Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za obszerny opis. Muszę przyznać że przy twoich żylakach mój to prawie nic, w sensie że nie jest tak pofałdowany - jest jedna żyła, która ciągnie się przez całą nogę, na łydce jest nieco bardziej pofałdowana, ale nie aż w takim stopniu jak u ciebie. Tak czy inaczej chcę się tego pozbyć, bo pewnie wraz z wiekiem będzie się rozrastać.

 

Mnie dużo bardziej martwi ta wypukłość na kostce.

 

 

0deb3SK.jpg

 

 

Na prawej nodze czegoś takiego nie ma, a na lewej jest. Jak się dotyka to aż czuć to nagromadzenie żył, wkręcam sobie że jakiś zator się z tego zrobi, noga do amputacji czy coś, ehhhhhhhh. Co do laseru to nie stać mnie niestety, więc pozostaje krojenie.

 

 

No i po zabiegu :cool: Cóż przyjemnie nie było, bo to jednak szpital, ale tragedii też nie. Przedwczoraj przyjechałem, jakieś tam ogólnie badania, pobieranie krwi i ogólnie nudy. Wieczór musiałem ogolić dokładnie całą nogę, upokarzające :reggie:

 

Następnego dnia z rana zabieg, znieczulenie w plecy dzięki czemu nie czułem nic od pasa w dół, dali coś na sen jeszcze tak, że obudziłem się w łóżku już z opatrunkiem. Noga oczywiście cały dzień pobolewała, ale cóż, słuchawki na uszy, net w telefonie i jakoś zleciało. Dziś już w domku, tydzień nie obciążać za bardzo nogi, potem zdjąć szwy i noga zdrowa tak jak pan Jezus powiedział, potem można ruchać (nie no, z tym się zapędziłem), biegać, nic się nie bać.

 

Jeszcze co do znieczulenia - byłem nawet trochę nim podekscytowany, ale później jak leżałem w łóżku i nic od pasa w dół nie czułem (prócz niemocy) to nabrałem przekonania, że gdybym został tak sparaliżowany na całe życie to poprosiłbym o eutanazję xD.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Kuhwa ale ludzie to yebani idioci . Ćwiczę sobie jak gdyby nigdy nic i podchodzi jakiś EL POLAKO i cały trening gada mi o tym jak zjadł prohormony i przybrał 5kg SUCHEGO MIĘŚNIA( dodam że EL POLAKO wyglądał raczej jak wydzielina Z EL KAŁ DZIURY( te 5kg to chyba w dupye przybrał) . Po kilkunastu minutach jego jęków jakim to on nie jest dzikiem wpadł koleś , który no wyglądał jak gość z plakatu ,docięty ,nabity  sylwetka cud miód malinka . Pierwsze co rzuciłem w eter patrząc na niego "Świetna forma " pokazując niczym Joaquin Phoenix w nagradzanym wielokrotnie filmie Gladiator kciuk w górę. Po chwili słyszę jak pełny nienawiści i złości przez zęby syczy EL POLAKO "Pewnie sterydy bierze , na sterydach każdy tak może wyglądać" po czym zaczął prowadzić dalej swój monolog tyle że teraz przeszedł na temat internetowego Patryka prowadzącego kanał o sterydach. Co jest nie tak z tymi ludźmi ? Następnym razem walić od razu na brode typa ? FORUMEK PLOX HELP

Odnośnik do komentarza

 

 

Maciucha niedlugo bedzie superteoretykiem bo czyta madre ksiazki z trudnymi wyrazami. Prawie jak wujaszek i sterydy anaboliczne.

a ten pachoł zawsze to samo

powiesz mu ciekawostkę, to przyjdzie i się pluje jak typowy sebix, bo głowa boli od nadmiaru informacji

No ale to byla (pipi) warta ciekawostka

 

tak to jest jak się rzuca perły między wieprze

Odnośnik do komentarza

Zabawna sytuacja z WK, cały czas było ciśnięte, że jadą na koksie i robią ludzi w wała, a teraz czytam opinie, że się nie znają, mają za wysokie ego żeby skorzystać z usług profesjonalnego trenera, że słaba genetyka i w ogóle fatalna forma itd itd, pogubić się można xd

 

A dlaczego się nie znają? Przecież wczoraj prowadzili seminarium w Zatoce Sztuki, podobno całkiem kumate.

Odnośnik do komentarza

Arek to dla mnie fenomen. Chciałbym go zobaczyć na własne oczy bo na jednej fotce wygląda jak kolos a na kolejnej po prostu dobrze. Tylko że tutaj patrząc na jego progres jestem w stanie uwierzyć że to natural , z tego co się orientuje startował w wadze do 70kg przy 172cm a te kilka lat już macha(5-6?).Z WK mam taki problem że na fotkach z fanpage wyglądają świetnie ale potem przychodzi co do czego i na scenie jest słabiutko. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...