Skocz do zawartości

winner

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawel_k

mi stabilność WSP nie przeszkadzała - zarówno przy DFGT jak i przy Fanatechu GT3. wiadomo że delikatnie musi to pracować na boki, ale szczerze to dla mnie jest to pomijalne i nie wpływa na przyjemność i samą jazdę, a przynajmniej nie na tyle żebym miał gorsze czasy.. nie wiem, może kwestia taka że masz naturalną tendencję to rzucania się delikatnie na boki albo jak kręcisz to mocno szarpiesz kierą? bo samo kręceniu kierownicą bez ciągnięcia (nawet nieświadomego) jej na boki nie powinno wpływać na stabilność i siła FF nie ma tutaj znaczenia, a tym bardziej jeśli już coś lata na boki to tylko podstawka pod samą kierownicę ze względu na to że leży na długim wysięgniku który nie jest sztywno zespawany, ale podstawa stojaka z pedałami nie ma prawa się ruszyć z miejsca...

 

w każdym razie ja wracam do DFGT - konsola już w domu (zakupiona ponownie na premierę GT6), WSP leży w szafie od roku, zakup kierownicy na dniach, GT6 na premierę ląduje u mnie. chociaż jakby nie to że nie wiadomo jak potoczą się sprawy kierownic przy nowej generacji (i nie chodzi mi tylko o kompatybilność ale o pojawienie się nowych urządzeń) to raczej bym się w nią nie pchał tylko uderzał od razu do Fanateca, chyba że G27 trafiłoby się w rozsądnej cenie... ale trudno, na te parę miesięcy grania będzie musiało wystarczyć, jedynie hamulec znowu trzeba będzie zmodyfikować za pomocą linki gumowej i gąbki do naczyń ;) potem ps3 znowu zniknie z mojego domu i nowa konsola pojawi się znowu na premierę nowej wersji Gran Turismo :)

 

mam nadzieję że do zobaczenia online :)

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

Z ciekawostek dot GT7 i PS4

 

 

Although GT6 isn’t going on store shelves for another two weeks, that didn’t stop the BBC’s Top Gear from asking him about Gran Turismo 7:

“We don’t want to take too long on Gran Turismo 7,” Kazunori told us. “Best-case scenario? Next year. In GT6 we really had to tune the software 100 per cent to maximise the PS3′s architecture, but of course the PS4′s hardware is much better, so I think the overall quality of the game across the board will be boosted when you come to play it.”

GT 7 tech demo. Nothing to describe other than it looked amazing. It was snowing and at night. Cockpit view, then turned to outside the car.

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

ale całe piękno GT to zacząć od jakiegoś bieda-auta, i zdobywać kasę na pierwszy tuning i tak poznawać grę, a nie dostać na starcie kupę kasy i samochodów i stracić parę godzin niepowtarzalnej zabawy...

Edytowane przez pawel_k
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

ale całe piękno GT to zacząć od jakiegoś bieda-auta, i zdobywać kasę na pierwszy tuning i tak poznawać grę, a nie dostać na starcie kupę kasy i samochodów i stracić parę godzin niepowtarzalnej zabawy...

 

Dokładnie. Ja sobie trochę zepsułem zabawę w GT5, bo niepotrzebnie dużo kasy ładowałem w samochody na początku. Przez to zbyt łatwo wygrywałem wyścigi.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

już nie mogę się doczekac 6teczki, 4 i 5 ominąłęm i mam ochote na własnie kariere od zera do superfury.

 

Rozumiem ze beda fury uzywane w tym gt? bedzie3 brakowalo jakis tras z 3ki, czy beda wszystkie? jak ostatecznie wyglada sprawa ze standardami? bedą licencje? i najwazniejsze, co ostatecznie ze zniszczeniami?

Odnośnik do komentarza

Mi się superwozy z 15th przytacza głównie do multi, bo singla zawsze zaczynam od 0, nie ma większej frajdy jak pakowanie w jakiegoś "malucha" typu Civic czy Golf i robienie z niego 500-konnej rakiety. Tę edycję kupuje ze względu na sentyment i własną kolekcję, bo GT5, też kupilem w edycji rozszerzonej na premierę. Preorder w empiku z kurierem za 245zł kupiony (miałem jeszcze punkty payback więc wyszło 198 z wysylka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...