Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Nigdy nie było lepszego momentu na przesiadkę na konsole. :lapka: 

Idealny moment na przesiadkę na konsole był za czasów snesa czy psxa i ogrywanie tych wszystkich sztosów do generacji PS3 i 360i, wii 3dsa, których dzisiaj ze świecą szukać, a najłatwiej znaleźć je na indyczej farmie.

 Teraz jak na tą generacje wyjdzie przynajmniej 5 prawdziwych gier, które nie będą jakimś interaktywnym filmem w otwartym świecie, w którym jesteś pachołem wykonującym debilne zadania, nie dające żądnej satysfakcji, to będzie dobrze. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, oFi napisał:

Ja się przesiadłem na PC w tym roku i polecam. Residencik 7 na myszce jak najbard


Zdecydowanie, teraz przed premierą VIII mam zamiar skończyć poprzedniczkę. Myszka i klawiatura spisują się tu idealnie, a grafika w porównaniu do mojego XOS? NIEBO a ZIEMIA. PC gaming? Szanuje.

 

ale i tak konsole musza być :potter:

2 godziny temu, kazuyoshi napisał:

Teraz jak na tą generacje wyjdzie przynajmniej 5 prawdziwych gier, które nie będą jakimś interaktywnym filmem w otwartym świecie, w którym jesteś pachołem wykonującym debilne zadania, nie dające żądnej satysfakcji, to będzie dobrze. 


Chodzilo mi raczej o wydajny sprzęt do grania w normalnej cenie. Składanie PC ta czy nawet jego upgrade to obecnie nieopłacalna inwestycja. Zwłaszcza jak mierzy się przynajmniej w 1440p żeby dało się grać bez zgrzytu na telewizorze 4K.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:


Zdecydowanie, teraz przed premierą VIII mam zamiar skończyć poprzedniczkę. Myszka i klawiatura spisują się tu idealnie, a grafika w porównaniu do mojego XOS? NIEBO a ZIEMIA. PC gaming? Szanuje.

 

ale i tak konsole musza być :potter:


 

 

Poczekam na wersje PRO tego szrota5, chcialbym zeby konsola w koncu mi 4k 60fps trzymała w multiplatformach. Do tego obecny model ma tak okropny design, że nałożył bym mu chyba torbę na korpus, żeby znajomi się nie śmiali z tego barachła wchodząc do salonu :reggie:

 

Obesr.ałem zbroje pare razy w tym residenciku + spocona koszulka po paru godzinach rozgrywki - znaczy, że jest dobrze :lapka: 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Kaczi napisał:

jeszcze troche i nawet woda będzie  w pre-orderach.....może jak w końcu covid się skończy to coś ruszy z produkcją elektroniki dla grcazy.....

Niestety problem jest tak duzy że tak źle chyba nigdy nie było. Dostępnosc to jedno (konsole, koparki itd) ale warto zauważyć że fracht zdrozal o 300% i trzeba walczyć o kontener. 

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

Ceny wszystkiego idą w górę :frog:

Mega obostrzenia, dodruk pieniądza, nowe regulacje w USA wpływające na cenę ropy. 

Może na lato będzie luźniej, ale większość info, które widziałem mówią o przynajmniej jeszcze roku takiej sytuacji. 

Zobaczymy. Sam rezygnuję z poważniejszych zakupów growych. :nvmnd:

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, C1REX napisał:

Ceny wszystkiego idą w górę :frog:

Mega obostrzenia, dodruk pieniądza, nowe regulacje w USA wpływające na cenę ropy. 

Może na lato będzie luźniej, ale większość info, które widziałem mówią o przynajmniej jeszcze roku takiej sytuacji. 

Zobaczymy. Sam rezygnuję z poważniejszych zakupów growych. :nvmnd:

 

Przecież wystarczyło spojrzeć na statystyki i nie trzeba być wróżką by wyciągnąc wnioski z tego, że normalnie to będzie najwczesniej w 2022 wiosna/lato.

 

2021 lepiej przeznaczyć na backlog, a oszczędności wkładać do sakiewki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...