Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

7 godzin temu, grzybiarz napisał:

Witam, krótkie pytanko, o której te mecze dzisiaj się zaczynają? Ja tego nie oglądam, ale mam kilka spraw i nie wiem czy się uporam, jak większość już o tej godzinie x będzie oglądała mecze i piła piwo. 

O której te mecze?

Grzybiarz, ale Google teraz jest takie sprytne, że wystarczy, że wpiszesz "mundial" i masz najbliższą rozpiskę z godzinami, nawet nie trzeba nic klikać.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Kaczi napisał:

no niby tak ale popatrz jaką oni mają pakę, nie wiem jakim cudem nie maja mistrza europy, ale grajków mają na pewno lepszych niż nasza repra 

Przecież nazwiska nie wygrywają turnieju. W premier League mogą być świetni w drużynie narodowej już nie. 

Z resztą Belgia hrrrrrrytfu to w większości farbowane lisy z Afryki i uj wie skąd jeszcze. Na pewno mają wyebane w drużynę narodową. Liczy się hajs i Aston Martin pod domem w UK. Yebać ich. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, chris85 napisał:

Przecież nazwiska nie wygrywają turnieju. W premier League mogą być świetni w drużynie narodowej już nie. 

Z resztą Belgia hrrrrrrytfu to w większości farbowane lisy z Afryki i uj wie skąd jeszcze. Na pewno mają wyebane w drużynę narodową. Liczy się hajs i Aston Martin pod domem w UK. Yebać ich. 

 

1 minutę temu, maciucha napisał:

jakby na tym polegał sport, to już dawno by ktoś machnął symulację w excelu i nie trzeba by się zjeżdżać na miesięczny ambaras 

 wszystko to prawda, ale może ujmę inaczej moją myśl. Wydaje mi się że mamy większe szanse z Angolami niż z Belgią,  i chciałbym abyśmy trafili na Anglików

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, selene napisał:

Grzybiarz, ale Google teraz jest takie sprytne, że wystarczy, że wpiszesz "mundial" i masz najbliższą rozpiskę z godzinami, nawet nie trzeba nic klikać.

Faktycznie, działa.

Nie chciałem wpisywać w google "o której mecze", a wolałem tu spytać, bo nie wiedziałem że taki bajer wprowadzili.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, grzybiarz napisał:

Nie chciałem wpisywać w google "o której mecze", a wolałem tu spytać, bo nie wiedziałem że taki bajer wprowadzili.

 

Po wpisaniu "o której mecze" pierwszy otrzymany wynik to:

Terminarz MŚ 2018. Kiedy io której mecze mundialu 2018? - Gol24

 

Więc to nie był taki głupi pomysł. W przyszłości podążaj za głosem intuicji. Don't think, feel :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...