Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Ukukuki napisał:

 

To prawda, wysokie ustawienia w Control plus RT w 1440P i stałe 60 klatek na 2060S? No panie nowe konsole mają problem z tą gierką. 

 

Oczekiwałbym tego od karty graficznej kosztującej więcej niż PS5. xd Tyle dobrze, że reszta komponentów jako tako się trzyma.

 

 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Oczekiwałbym tego od karty graficznej kosztującej więcej niż PS5. xd Tyle dobrze, że reszta komponentów jako tako się trzyma.

 

 

 

No ja dałem za tą kartę 1700 zł niecałe dwa lata temu xd 

 

 

 

 

https://www.purepc.pl/nvidia-geforce-rtx-3000-to-najwieksza-premiera-gpu-w-historii-firmy-ampere-pobilo-dwukrotnie-wyniki-sprzedazy-turingow

 

Jak widać nie tylko górnicy kupują te karty. 

Odnośnik do komentarza

Ja sprzedałem zwykłą 2070 niedawno za 2900 xd. Do dzisiaj mnie boli ,że nie kupiłem wcześniej swojej karty jak były dostępne tylko czekałem na testy. Dziewczyna siedzi na 3080 i nawet nie używa tego do grania tylko pracy a ja dalej kiszę się na 2060S. 

 

brakuje już trochę mocy, w Control żeby mieć 60 klatek w 1440p w ustawieniach wysokich i z RT na średnich muszę DLSS ustawić na maksa. Do tego jednak trochę się człowiek przyzwyczaił do grania w wyższym klatkarzu. Dla mnie takim złotym środkiem jest 90 klatek i w górę. W CP77 przykładowo musiałem zrezyngować całkiem z RT. A lepiej nie będzie. Liczę ,że do wakacji krypto walnie. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 21.04.2021 o 22:45, Jaworq napisał:

Zamówiłem i zapłaciłem za swojego Gigabyte RTX 3070 dnia 30.10.2020 i wciąż go nie dostałem xD Piszą mi że jestem 240 w kolejce. Z moich obliczeń wynika że dostają 10 kart na miesiąc. Czy jest ktoś kto czeka dłużej ode mnie? ^^

Powiem Ci tak- w chuya Cię robią. Nie doczekasz się. Wszystko co przychodzi leci do koparek. Każda sztuka bo nikt normalny nie kupi 3080 za 10k. 

A teraz najlepsze - w dystrybucji ceny zakupowe kart są takie jak były (może 100 eur wysze od premiery) ale co z tego jak zamówienia od kopaczy są złożone od dawna i dystrybucja zarabia na każdej sztuce po 3k? Nie odpuszcza takiej marzy. Chore to jest. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.04.2021 o 22:45, Jaworq napisał:

Zamówiłem i zapłaciłem za swojego Gigabyte RTX 3070 dnia 30.10.2020 i wciąż go nie dostałem xD Piszą mi że jestem 240 w kolejce. Z moich obliczeń wynika że dostają 10 kart na miesiąc. Czy jest ktoś kto czeka dłużej ode mnie? ^^

 

Ja zamówiłem dzień po premierze 3080 TUF za 3750PLN ;) Czekam do dziś ale w zasadzie się nie łudzę. Fakt, ja brałem płatność przy odbiorze więc na 100% zlewają moje zamówienie.

Odnośnik do komentarza

A ja swojego 3070 mam :) ale nie tego co zamówiłem z xkom jak tylko wystartowały preordery. Złoty strzał na olx. Cały komp ktoś sprzedawał za 9 k a ja cierpliwie czekałem zaproponowałem mu 7k udało się kupić po 2 tygodniach za 7200. W przeliczeniu z resztą podzespołów (a siedzi tam ryzen 5600x czy dobry dysk m2 i płyta główna) za karte przepłaciłem 200 zł bo powinna kosztować 2700 a mam ją za 2900. Bałem sie uzywki ale w tej sytuacji cieszę się że się udało. Monitor dodatkowo już nowy sobie kupiłem i teraz mogę grać w loop hero i fm jednocześnie! 

 

 

IMG_20210506_211041.jpg

IMG_20210506_211204.jpg

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mnie mega dziwi zachowanie AMD, mogli by sporą część rynku PCtowego zgarnąć a nie ciągle oscylować na marginesie. A to tak naprawdę zieloni jako jedyni walczą z kopaczami. Co prawda nieudolnie ale przynajmniej coś tam robią. 

9 godzin temu, mozi napisał:

Najgorsze jest to że przez tą całą sytuację zabiją gaming pctowy. Jak tak dalej pójdzie to nie będzie się opłacało wydawać dużych gier na piecu. 

 

Do tego jeszcze daleka droga, od lat multiplatformy najlepiej sprzedają się na PC. 

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Jaki polecacie program do ogólnego czyszczenia komputera? Wyszło coś lepszego niż CCleaner? Na lapku mam PC Managera od Huaweia, no ale on rejestru czy innych niepotrzebnych plików nie czyści.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Lepszy to już tylko jest chyba format. :kaz: Szczerze to używam CCleanera tylko do rejestru, a tak to staram się na bieżąco robić przegląd folderów czy nie ma jakiegoś syfu. Najwięcej tego gowna jest w Appdacie. 

Odnośnik do komentarza

Wyglądają i pewnie grają spoko

 

Jak na razie dla moich potrzeb najlepiej grają (z małych głośników komputerowych) i co najważniejsze mieszczą się na biurku głośniki Logitech Z120

 

Używałem wcześniej JBL Flip 5 lub Go 3 z laptopem, ale dodałem duży monitor i trzeba było jakieś głośniki podłączyć

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...