Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądzę aby multi miało przykuć na dłużej. Zwłaszcza gdy multi U3 jak i nawet U2 wciąż są pełne graczy. ND w tym przypadku postawiło na singiel. Nawet marketing opierał się na singlu. Ale miło będzie jeśli czymś ciekawym zaskoczą w rozgrywce wieloosobowej. Ciężko jest w tej chwili w ogóle myśleć jak będzie to multi wyglądać. Tak czy siak o agresywnej wymianie ognia raczej można zapomnieć. 

Odnośnik do komentarza

Na szybko powiem tylko, że technicznie zdecydowanie najlepsza gra na PS3, szczególnie modele postaci i oświetlenie (miękkie cienie nawet bez bezpośredniego źródła światła i jakaś forma global illumination, next-genowe efekty na PS3.. takie cuda to tylko od ND). Poza tym standardwoe dla ND przywiązanie do detali.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Na szybko powiem tylko, że technicznie zdecydowanie najlepsza gra na PS3, szczególnie modele postaci i oświetlenie (miękkie cienie nawet bez bezpośredniego źródła światła i jakaś forma global illumination, next-genowe efekty na PS3.. takie cuda to tylko od ND). Poza tym standardwoe dla ND przywiązanie do detali.

Ja bym polemizował. Demko nie wywarło na mnie takiego wrażenia jak U3 i uważam, że to trzeciej części przygód Drake'a należy się laur za 'best graphics' 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że nie mamy się co martwić o długość gry. Najpierw recenzent z videogamer.com mówił, że przejście zajęło mu 15 godzin, a teraz koleś z PSNation podał swój czas: 18:28:40 :)

 

https://mobile.twitter.com/PJFJosh/status/340941609141141505

 

Super :D

bardzo bardzo długi singiel, nie pamiętam gierki, która nie byłaby sandboxem/rpg/strategią na tej generacji z takim czasem potrzebnym na zakończenie. Rodzi się u mnie pytanie - czy Naughty Dog będzie umiało tak urozmaicić gameplay i wrażenia z obcowania z tytułem by nie wdarło się znużenie w rozgrywkę.

Odnośnik do komentarza

bardzo bardzo długi singiel, nie pamiętam gierki, która nie byłaby sandboxem/rpg/strategią na tej generacji z takim czasem potrzebnym na zakończenie. Rodzi się u mnie pytanie - czy Naughty Dog będzie umiało tak urozmaicić gameplay i wrażenia z obcowania z tytułem by nie wdarło się znużenie w rozgrywkę.

 

 

Resident Evil 6 był nawet dłuższy.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...