Skocz do zawartości

winner

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawel_k

Ale i tak kupie i będe regularnie w tym temacie narzekał :P

 

heh, ja strasznie kląłem na GT5 (i słusznie bo gra była mega niedopracowana), co i tak nie przeszkadzało mi w nią grać półtora roku non-stop ;) potem sprzedałem konsolę z myślą o tym żeby kupić PS4 na premierę GT6, ale widać Polyphony zweryfikowało moje plany i trzeba będzie się przeprosić jeszcze raz z ps3 ;)

 

a co do ludzi nazywających GT5 jako GT4HD - proponuję włączyć youtube i przypomnieć sobie jak wyglądało GT4, a potem postawić to obok GT5. i mimo że w piątce braków jest cała masa, niedoróbek i zaszłości jest tyle że można by nimi obdzielić parę gier, to jednak przeskok jest tak ogromny że na prawdę trzeba być ślepym albo mieć mega złą wolę żeby tego nie zauważyć. i nie chodzi tu tylko o samą grafikę...

Odnośnik do komentarza

Ja tam biorę, nie ma bata. Przy GT5 się świetnie bawiłem, tryb kariery mnie wciągnął na maksa. Kupię pewnie jakoś przed świętami, może jakieś używki się już pojawią w znośnej cenie.

 

Ciekaw jestem jak będzie wyglądał model jazdy na szutrówkach i śniegu względem GT5, bo w poprzedniej części kompletnię go nie trawiłem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie.. tylko nie przenoscie tej bzdury tutaj..

Już wystarczy, że na GT Planet pełno imbecyli, którzy myślą, że to i kilka innych aut z trailera i screenów to standardy (np. ta Toyota, Veyron czy Lotus Europa).

 

To jest PREMIUM car. Tak samo jak Veyron z 2009, czy Suber Mercedes C9 z trailera (mimo, że nie ma ich na liscie "nowych" aut w GT6). Naprawdę mocno mnie to zaskakuje, ze ludzie nie potrafią odróżnić standarda od premiuma... Zrozumcie tez, ze standardy w GT6 na 100% będą wyglądać tak samo, lub prawie tak samo lipnie jak w GT5.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Mają mieć działające wycieraczki i przełączanie świateł między krótkimi a długimi, czyli pod kątem funkcjonalności będą bliższe premiumom.

Ja rozumiem, że nie każdy musi mieć pojęcie o kwestiach technicznych.. ale akurat to, że ta Toyota 2000GT to premium jest tak oczywiste jak to, że po styczniu jest luty.

Standardy to jedna, uformowana bryła. Premiumy to wszsytkie elementy nadwozia wymodeowane w 3D (co wyraźnie widać na tej Toyocie).

Im wcześniej przyjmiecie do wiadomości, że standardy bedą wciąż wyglądać lipnie (zmienienie aut w premium lub zauważalne "podrasowanie" modelu nie działą tak, jak myśli większośc osób), tym mniejszy zawod Was czeka.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Ogólnie z tymi standardami już jest troszke inna historia.

 

Tu przykład Standardu z GT5

7999743943_7c2c4bf4cf_h.jpg

A tu standard z GT6

 

10697848903_195df4d837.jpg

Hahaha, uśmialem się... jak przy wiekszosci twoich postow w temacie. Anlgicy nazywają takie cos "wishfull thinking", tak btw.

 

Powiedzcie mi tylko, czy wiadomo cos o dzwiękach silnikow. Bo co z tego, ze bedzie sauber C9 w trzy de, jak będzie brzmial jak przemodułowana GT-one z czwórki. No i czy jest juz jakas oficjalna lista premiumow, bo jak sie okaze, ze kupie a tam bedzie moja Furai w standardzie, to poprostu im nakopię do szmat.

 

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Pre-order złożony w Ultimie, edycja 15th Anniversary kosztuje tam 289zł. Nie widziałem nigdzie niższej ceny. Cały czas lubię tą serię i mam ochotę znów zmarnować trochę czasu, ale jak patrzę na listę tras miejskich to trafia mnie szlag. Gdzie jest Nowy Jork, Seul, Paryż, gdzie Hong Kong i Seattle? Komu przeszkadzało bogactwo tras z GT4.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...