Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

Do kiedy jest embargo na recenzje?

 

Do 5 czerwca.

 

Chociaż jeden serwis się pośpieszył i wrzucił niby recenzję na swoją stronę. Oto jak podsumowali:

 

The Last of Us is not just the finest game that Naughty Dog has yet crafted and an easy contender for the best game of this console generation, it may also prove to be gaming’s Citizen Kane moment – a masterpiece that will be looked back upon favourably for decades.

 

5/5 Stars - Unmissable

 

 

Jednak nie należy przywiązywać do niej zbyt dużej wagi ;)

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

ja dema nie oglądam a tym bardziej nie ściągam. Jeszcze nigdy na tej generacji nie zobaczyłem tak mało filmików z interesującego mnie tytułu. Day one zakup dla mnie i tyle. Naughty Dog na to za te wszystkie tytuły zasługuje - pozostaje kwestia czy wersja pudełkowa czy zrzutka z ps store. Ogólnie Psy muszą być pewne, że ten tytuł będzie wielki skoro embargo na recki mija na tyle przed premierą, obecnie to większość firm woli by recki wychodziły w dniu premiery z obawy, że średnia może zaszkodzić sprzedaży.

 

Yeti info o 199zł w empiku z jakiego masz źdródla? Bo ja jedynie spotkałem się z postem jednego z użytkowników zaprzyjaźnionego forum, który pracuje w empiku

Odnośnik do komentarza

ja mam dość ograniczony budżet na zbliżające się wakacje (naprawa autka,urlop i jeszcze kilka gierek na vitę chcę kupić)więc niestety rozważam zakup wersji z ps store choć robię wszystko by jednak zaopatrzeć się w wersję pudełkową. Jeśli potwierdzi się info z 199zł z empiku w dniu premiery to raczej łykam, jeśli wszędzie będzie po te 239-249zł to no way i pozostaje necik. 

 

Sad but true :(

Odnośnik do komentarza

ja już złożyłem i radze się spieszyć :D

 

 

 
muve.pl dodał(a) zdjęcie z dnia 29 maja 2013 do swojej osi czasu.
Udało nam się zdobyć kolejne egzemplarze The Last Of Us.

Oprócz pełnej polskiej edycji, mamy w ofercie tańsze wersje: angielską, czeską z polskim językiem oraz polską edycję specjalną JOEL-a. Uwaga! Bardzo ograniczone ilości!

http://bit.ly/The_Last_Of_Us

 

Odnośnik do komentarza

ja mam dość ograniczony budżet na zbliżające się wakacje (naprawa autka,urlop i jeszcze kilka gierek na vitę chcę kupić)więc niestety rozważam zakup wersji z ps store choć robię wszystko by jednak zaopatrzeć się w wersję pudełkową. Jeśli potwierdzi się info z 199zł z empiku w dniu premiery to raczej łykam, jeśli wszędzie będzie po te 239-249zł to no way i pozostaje necik. 

 

Sad but true :(

 

 

W sumie trochę Cię rozumiem. Sam teraz borykam się z paroma dylematami i nie wiem czy szykować się na zakup konkretnie w dniu premiery czy nie przyjdzie mi poczekać ze dwa tygodnie. Co do ceny to nie byłbym taki pewien. Nie zapomnę jak łaziłem chyba z godzinę po Manufakturze, żeby wyrwać Wstąpienie za 199, wszędzie wołali po 239 a w Sony Centre to 269 zayebali  :lol:

Odnośnik do komentarza

Wyjaśni mi ktoś jaki sens brać wersje ANG/PL, skoro PL/CZ jest w niższej cenie?

http://sklep.muve.pl/promocje/the-last-of-us?utm_campaign=Muve_Internal&utm_medium=Post_muve.pl&utm_source=facebook.com&utm_content=the_last_of_us



W jakimś podcaście stwierdzono, że TLoU ma jedno z najlepszych (albo i najlepsze) rozpoczęć w historii gier video. I że dzisiejsze demko słabo reprezentuje całokształt.

Właśnie jestem ciekawy początku gry, mają w pamięci to z U2. :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Żeby nie męczyć się z polskim dubbingiem? ;_;

Czyli kupując tą wersje będę miał do wyboru tylko polski i czeski dubbing?

 

 

Nie sądzę. Sam mam Uncharted 3 z dystrybucji na Czechy/Węgry i są tam wszystkie języki. Nie wiem czemu tutaj by miało być inaczej.

 

Tylko, że cena sugeruje coś innego.

Odnośnik do komentarza

nie da rady pobrać bo sony akurat dzisiaj kiedy pojawia się demo the last of us robi konserwację sklepu , no za(pipi)iaszczo ,pogratulować.

 

Tak byl oblegany ze sie wykrzaczyl, to konserwe postanowili zrobic, logiczne, niezamierzone tylko spowodowane zalewem jankow napalonych na demo :D.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...