Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

6 hours ago, Bigby said:

81o+i-iqaKL._AC_SL1500_.jpg

 

Swoje kosztuje (około 200 zł), ale polecam. Bardzo ciche i wydajne. Procesor pod nim trzyma temperatury rzędu 30-32 stopni w idle'u i max 60 stopni w obciążeniu.

 

 

 

2x

Tez mam Dark RockSlim-a, dodałem extra wiatrak i wszystko ładnie chodzi 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
9 hours ago, Paliodor said:

Ma ktoś może ryzena1600af ? Zastanawiam się nad jego zakupem i jestem ciekaw jak się sprawuje w 1080p we współczesnych grach. Karta to gtx1660 ventus OC.

 

Wziąłbym 3600 ale ceny trochę odleciały poza budżet i zastanawiam się nad alternatywą jakąs od AMD.

Do grania w 60fps praktycznie nie ma sensu płacić extra za CPU.

1600af to świetny procek.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Paliodor napisał:

Ma ktoś może ryzena1600af ? Zastanawiam się nad jego zakupem i jestem ciekaw jak się sprawuje w 1080p we współczesnych grach. Karta to gtx1660 ventus OC.

 

Wziąłbym 3600 ale ceny trochę odleciały poza budżet i zastanawiam się nad alternatywą jakąs od AMD.

Fox ma wersję OEMowską za 830, rewelacji nie ma ale i tak lepiej jak 1070zł na początku stycznia XD

 

4 godziny temu, creatinfreak napisał:

Ceny komponentów to teraz jakiś kosmos. Przed nowymi konsolami rozmyślałem czy nie złożyć sobie pc. Cała buda z i5 i 3070 wychodziła minimalnie drożej niż teraz sama karta. Paranoja. Gdyby człowiek wiedział to kupiłoby się dwie karty na Dell i konsole miałbym za darmo :pawel:

A idź pan w chuj, żeby mi mój PC nie zacząć świrować to bym sobie na jakiś czas odpuścił :/

 

3060 ma mieć "premierę" 25 lutego, będzie polowanko, a jak się nie uda do jeszcze na starej karcie pojadę dopóki się nie unormuje :shieeet:

Odnośnik do komentarza

tak się zastanawiam, dlaczego na pc standardową opcją dla każdej (wiem, że niketóe mają taką opcję) gry nie jest dynamiczna rozdzielczość, czyli coś, co na konsolach jest normą. na przykład w panelu nvidii. to wymaga jakieś specjalnego opracowania dla każdego tytułu?

Odnośnik do komentarza

Jak gierka na konsoli ma dynamiczną to i na PC w większości przypadków również jest taka opcja. Tylko na PC to się rzuca w oczy bo siedzisz blisko monitora. Jak nie masz natywnej rozdzielczości to robi się mleko na ekranie. Na TV tego tak nie widać bo nie siedzisz tak blisko. Dlatego między innymi DLSS jest tak fajny. Ten atut zielonych zabija sens stosowania dynamicznej rozdzielczości. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...