w kawie mi nie pasuje, taki chłodny posmak daje. Ciężko to opisać. Za to stewia zawsze mi przeszkadza, nie potrafię opisać jak to smakuje ale wybitnie mi nie podchodzi.

 

mysle juz jakis czas i nie potrafie okreslic tego posmaku w ustach xd

Odnośnik do komentarza

Jest jeszcze połączenie stewii z erytrytolem. To połączenie ma niby eliminować niedoskonałości obydwu słodzików. Jednak ciągle mi coś w nim nie pasuje.

 

Jadłem dziś Quest Bar. Jakiś wybitny nie był. To już te z Olimpu lepsze.

Później popróbuję ten syrop VitaFiber i zdam relacje.

Odnośnik do komentarza

VitaFiber. Smak ok. Nie ma dziwnego posmaku. Może dlatego że jest tam 5g glukozy na 100g. Nie jest za słodki. Jednak ma dużą wadę. Te wszystkie niestrawialne oligisacharydy powodują biegunkę. Nie trzeba dużo zjeść. Z kolei małymi ilosciami nie da rady nic porządnie poslodzic.

Odnośnik do komentarza

Dorzucili mi na sfd do zamowienia miesiac konsultacji na stronie potreningu.pl

Taka diete dostalem. jakies 3500kcal.

Zostane przy swojej
 

 

 

170g Bułki grahamki 200g Jabłko 35g Jogurt naturalny 2% 8g Koncentrat pomidorowy 30% 170g Mięso z piersi kurczaka bez skóry 17g Oliwa z oliwek 85g Papryka zielona

 

150g Bułki grahamki 235g Jabłko 90g Łosoś wędzony 18g Oliwa z oliwek 120g Pomidor 30g Sałata lodowa 45g Ser Mozzarella lekka

 

165g Brokuły 45g Cebula 25g Koncentrat pomidorowy 30% 125g Makaron Razowy 70g Marchew 110g Mięso z piersi kurczaka bez skóry 25g Oliwa z oliwek 125g Pomidor 45g Seler korzeniowy

 

185g Bułki grahamki 30g Cebula 50g Jogurt naturalny 2% 9g Majonez Lekki - Hellmann's 9g Oliwa z oliwek 95g Pieczarka uprawna, świeża 185g Wątróbka kurczaka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...