Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

ale te trofea to podobno polowa - gdzies było info, ze brakuje trofików za multi i czegos tam jeszcze

IGN has The Last of Us, and naturally, we've seen the Trophy list for the game. Today, we’ve been given permission to reveal those Trophies to you, the PlayStation faithful.

 

Perhaps the most notable thing about the Trophy list is that it’s very un-Naughty Dog like, specifically when you compare it to the Trophy lists for the Uncharted trilogy. Naughty Dog has opted for many more Gold Trophies this time around (for reference, Uncharted 3: Drake’s Deception has one), along with a bunch of Silver Trophies. In fact, its list of Bronze Trophies is the smallest, a rarity in any game.

 

Nie wygląda na to żeby brakowało jakichś trofeów.

Odnośnik do komentarza

Były, były.. nawet jeszcze skromniejsze :P

 

Ale to jest prosty rachunek.. 

Wartości trofeów w systemie:

Bronze Trophies: 15 Points

Silver Trophies: 30 Points

Gold Trophies: 90 Points

Platinum Trophies: 180 Points

 

Gry z platyną w sumie mają około 1200 punktów (podstawa, bez DLC, wartość waha się zazwyczaj w przedziale 1170-1230 pkt).

 

Podane trofea z TLoU dają 1095 pkt, + ukryte, pewnie złote, co w sumie da 1185 pkt.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

haha no to jaja :D przechodząc grę w moim stylu(nigdy niczego nie zberam do pelna za pierwszym razem) wychodzi na to, że zakończę przygodę z tLoU z jednym srebrnym pucharkiem:

 

  • No Matter What (Normal) - Complete the game on Normal.

Oby te opcje new game+ były ciekawe by chciało się jeszcze raz chłonąć przygodę 

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

haha no to jaja :D przechodząc grę w moim stylu(nigdy niczego nie zberam do pelna za pierwszym razem) wychodzi na to, że zakończę przygodę z tLoU z jednym srebrnym pucharkiem:

 

  • No Matter What (Normal) - Complete the game on Normal.

Oby te opcje new game+ były ciekawe by chciało się jeszcze raz chłonąć przygodę 

 

Z dwoma, bo jeszcze jest za easy.

 

Mam nadzieję, że survivor odblokuje się po przejściu na normal, bo jeśli nie to trzeba będzie ukończyć 4 razy (normal, hard, survivor, survivor+) lub 3 razy zaczynając od razu na hard (czego ja zazwyczaj nie lubię, bo za pierwszym razem wolę chłonąć fabułę a nie powtarzać schemat kilka razy).

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ale przecież w wersi PL/CZ jest też anglik więc jak ktoś nie przywiązuje uwagi do okładki i instrukcji w innym języku to jest kilka dych do przodu. 

Miałem taką wersję U3 i było mnóstwo języków do wyboru.

Odnośnik do komentarza

Ale przecież w wersi PL/CZ jest też anglik więc jak ktoś nie przywiązuje uwagi do okładki i instrukcji w innym języku to jest kilka dych do przodu. 

Miałem taką wersję U3 i było mnóstwo języków do wyboru.

A to nawet nie wiedziałem, sądziłem że tylko PL/CZ, to jaki sens jest kupować droższą wersje gdzie mamy PL/ANG?

 

Figurka z wersji Post Pandemic.

http://bossbattlecoming.com.pl/the-last-of-us-figurka-z-edycji-post-pandemic-z-bliska/

Czemu Sony nie wydało tego w Europie? Świetnie wykonana figurka.

Odnośnik do komentarza

 

Mam pytanko odnośnie polskiej wersji gry: czy będzie możliwość przełączenia gry na oryginalną angielską ścieżkę dźwiękową?

Sytuacja jak z GoW:A. Jest wersja za 200zł czyli PL/CZE lub sam ANG i jest wersja droższa (chyba 239zł) i tu mamy PL/ANG.

 

 

Ciekawe. Ultima ma tą wersję za 239 zł (tą zamówiłem) i tam piszę, że jest to pełna polska wersja. W większości przypadków podają, że są to wersje PL/ANG ale tutaj jest tylko PL. Mam nadzieję, że nie będzie powtórki z inFamous jedynki gdzie trzeba była ścierpieć polski voice acting bo języka mówionego nie dało się zmienić.

Odnośnik do komentarza

Fajnie by było, gdyby zrobili jakieś dodatki do singla. Nie powiedzieli nie, więc jest to bardzo prawdopodobne.

 

Prawdopodobnie gameplay z dema.

Oglądałem tylko pierwsze 6 minut, ale brutalność i zaje.bi.stośc też gry aż bije z tego filmiku. Cos mi się wydaję, że Naughty Dog znów wyznaczy nowe standardy.

 

Ellie i to jej motherfucker, nie wyobrażam sobie grać w ten tytuł z polskim dubbingiem.

 

O ja, klimat jest doprawdy mocarny. Grafika i interakcja też niesamowicie robią. Współczuję też tym, co będą grali z polskim dubbingiem, bo ten tutaj zapowiada się świetnie.

 

Ale nie razi Was kilka czysto technicznych rzeczy, które widać na tym filmiku?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...