Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Krychowiak xd chyba najgorszy na boisku.

 

Szkoda troche ze ten wilczek nie gral od poczatku, przez 5 minut stworzyl wieksze zagrozenie niz wschodzaca gwiazda swiatowego futbolu teodorczyk. No ale ladnie sie przewraca. Manchester pewnie juz dzwoni do brukseli.

 

Wstyd.

 

Krychowiak za rok w jagielonii , i on chce grac w psg xD

 

Serio fajnie miec lewandowskiego. Co to by bylo gdyby on zerwal wiazadla. 3 dni wolnego od pracy i wstazeczka na tvp na bank

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ale co temu Krychowiakowi przeszkadzała ta Sevilla ? Ja wiem kasa, ale trza mieć jeszcze zdrowy rozsądek. ZIeliński nieźle, ale kilka baboli też miał, Kapustka 2-3 lata i będzie grał ogony w Pogonii jak nie zrobi czegoś ze swoją fizycznością. Grosicki 2 meczy nie pobiega, Rybus robi sporo wiatru. Jak oni się nie ogarną, to to szczęście się szybko skończy. Czarnogóra wygrała, Rumunia na remis. Więcej szczęścia niż rozumu. Pamiętajmy, że Czarnogóra i Rumunia to zespoły zostawiające mnóstwo ambicji i woli walki na boisku, a nam kończą się obrońcy

Odnośnik do komentarza

Ja zaluje, ze armenia zmarnowala dwie setki w ostatnich minutach. Bo teraz to kazdy bedzie wierzyl, ze polska stronk bo jednak 3pkt i je.bac styl, jest dobrze. A tak blamaz bylby totalny jakby sie skonczylo 1:2 to moze w koncu jakies wnioski by wyciagnieto. Szkoda. Ale za miesiac Transylwania i przy obecnym stanie to bedzie pogrom.

Odnośnik do komentarza

Ach to ocenianie całych karier piłkarzy po jakimś randomowym meczu reprezentacji narodowych. Ciekaw jestem, czy był w historii piłkarz, którego nie "skreślono" na amen w tym temacie. Bo Lewandowski czy Zieliński na pewno nie, o nich to pamiętam wyraźnie.

 

 

W duńskim internecie krzyczą analogicznie, że Eriksen jest do piachu i jakim cudem ktoś mu może płacić za grę w piłkę. Tydzień temu nie, bo akurat ostatni mecz miał ciekawy. Ale teraz już tak, jest beznadziejny.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...