Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

Season Pass już oficjalnie:

 

 



The Last of Us już oficjalnie z sezonową przepustką

 

Nieco ponad dwa tygodnie - tyle czasu dzieli nas od premiery The Last of Us, czyli nowej i świetnie zapowiadającej się gry studia Naughty Dog. Sony nie zamierza jednak polegać wyłącznie na sprawdzonej marce i, chcąc przyciągnąć do tej produkcji większą ilość graczy już w dniu premiery, zapowiedziało trzy dodatki, które zostaną objęte sezonową przepustką.

 

Season Pass ma kosztować około 79 PLN i zagwarantuje nam dostęp do jednego rozszerzenia dla kampanii dla pojedynczego gracza, a także dwóch, które rozbudują tryb multiplayer.

 

Na tym jednak nie koniec, gdyż gracze, którzy się w niego zaopatrzą, mogą liczyć na bonusy w postaci szybszego leczenia, wykonywania przedmiotów i przeładowywania pistoletu, większej pojemności strzelby oraz ekskluzywnego, trwającego 90 minut materiału wideo zza kulis.

 

 

http://www.ps3site.pl/the-last-of-us-juz-oficjalnie-z-sezonowa-przepustka/154181

 

O ile DLC do multi mnie nie zainteresuje raczej, tak jestem ciekawy co zrobią w singlu. Jeśli miałbym zgadywać to strzelam, że będziemy w tym DLC grać jako inna postać, np. Bill. Ewentualnie pokażą wcześniejsze lata Joela gdy był w Hunterach i to on polował na innych ludzi.

 

Ogólnie to The Last of Us jest taką przełomową grą dla Naughty Dog ;)

 

- pierwszy raz wprowadzają dwie marki w jednej generacji,

- pierwszy raz robią grę 18+,

- pierwszy raz przesunęli datę premiery,

- pierwszy raz robią DLC do single playera.

Odnośnik do komentarza

Mam trochę głupie pytanie. W jaki sposób posiadacze Wstąpienia będą mogli zassać te demo ? Czy będzie trzeba posiadać kopie gry czy może wystarczy tylko jakieś hasło (były w ogóle takie?) na jednej z tych ulotek dołączonych do gry ? Chodzi o to, że pożyczyłem moje Wstąpienie i zastanawiam się czy będę musiał prosić kumpla o oddanie gry na jakiś czas (widuję go bardzo rzadko) czy tylko o to aby wysłał mi sms'em odpowiedni kod, hasełko czy co tam trzeba będzie ?

Odnośnik do komentarza

Jest już lista trofeów. Są tylko 23, z czego aż 8 za ukończenie gry na różnych poziomach trudności oraz 1 lub 2 za multi.

 

 

 

Platinum Trophy (x1)
  • It Can’t Be For Nothing
Gold Trophies (x6)
  • Firefly - Complete the Firefly Journey.
  • For Emergencies Only - Fully upgrade all weapons.
  • Hunter - Complete the Hunter Journey.
  • No Matter What (Survivor) - Complete the game on Survivor.
  • Scavenger - Found all collectibles.
  • The Last of Us (Survivor+) - Complete the game on Survivor+.
Silver Trophies (x9)
  • Everything We’ve Been Through - Fully upgrade Joel with supplements.
  • I Want to Talk About It - Engage in all optional conversations.
  • It Was All Just Lying There - Find all Artifacts.
  • Look for the Light - Find all Firefly Pendants.
  • No Matter What (Hard) - Complete the game on Hard.
  • No Matter What (Normal) - Complete the game on Normal.
  • The Last of Us (Easy+) - Complete the game on Easy+.
  • The Last of Us (Hard+) - Complete the game on Hard+.
  • The Last of Us (Normal+) - Complete the game on Normal+.
Bronze Trophies (x7)
  • Endure and Survive - Collect all Comics.
  • I Got This - Find all Training Manuals.
  • Knowing the Basics - Win a game of Supply Raid and Survivors in Find Match.
  • Let’s Gear Up - Craft every item.
  • Master of Unlocking - Unlock all shiv doors.
  • No Matter What (Easy) - Complete the game on Easy.
  • Populace - Build your clan to 40 people in Factions.
Hidden Trophy (x1)

 

 

 

 

 

http://uk.ign.com/articles/2013/05/29/these-are-the-last-of-us-trophies

 

A płyta z grą prezentuje się tak:

 

BLefrwzCAAEgo9K.jpg

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Mam nadzieję, że jak ktoś walnie sobie najwyższy poziom to za niższe też mu policzy, bo jakby musiał przechodzić grę 16 razy to byłaby beka nie z tej ziemi, a są przypadki gdzie są trofiki za kilka poziomów trudności i trzeba przechodzić grę na każdym, bo inaczej nie wpadną. 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

15-20h bodajże. 

@Nemesis

Ja nie Mendrek!

 

Aha, wiadomo czy wszystkie poziomy trudności będą od razu dostępne czy będzie jak w Uncharted? Wtedy grę na platynę trzeba będzie przejść co najmniej 3 razy. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

ND mówiło o przedziale 12-16h na ukończenie. Niestety jak na razie nikt inny głosu nie zabrał czy to prawda z powodu embarga, które mija 5 czerwca. BTW jest też podobna duża lista rzeczy o których nie wolno pisać w recenzji czyli ND stosuje te same praktyki co swego czasu Kojima przy MGS4

 

edit - suteq żadne 15-20h, sami twórcy pisali, zupełnie co innego:

 

 

Zdecydowanie chcemy, by gra trwała ponad 12 godzin, teraz wystarcza na 12-16 godzin. Czas przejścia naprawdę zależy od stylu rozgrywki. Możesz grać wolniej, jeśli spróbujesz podchodzić do różnych sytuacji po cichu, jeśli będziesz chciał zbadać środowisko i zebrać przydatne przedmioty. To sprawi, że zabawa wystarczy na więcej.
Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...