Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z ego Krychy, Lewego, Glika i gro piłkarzy grających zagranicą to - serio, nie żartuję - musiałby przyjść ktoś pokroju Mourinho / Guardioli / Cannavaro. Oni nikomu innemu nie zaufają.

Chyba że Probierz da im grać, napije się wódeczki, puści ich na piwo i wyniki same się zrobią, bo będą traktować go jako wioskowego głupka, który im nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
16 minutes ago, Mejm said:

Szczerze mowiac to... nie znam typa. On u21 prowadzi z tego co czytam, ale ze co, ze to jakis choleryk i obok pilki swiatowej nawet nie stal?

 

No największy sukces w karierze Polskiego Guardioli to 2x puchar Polski z Cracovią i Jagiellonią. W Cracovii zasłynął tym, że zapowiadał budowę wielkiej Cracovii na młodych polakach, a potem potrafił wystawić jeśli dobrze pamiętam 11 obcokrajowców :kaz: Szybki research mówi, że w 4 lata w Cracovii zagrało u niego 44 różnych obcokrajowców, więc całkiem ładna średnia 11 na sezon. 

Taktycznie to nie kojarzę nic innego z Jagielloni czy Cracovii niż milion wrzutek na wysokiego napastnika, no ale U-21 coś tam chyba (?) próbowała grać kombinacyjnie. 

 

Żeby nie zrobił jak w Bruk Bet Niecieczy, gdzie w 2022 podpisał kontrakt i po 6 dniach rozwiązał go drogą mailową :kekw:

 

 

 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Nie no jaja jak arbuzy. Kurwa następny po Czesiu

 

https://polskieradio24.pl/43/265/artykul/641030,piotr-dziurowicz-michal-probierz-ustawil-mecz

 

Cytat

Dominik Panek dotarł do zeznań Dziurowicza. 15 czerwca 2005 opowiedział o ustawianiu meczu GKS Katowice z Górnikiem Zabrze z 11 maja 2003. Spotkanie zostało rozegrane na półtora miesiąca przed wejściem w życie przepisów antykorupcyjnych. Śledczy opisują je bez szczegółów w akcie oskarżenia w sprawie tzw. "gangu Fryzjera".
"Był to mecz z Górnikiem Zabrze, który odbył się 11 maja w Zabrzu. Moim piłkarzem był wtedy Stanisław Wróbel. Znałem go dobrze, miałem do niego zaufanie, poza tym kiedyś grał w Zabrzu, mieszkał koło Zabrza. Chciałem kupić wynik tego meczu bezpośrednio z piłkarzami Górnika" - zeznał Dziurowicz.
"Wróbla prosiłem o numer telefonu do do któregoś z doświadczonych zawodników Górnika Zabrze. Od Wróbla otrzymałem dwa telefony komórkowe do Adama Kompały i Michała Probierza. Nie wtajemniczałem Wróbla po co mi te telefony. Działania te podjąłem 3-4 dni przed meczem. Najpierw zadzwoniłem do Probierza. Przedstawiłem się, spytałem czy możemy porozmawiać o jego pomocy dla mojej drużyny w tym meczu. Mówiłem trochę na okrągło, ale on się domyślił o co chodzi" - dodał.
"Probierz powiedział, że on nie będzie grał w tym meczu i musi to załatwić z zawodnikami, którzy będą grali i się tego podjął. Oddzwoniłem po jakimś czasie do Probierza, ustaliliśmy, że muszę zapłacić 60 tys. zł za zwycięstwo. Probierz powiedział, że rozmawiał i wtajemniczył w ten układ piłkarzy: Lekkiego, Kompałę i Wiśniewskiego. Ja przystałem na tę kwotę" - czytamy w wyjaśnieniach Dziurowicza.
"Umówiliśmy się, że ja podam pieniądze w paczce po odżywkach kierownikowi naszej drużyny, a on przekaże tę paczkę po odżywkach przed meczem Kompale koło szatni. Tak też się stało. Kierownik mojej drużyny Paweł Mażniewski nie był wtajemniczony w te szczegóły.  Poprosiłem go jedynie bezpośrednio przed meczem o przekazanie paczki Adamowi Kompale. Wiem, że on przekazał tę paczkę, ja mu nie mówiłem co w niej jest, on nie pytał. W paczce były pieniądze w kwocie 60 tys. w banknotach po 100 i 200 zł. Wygraliśmy w Zabrzu w dziesięciu (jeden z zawodników otrzymał czerwoną kartkę) 4:1" - zakończył Dziurowicz.

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
30 minutes ago, tedi007 said:

 

E to stare myślałem, że coś świeżego wyciągnęli. Dziurowicz oskarżał chyba jak leci wtedy wszystkich, Probierza nigdy oficjalnie nie oskarżono. Inna sprawa, że w tamtych czasach to zapewne każdy trener i piłkarz wiedział i/lub uczestniczył w korupcji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...