Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Już myślałem, że mam uszkodzony kabel HDMI i chciałem wymieniać, ale wpisałem w Google "no signal after alt+tab" (przycisk z logiem windows to samo) i całkiem sporo tego. Zdarzało wam się, że po alt+tab wyskakiwał wam na ekranie komunikat o braku sygnału video? Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że podczas grania w gry z aplikacji Origin to się nie zdarzało, natomiast grając na Steam w BFV czy PESa 2021 to się zdarza - nie za każdym razem, randomowo. Steam? Win10? Sterowniki Nvidii? Nie wydaje mi się, żeby to były sterowniki Nvidii, bo od dość dawna to mam i masę różnych sterowników przerobiłem, tak samo aktualizacji systemu. Ludzie w internetach mają ten sam problem z róznymi kartami graficznymi.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, krzysiekp392 napisał:

Już myślałem, że mam uszkodzony kabel HDMI i chciałem wymieniać, ale wpisałem w Google "no signal after alt+tab" (przycisk z logiem windows to samo) i całkiem sporo tego. Zdarzało wam się, że po alt+tab wyskakiwał wam na ekranie komunikat o braku sygnału video? Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że podczas grania w gry z aplikacji Origin to się nie zdarzało, natomiast grając na Steam w BFV czy PESa 2021 to się zdarza - nie za każdym razem, randomowo. Steam? Win10? Sterowniki Nvidii? Nie wydaje mi się, żeby to były sterowniki Nvidii, bo od dość dawna to mam i masę różnych sterowników przerobiłem, tak samo aktualizacji systemu. Ludzie w internetach mają ten sam problem z róznymi kartami graficznymi.

Polecam granie po DVI lub displayport, hdmi ma marne 60hz tylko.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, mozi napisał:

Co? Spokojnie 144hz po hdmi. 

 

Bzdury. 

Trzeba doprecyzować:

 

  • HDMI 1.0, 1.1, 1,2 maksymalna częstotliwość odświeżania to 60 Hz,
  • HDMI 1.3, 1.4 maksymalna częstotliwość odświeżania 144 Hz dla rozdzielczości fullHD,
  • HDMI 2.0, 2.1 maksymalna częstotliwość odświeżania 240 Hz dla rozdzielczości fullHD,

 

Aby osiągnąć 144 Hz wyświetlanych na monitorze należy wykorzystać do połączenia komputera z monitorem kable typu:

  • DVI Dual link,
  • HDMI 1.3, 1.4,
  • DisplayPort 1.0, 1.1.

Aby osiągnąć wyższą częstotliwość odświeżania niż 144 Hz na monitorze powinniśmy wykorzystać:

  • HDMI 2.0, 2.1,
  • DisplayPort 1.2, 1.3, 1.4.
Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

jest taka masakra na rynku ze oscyluje na wakacje 2022 najwcześniej patrząc na to co się dzieje aktualnie w azji i chinach.

proponuje ograć sobie backlog, wciągnąc się w jakąś gierke online bo sytuacja covidowo lockdownowa jeszcze się będzie długo ciągnąć, a skutki tego co nastąpiło to jeszcze z dekade albo i dalej :lapka:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...