Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo bardzo długi singiel, nie pamiętam gierki, która nie byłaby sandboxem/rpg/strategią na tej generacji z takim czasem potrzebnym na zakończenie. Rodzi się u mnie pytanie - czy Naughty Dog będzie umiało tak urozmaicić gameplay i wrażenia z obcowania z tytułem by nie wdarło się znużenie w rozgrywkę.

 

Edyta : Zelda SS ~ 50 h (osobiście 99 h :D )  itd....

Edytowane przez Bushisan
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

W pliku z demem TLoU ludzie znaleźli listę wiadomości z MP. Najciekawsze są te, które wskazują na jakiś tryb z zarządzaniem swoją bazą:

 

"Stake out a new camp and hold off the hunters while you search for the equipment. Extraction team will come in 12 weeks"

 

"This is your clan. To grow your clan and keep it healthy, you need to scavenge supplies"

 

"Marauders have been spotted in the area. Sources say they will be attacking soon. Improve the training of the group to repel the attack."

 

"X survivors got sick/ got hungry/ got healthy"

 

"Malaria outbreak"

 

"X is working in the garden."

 

"X is skinning a raccoon"

 

"Infected expected to arrive in X days"

 

"Infected attack"

 

 

http://www.gamefaqs.com/boards/652686-the-last-of-us/66338916

 

Więc do tego odnosi się to trofeum za zebranie 40 osób w klanie.

Odnośnik do komentarza

jednak zagrałem w demo :P

 

wrażania na szybko:
-demko krótkie - raptem chyba 5 przeciwników, adrenalina mi podskoczyła a tu koniec
-wykonanie postaci miażdży, Drake może się schować, niesamowicie wygląda cała trójka w czasie gameplayu
-wydaje mi się, że całkowicie przemodelowali oświetlenie względem serii Uncharted - jest po prostu mistrzowskie, aż nie mogę się doczekać miejscówek rozgrywających się nie w nocy
-strzela się całkowicie inaczej niż w serii Uncharted - koniec z kapiszonami
-Joel chodzi "ciężej" niż Drake
-udźwiękowienie gry jest niesamowite
-fajne blury i inne efekty przy akjach QTE z stworami - mega progres względem walk wręcz z serii Uncharted
-tekstury i wykonanie otoczenie "tylko ładne" - nie ma w demku ani jednego momentu w stylu kultowego hasła "Uncharted!!!11!!@11", tu lekki zawód
-crafting taki dla ubogich - przedmioty leżą dosłownie pod nosem, jeszcze się świecą jak psu jajca
-polska wersja językowa FATALNA, jeszcze trailer po zakończeniu dema mnie w tym upewnił - niszczy,masakruje to ciężki klimat tej gry - jedyna słuszna wersja to dubbing angielski i ewentualnie polskie napisy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dlatego się szykują małe zmiany na forum. Koleś od razu zarobił blocka ode mnie. Jak bym mógł to bym skasował ze statusów. Napisał jeszcze w tym temacie i w CW i to od razu wywaliłem.

 

BTW: było też późno plus weekend więc ciężko też żeby ktoś na zwołanie był. Z moderki tylko ja byłem i potem przyszedł Grzesiek.

Odnośnik do komentarza

Ja w ten sam sposób nadziałem się na tym forum na mega spoiler z Yakuzy 5, która u nas jeszcze nie wyszła. Śmieszne, bo kolesiowi nic za to się nie stało, a powinien dostać perm bana. Jakby admin chciał to z miłą chęcią podeślę namiary na typa. 

Edytowane przez dunpeal
Odnośnik do komentarza

Ja przy Killzone2 dostawałem na psn spoilery...nawet koleś się nazwał jak spoiler....rzy HR to samo....zróbcie jakąś zasadę co do nowych na forum...no (pipi)a bez jaj....za niedługo Beyond...też pewnie spoilery będą lecieć.

 

Ja na całe szczęście spoilera nie przeczytałem ale jeszcze długo do premiery więc pewnie jakiś chu.j jeszcze nie raz będzie chciał "zepsuć sonoklapom ich dzień dziecka"

Odnośnik do komentarza

to był jakiś alter, zapasowe konte. może zfrustrowany nieudacznik w stylu envikona, albo xbot ze starć betonów.........ban może nie wystarczyć, ja to bym prewencyjnie palce łamał 

 

z tego forum lista grubych spoilerów wygląda u mnie tak - mgs4, rdr, heavy rain, mniej poważny w dishonored, teraz może być tlou. mam przed sobą 3 bioshocki, do tematów nawet nie zaglądam, a we właśnie ukończyłem, ktoś chyba zaspoilerował ostatniego bossa, ale zapomniałem już  

Odnośnik do komentarza

Demo ograne, czas na małe podsumowanie:

 

 - oprawa w tej chwili jest na tak wysokim poziomie, że najprawdopodobniej mamy do czynienia z najlepszym konsolowym exem ostatnich lat w tej kwestii, dotychczas żadna gra nie miała takiej szczegółowości, to poziom Uncharted jak nic a nawet lepiej

 

 - polski dubbing wypada póki co znakomicie i nawet nie sprawdzałem oryginalnej ścieżki a to już jest duży sukces

 

- gra jest trudna i muszę to przyznać, specjalnie wypróbowałem różne warianty rozgrywki i tak w bezpośrednim starciu z biegaczami i samym grzybem jesteśmy praktycznie bez szans; co innego zachodzenie od tyłu; trzeba wyeliminować w ten sposób co najmniej dwóch-trzech mutantów, żeby pozwolić sobie na bezpośredni atak

 

- grzyby reagują na fale dźwiękowe, dzięki temu starcia są ciekawsze i wydawać by się mogło, że prostsze ale wystarczy jak jeden z nich zajdzie Joela od tyłu = you died; biegacze reagują na blask latarki, więc też trzeba uważać

 

- amunicji jak na survival leży nawet sporo, jednak nie w ilościach hurtowych, być może dano tyle specjalnie pod demo

 

- sama walka wręcz jest ciekawie zrobiona i dość brutalna, biegacze potrafią przycisnąć do ściany albo od razu "wejść w parter"; po prostu czuć silne zagrożenie i strach przed nimi

 

- jest sporo do zbierania, leczenie się zajmuję chwilę, broń zmienia się też kilka sekund; uwielbiam takie motywy bo trzeba być gotowym na wszystko

 

- prawdziwy, dojrzały tytuł od Naughty Dog, szykuje się najlepszy ex w historii marki PlayStation - mus have jak nic

Odnośnik do komentarza

temu który mówi że do dupy :P

 

a najlepiej samemu sprawdzić

demo po polsku

 

jak dla mnie do bani, głosy sztuczne i drewniane jak w m jak miłość, w dodatku raz zbyt głośne i wyraźne a raz wcale niesłyszalne

 

i nie ma co sie dziwić, angielskie głosy są nagrywane podczas odgrywania scenek "na żywo" , a po polsku typek stoi przed mikrofonem i czyta z kartki

Odnośnik do komentarza

jeden pisze, że dubbing pl do dupy, a drugi, że fenomenalny

komu wierzyć? xD

Najlepiej samemu sprawdzić.

 

Według mnie polski dub jest OK, lepszy od uncharted 3.

 

Demko bardzo krótkie i ciężko coś z niego wywnioskować. Na pewno muzyka jest kapitalna, klimat też, gra się też przyjemnie. Powinno być bardzo bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...