Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Kilkadziesiąt małych 0,5-1cm blizn, które żeby znaleźć trzeba grzebieniem włosy rozczesać

Zylak i tak nie przewodzi skutecznie krwi, ale jestem ciekaw, czy po jego usunieciu czułes gorszą kondycję nogi? Nie wiem, oslabiona regeneracja, czucie, itp? unaczynienie wraca do pierwotnej sprawnosci?

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

zrobiłem dziś biegowe interwały, odpocząłem godzinkę, zjadłem dwa kawałki wczorajszej pizzy, popiłem tigerem i ruszyłem na basen. 625m kraulem, 5 długości i chwila odpoczynku. Chciałbym do końca roku móc na spokojnie wolnym tempem przepłynąć 1km. Mam w planach wziąć kilka lekcji, więc może coś z tego będzie. 

 

Zostaje tylko odłożyć trochę grosza na szosówkę i można od przyszłego roku trenować triatlon :cool: 

 

 

nie no żartowałem

a może nie?

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja w pływaniu miałem tak że zaczynałem to jedna długość i zdychałem, ale w miarę szybko się wyrobiłem, teraz spokojnie mogę 2,5km. Tyle że tempo ślimacze, jedyny tego plus że na zawodach po wyjściu z wody już tylko wyprzedzałem:) Żeby robić duże objętości wpływaniu chyba można w miarę szybko dojść, niestety szybkość już ciężko wyrabia, podobno żeby pływać szybko to trzeba 5 razy w tygodniu chodzić na pływalnie, co dla kogoś kto trenuje traithlon i ma normalną pracę jest nierealne. Jak nie pływałeś w dzieciństwie to prywatne lekcje koniecznie, przynajmniej kilka(naście) żeby wiedzieć co robisz źle, ale przy basenie dwa razy w tygodniu ten 1km myślę spokojnie w kilka miesięcy wyrobisz, zwłaszcza że wydolność jako taką masz.

Odnośnik do komentarza

właśnie jem żelki, dobre na stawy, nie chcę, ale muszę. 

 

nie no tak serio to muszę się ogarnąć z tym jedzeniem trochę, może od marca.  Chociaż już nie raz tak mówiłem :P  Dziś byłem na zakupach, same dobrocia pokupowałem, owoce, słodycze, pierogi z truskawkami, majonez kielecki na zapiekanki - grubo smaruje.  No i czipsy, wczoraj też jadłem no ale ku.rwa weekendzik :cool: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...