Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

12 minut temu, Blaise napisał:

No cóż, przez ostatnie 30-lat rację mieli malkontenci, którzy narzekali na styl gry, a zwycięstwa 1:0 , po męczeniu buły z reprezentacją Naddniestrza, wywoływały u nich głośne obawy, że mecze z średniakami czy topowymi przeciwnikami o stawkę większą niż honor, to będą wciry. Patrz Kolumbie, Ekwadory, Chorwacje, Senegale i reszta tałatajstwa, która wygrywała z nami mecze na turniejach.

 

Wydaje mi się, że przez następne 30 lat będzie podobnie i malkontenci będą się uśmiechać pod Januszowym wąsem. Plus nie porównujmy tej Polski do Grecji, Hellada łączyła szczęście z bardzo dobrą grą obronną. Ich defensywa naprawdę w 2004 dawała radę, a u nas? 

No na euro 2016 nasza obrona nie dawala rady? 

 

Pamietam ze dziwnie sie ogladalo ten turniej. Tak bez meczu otwarcia, o wszystko i o honor.

Odnośnik do komentarza

Wiesz co, ja mam mieszane odczucia odnośnie gry polskich obrońców na Euro 2016. To znaczy, zaje.biście wspominam ten turniej, jarałem się każdym meczem, czuję sympatię do tamtej kadry, jednak na chłodno uważam, że potencjał piłkarski został zmitrężony przez ostrożność Nawałki i to, że nie nauczył Reprezentacji szanować wyniku. Jeśli chodzi o grę obrony, to mnie w pamięci pozostaje po pierwsze- świetna gra Fabiańskiego- i to jest w sumie typowe, że nasz bramkarz zawsze na turnieju ratuje nam dupę i broni w każdym meczu kilka pewniaków. A druga rzecz, to świetny turniej Pazdana. Tyle że przypomnij sobie jego grę- on się źle ustawiał i potem robił te kosmiczne wślizgi, tudzież inne efektowne interwencje, dosłownie w ostatniej chwili. I tak jak biłem mu za to brawo, to uważam, że on popełniał błędy a potem je spektakularnie naprawiał. Pozostawało to bez konsekwencji, ale taką grę obronną uważam za mega ryzykowną i szczerze mówiąc, to nie wiem, czy w związku z tym można mówić, że obrona dawała radę. W porównaniu z defensywą na  innych turniejach na pewno. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Większość naszych bije się w pierś i wstyd im za to, że pokazują taki futbol. Nikt nie chwali i nie staje w obronie Brzdęczka, widac jak na dłoni, że brakuje im radości z gry. Mam w szafie dwie meczówki, byłem na 4 meczach o punkty, ale życzę im z całego serca, żeby dostali od Izraela taki wpier.dol jak kiedyś od Duńczykow. 

Edytowane przez chris85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kadencja Wuji to czas stracony, jesteśmy spychani w odmęty ekstraklasowego parafutbolu, wszyscy wyglądają jakby cofnęli się w rozwoju i zaraz jedynym co będą potrafić to laga na chaos od pierwszej minuty. Niestety dla wszystkich, Brzęczi ma też furę szczęścia, co w połączeniu z jakimś warsztatem mogłoby być jego zaletą, a tak jest tylko podkładką dla pzpnu do trzymania się opcji oszczędnościowej.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Rozi napisał:

Dziś Wielki Krzyś Piątek strzela dwie brameczki i używa swoich pistoletów, tak będzie.

 

Uzyje pistoletów i zostanie posądzony o antysemityzm i nawiązania do rozstrzeliwania żydów podczas holocaustu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...