Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

ja dema nie oglądam a tym bardziej nie ściągam. Jeszcze nigdy na tej generacji nie zobaczyłem tak mało filmików z interesującego mnie tytułu. Day one zakup dla mnie i tyle. Naughty Dog na to za te wszystkie tytuły zasługuje - pozostaje kwestia czy wersja pudełkowa czy zrzutka z ps store. Ogólnie Psy muszą być pewne, że ten tytuł będzie wielki skoro embargo na recki mija na tyle przed premierą, obecnie to większość firm woli by recki wychodziły w dniu premiery z obawy, że średnia może zaszkodzić sprzedaży.

 

Yeti info o 199zł w empiku z jakiego masz źdródla? Bo ja jedynie spotkałem się z postem jednego z użytkowników zaprzyjaźnionego forum, który pracuje w empiku

A poźniej jeden z drugim płacze że DLC są w grach, że dostaje się pół produkt. jak tylu baranów jest to niestety.

Odnośnik do komentarza

20 minut grania, głównie eksploracja i cinematic expierence. Na koniec walka z kilkoma przeciwnikami i to daje największe nadzieje na dobrą grę. Clickersi biorą na jednego hita, więc trzeba po kolei skradankowo dusić tych pozostałych (nie pamiętam ich nazwy, ale wyglądają w miarę normalnie, i widzą w przeciwieństwie do clickersów).

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Nie ma takiej możliwości

 

chyba jednak nic z tego. gdy odpalam GoW:A na innym koncie i chcę pobrać demko TLoU to pojawia mi się informacja: 'there are no items that you can purchase at this time'

Edytowane przez Szprota
Odnośnik do komentarza

Jest widoczne ;) Nie wiem, czy się pobiera, Lucek sprawdzi,  jak się obudzi, bo imprezował w nocy z Tedasem :D

 

btw. demko waży 132 mb, ale przy pierwszym uruchomieniu jest ... kilkuminutowa instalacja xD czyli sciagamy, instalujemy na dysk i jeszcze raz instalujemy. Po dodatkowej instalacji waży ponad 2gb ;)

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza

Właściwie to może być jednak problem...  Ten GOW ma chyba online passa? Jeśli tak, to pewnie demko można pierwotnie ściągnąć (więc i wrzucić na download list w PSS) tylko na koncie, na którym aktywny jest online pass.

 

Online pass nie jest wymagany do ściągnięcia dema, ja mojego OP jeszcze nie użyłem i udało mi się ściągnąć.

 

Co do dema to powiem tylko że chcę już żeby był 14! Ta gra będzie miarzczyć klimatem. 

Odnośnik do komentarza

Od roku nie oglądałem żadnych trailerów LoU, nie chciałem sobie psuć zabawy, premiera się zbliża, wiedzałem ze gra będzie dobra ale zakładałem że kupię kiedyś edycję goty jak stanieje. Gowa nowego mam to i demko zapuściłem. Planowałem przez premierą GTA V nadrobić ze trzy tytuły (FC3, TR, DS3) bo i cena teraz przystępna. Zagrałem w demko i jednak nie. Biorę LoU na premierę, fajnie że w euro mają  jeszcze edycję specjalną Ellie, preorder złożony. Klimat się wylewa dosłownie z telewizora, czuć moc ciosów meele, przepiękna grafika i design opustoszałych budynków. Panowie otwieramy szampana, na sam koniec generacji mamy grę o której będzie długo głośno. Nawet premiera PS4 mnie teraz tak nie jara jak nowe dzieło od ND.

Edytowane przez Jeez_PS
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...