Skocz do zawartości

Batman: Arkham Origins


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 765
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wiadomo już ile ma zająć przejście singla ?

Gra ma mieć ng+?

 

 

O tyle dobrze, miejmy nadzieje że Batman bedzie trzymał poziom poprzedniczek.

O tym przekonam się już w czwartek/piątek o ile muve nie zawiedzie

Kurde, koles. Na wszystko o czym piszesz masz odpowiedz albo na poprzedniej stronie i w temacie Gry na premiere. Wez sie wysil. Muve juz powiedzialo, ze wysylac bedzie jutro.

Odnośnik do komentarza

Embargo jest do piątku.

 

Jeśli tak w istocie jest, to nie jest to dobra wiadomość. Na recki Dead Space 3 czy Beyond też czekaliśmy do dnia światowej premiery i - jak się ostatecznie okazało - wydawca miał dobry powód, by trzymać nas do samego końca w niepewności/niewiedzy. No ale Origins będzie co najmniej bardzo dobre, niezależnie od mniejszej czy większej ilości siódemek za to tylko, że jest trzecią grą z serii...

Odnośnik do komentarza

 

Wiadomo już ile ma zająć przejście singla ?

Gra ma mieć ng+?

 

 

O tyle dobrze, miejmy nadzieje że Batman bedzie trzymał poziom poprzedniczek.

O tym przekonam się już w czwartek/piątek o ile muve nie zawiedzie

Kurde, koles. Na wszystko o czym piszesz masz odpowiedz albo na poprzedniej stronie i w temacie Gry na premiere. Wez sie wysil. Muve juz powiedzialo, ze wysylac bedzie jutro.

 

No i fajnie super, ale sam robisz dokładnie to samo (niepotrzebny zamęt) więc jak nie masz zamiaru się w żaden normalny sposób odnieść do pytań które zadałem to najlepiej nic nie pisz.

Aby nie robić spamu tak jak  "Voytec" pamiętacie może na ile starczał singiel w poprzednich odsłonach ? Z tego co pamiętam wychodziło więcej niż 12 godzin ? No nic mam nadzieje ze zmiana studia nie wpłynie na ogólny odbiór gry.

Szkoda że muve nie dodaje już do zamówien przedpremierowych metal boxów :)

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Mam, gram, kupowałem w muve.pl - kurier dostarczył zamówienie przed południem. 

 

Pierwsze wrażenia po ok. 2h grania: stary dobry Batman. Ten sam klimat, gameplay. Na razie nie odkryłem nic nowego. Moim zdaniem to Arkham City 1.5. 

 

Co drażni to klatkowanie i cięcie dźwięku w trakcie gry i cutscenkach. W poprzednich częściach tego nie było. No i grafa wydaje mi się trochę gorsza. 

 

Fani Gacka nie powinni być zawiedzeni - dostajemy więcej tego co znamy i lubimy. Pozostałych ta część raczej nie przekona.

Edytowane przez Look4z
Odnośnik do komentarza

Coś warte są te dodatki? Mam w pudełku KNIGHTFALL PACK i  DEATHSTROKE CHALLENGE PACK - to tyko mapy i stroje czy dodaje coś do singla tak jak to było z Catwoman w AC?

TIP: Absolutnie nic nie czytałem i nie oglądałem o grze więc jak coś to nie bijcie że nie wiem....

Odnośnik do komentarza

Jak wyżej - stary, dobry Batman. W gameplayu nie mia żadnych zmian. Z tego co pamiętam to zmieniło się rozwijanie umiejętności postaci. Miasto identyczne póki co jak w AC, przynajmniej początkowe miejscówki. Na razie ciężko stwierdzić o ile mapa jest większa od poprzedniej części. Więcej napiszę wieczorem jak zawalcze z jakimiś bossami.

Odnośnik do komentarza

Dobra spedzilem z gra poltorej godziny i podziele sie pierwszymi spostrzezeniami.

 

Jak chyba juz wiadomo, jestem fanem Batmana a seria Arkham w obecnej generacji to absolutna perla. Splatynowalem poprzednie czesci i tutaj rowniez nosze sie z takim zamiarem. Ale do rzeczy.

 

Pierwszy kontakt z gra jest bardzo dobry. Mroczny, swietny poczatek dobrze otwiera gre. Arkham Asylum i Arkham City mialy kapitalne otwarcia i tutaj poprzeczka byla wysoko zawieszona. Udalo sie.

 

Wraz z poczatkiem przychodzi pierwszy minus - grafika jest slabsza niz w Arkham City. Glownie przez tekstury, ktore sa slabsze niz w AC i AA. Nie wiem dlaczego, skoro Holmes mowil, ze pracujac nad Origins mieli zaawansowany tool set UE3 z AC i mogli od razu brac sie za tworzenie gry.

 

Czuc, ze majsterkowali przy freeflow combat. Bez obaw, dalej jest responsywny na takim poziomie jak w AC, z tym, ze calosc wydaje sie wolniejsza. Plus za to, ze na hardzie jest trudniej niz w AC i jak spozni sie z kontra to przeciwnicy potrafia przypier.dolic, ale rozwijajac Batsuit gra stanie sie zapewne latwiejsza.

 

Kolejnym minusem dla mnie jest to, ze (spoiler z pierwszej godziny gry)

pokonujac pierwszego bossa, eliminujemy pierwszego zabojce zanim Wayne dowiaduje sie w ogole, ze tropi go 8 asasynow. Poznajac ich wszystkie sylwetki, Killer-Croc jest juz odfajkowany jako zalatwiony. Nie spodobalo mi sie to

. Oddac trzeba, ze pierwsza walka z bossem jest bardzo dobra. Udane wejscie :)

 

Kiedy mamy juz cale miasto do dyspozycji, jest to fajne uczucie jak z Arkham City, kiedy Wayne przywdzial stroj. Wydaje sie, ze bedzie mnostwo rzeczy do roboty, co cieszy. Ciekawe jest tez to, ze Batman prawie nikogo jeszcze nie zna i przy pierwszym spotkaniu z

Enigma

nie ma pojecia kim on jest :)

 

No i to o co pytacie - tak, Arkham Origins na razie jest najbardziej mroczny w serii. Zdecydowanie bardziej od AC i troche bardziej od AA. Jak w ogole mozecie tego nie zauwazac? :|

 

Obawiam sie jednak tego, ze zalatwienie wszystkich zabojcow pojdzie naprawde bardzo szybko.

 

EDIT 1: Fajnym smaczkiem jest to, ze Batman inaczej traktuje zloczyncow, a inaczej policjantow. Tych pierwszych leje niemilosiernie i lamie kosci, a tych drugich traktuje bardziej delikatnie. :)

 

EDIT 2: Karny kutas nalezy sie WB Montreal za zmiane w sterowaniu i zamienieniu R1 z R2. Na razie ciagle je myle i zamiast szybkiego bataranga wlaczam tryb detektywistyczny i na odwrot. Kurde :/

 

Przyjemne bylo uczucie jak wlecialem do Starego Gotham to od razu poznalem Zaulki. Od razu czlowiek poczul sie jak w domu. ;)

Edytowane przez Voytec
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 Karny kutas nalezy sie WB Montreal za zmiane w sterowaniu i zamienieniu R1 z R2. Na razie ciagle je myle i zamiast szybkiego bataranga wlaczam tryb detektywistyczny i na odwrot.

 

A nie przypadkiem L1 i L2? Bo pod R2 w AA i AC są kucki.

 

Jak jakas kobieta za kolkiem, pomylilem lewa strone z prawa :D Masz oczywiscie racje, chodzi o R1/R2.

 

Propsy dla gry za Alfreda. Kazda jego wypowiedz sie slucha z przyjemnoscia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...