Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa dłuższe filmiki, które pewnie zaraz wywalą z YT:

 

https://www.youtube.com/watch?v=tAC-DMsYm0s&feature=youtube_gdata_player

 

link do ściągnięcia: https://mega.co.nz/#!010QXDRS!afEELhF9g4BDHwF49mEreV4ylR9RugLPeai8IfievqQ

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=V2FuIQdG1e0&feature=youtube_gdata_player

 

link: https://mega.co.nz/#!BwdlBBoA!Iz5m_xjXtdWgu5kgJ7Vk1T-eSBA4_be5sbKd2mFZq0M

 

 

Ale tutaj najważniejsze:

 

8uA3OWY.gif

 

Listen mode, podpowiedzi, "klejące" celowanie itp. będzie można wyłączyć w opcjach :)

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

ja zaś, jak powyżej ciesze sie z możliwości wyłączenia wspomagaczy, takich jak:

podpowiedzi strategiczne, jak i te zwykłe, wolne celowanie, itp.

 

nie mogło oczywiście zabraknąć trybu Przetrwania - jupi :)  

byle do premiery, bo juz mam dość tych nowych filmików, od których, az ciężko sie odpędzić  :nyam2:

Odnośnik do komentarza

Naughty Dog: PlayStation 3 wciąż ma w sobie wiele życia


Nie ma co ukrywać, że Naughty Dog osiągnęło naprawdę sporo na PlayStation 3. Seria Uncharted ustawiła poprzeczkę dla szeroko pojętych gier akcji niesamowicie wysoko i wszystko wskazuje na to, że The Last of Us dorówna temu cyklowi pod względem jakości wykonania. Jak się okazuje, deweloperzy wciąż wierzą w możliwości konsoli Sony.

Na ten temat wypowiedział się Eric Panglilian z Naughty Dog. Jak powiedział:


Naughty Dog
zawsze wypuszczało produkcje wysokiej jakości, niezależnie od platformy. Wydaje mi się, że
PS3
wciąż ma w sobie wiele życia.

Pokazaliśmy to w
Uncharted,
a teraz
The Last of Us
wygląda naprawdę cudownie.

 

Co ciekawe, Eric wierzy, że gdyby nie PlayStation 4, jego ekipie udałoby się wyciągnąć z PlayStation 3... jeszcze więcej:


Wydaje mi się, że gdyby nie było
PlayStation 4
, moglibyśmy dokonać tego ponownie i po raz kolejny poprawić jakość grafiki.

 

Czy twórcy The Last of Us pracują już nad czymś, co miałoby trafić na PlayStation 4 (pamiętajmy, że Naughty Dog dzieli się na dwa zespoły)? Odpowiedź brzmi... nie:


Szczerze, byłem niesamowicie skupiony na tej grze.

To wszystko, czym oddychałem, więc składamłbym, gdybym powiedział coś innego.

 

The Last of Us zapowiada się na jedną z najlepszych gier obecnej generacji konsol. Nic, tylko czekać do 14 czerwca, kiedy tytuł trafi na sklepowe półki.

Na uprzyjemnienie Wam oczekiwania - świeżutki materiał wideo. Tym razem Joel i Ellie trafili do miasta Lincoln, gdzie... cóż, dzieje się źle.

 

http://www.ps3site.pl/naughty-dog-playstation-3-wciaz-ma-w-sobie-wiele-zycia/152957

 

Odnośnik do komentarza

jakoś nie wyobrażam sobie sequela na zasadzie "dobra to idziemy dalej od miejsca gdzie skończyła sie jedynka" , to by bylo dziwne dosyć, już prędzej przewiduje sytuacje ze sequel będzie kilka lat później gdy dziewczyna dorosła i to ona jest główną bohaterą i coś tam musi robić (niezależnie od tego czy joel przetrwa czy nie, to wątpie by był głównym bohaterem)

 

inna opcja to że nie planują specjalnie sequela ale wolą wykupić domeny żeby potem w razie czego nie płacić masy pieniędzy żeby je odkupić od jakiegoś spryciarza 

Odnośnik do komentarza

Miejmy nadzieję że tak, ja tam liczę że historia skończy się w miarę szczęśliwie, Sony już zarejestrowało marki The Last of Us 2/3 a głupio by było tak bez Joela i Ellie.

 

Jeśli dobrze pamiętam, to ktoś z ND mówił, że Joela i Ellie w ewentualnym sequelu nie będzie.

 

A hasło "Would you save your last bullet... for your only friend" dla mnie w ogóle nie wskazuje szczęśliwego zakończenia.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

 

Miejmy nadzieję że tak, ja tam liczę że historia skończy się w miarę szczęśliwie, Sony już zarejestrowało marki The Last of Us 2/3 a głupio by było tak bez Joela i Ellie.

 

Jeśli dobrze pamiętam, to ktoś z ND mówił, że Joela i Ellie w ewentualnym sequelu nie będzie.

 

A hasło "Would you save your last bullet... for your only friend" dla mnie w ogóle nie wskazuje szczęśliwego zakończenia.

 

 

 

Ale wy jesteście ! Każdemu śmierci życzycie ! Taki Mario to już 20 lat na nogach ! Dramatów moralnych wam się zachciało ! 

 

 

 

Będą Joel i Ellie, muszą być. Jak nie to kupię nowego Xboxa.

Odnośnik do komentarza

 

 

Miejmy nadzieję że tak, ja tam liczę że historia skończy się w miarę szczęśliwie,

No (pipi)a, nie ma takiej możliwości nawet. Imo wersja Yano jak najbardziej spoko, jeśli ten tytuł ma w jakikolwiek sposób poruszyć gracza to jedno z głównych bohaterów musi zginąć.

W ogóle to chyba dziś obejrzę "Droga". Książka już dawno zaliczona i liczę na niektóre motywy wyciągnięte z posapokaliptycznej wizji Cormaca McCarthiego (zapieprzanie z koszykiem sklepowym FTW!). Polecam jak najbardziej tę książke przed tym kąskiem.
Odnośnik do komentarza

ja w ciemno obstawiam, że stary zginie na koniec. Większość książek, filmów itp o podobnej tematyce kończy się w taki sposób. Całą grę będą budować relacje pomiędzy bohaterami by na koniec było nam jak najbardziej żal jednego. Zresztą identycznie rozwiązano to w pewnym hicie cyfrowej dystrybucji z 2012.

Odnośnik do komentarza

ja w ciemno obstawiam, że stary zginie na koniec. Większość książek, filmów itp o podobnej tematyce kończy się w taki sposób. Całą grę będą budować relacje pomiędzy bohaterami by na koniec było nam jak najbardziej żal jednego. Zresztą identycznie rozwiązano to w pewnym hicie cyfrowej dystrybucji z 2012.

 

 

I dlatego nie powinno się kończyć tak przewidywalnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...