Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Dla mnie zawsze tylko sluchawki

 

A tak na inny temat

to dzisiaj usiadłem na spokojnie otworzyłem Steam i prawie 300 gier wykasowałem z konta (mogę dodać z powrotem wiec nie jest mi szkoda) 

problem w tym ze tyle śmieci się nazbierało dzieki humblebundle itp,itd ze od roku (a może nawet i dłużej) często odpalałem steam-a i spędzałem 10-25 minut na przeglądanie tej listy gier i sprawdzanie co to w ogóle są za gry, a potem wyłączam steam i poszedłem robić coś innego. sadze ze to zmiana na dobre, rok 2021 poświeciłem backlogowi 
 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Labtec napisał:

Dla mnie zawsze tylko sluchawki

 

A tak na inny temat

to dzisiaj usiadłem na spokojnie otworzyłem Steam i prawie 300 gier wykasowałem z konta (mogę dodać z powrotem wiec nie jest mi szkoda) 

problem w tym ze tyle śmieci się nazbierało dzieki humblebundle itp,itd ze od roku (a może nawet i dłużej) często odpalałem steam-a i spędzałem 10-25 minut na przeglądanie tej listy gier i sprawdzanie co to w ogóle są za gry, a potem wyłączam steam i poszedłem robić coś innego. sadze ze to zmiana na dobre, rok 2021 poświeciłem backlogowi 
 

 

 

Ja już tych zestawów nie kupuję, a czasem jak coś wpadnie to dodaję tylko to co mnie interesuje. Resztę kluczy rozdaję. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, easye napisał:

A gdzie będzie można kupić i w jakiej cenie?

No na stronie nvidii za 1199 ełro jeśli masz refleks kobry i ujemny ping.

Sorry 1199 dolanów, euro nie wiem, cebul też nie wiadomo ile, zagadka...

A tak poważnie to korci mnie mega ta karta. Wiadomo, że siedzi w głowie fakt, że to odpad, który nie może być całą 3090, ale widząc te parametry odżałuję ten 1-3% mniej FPS.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Ukukuki napisał:

Spoko pomysł z chłodnicą. Pewnie za dwie generacje kart będzie to standard w średnio wyższej półce cenowej. 

 

https://www.purepc.pl/sapphire-radeon-rx-6900-xt-lc-z-referencyjnym-systemem-chlodzenia-w-drodze-wyglada-jak-nigdy-nie-wydany-rx-6900-xtx

 

E tam, ostatnio nvidia wypuszczając 3080 pokazało, że da sie zrobić mocną kartę z mniejszym wspołczynnikiem oddawanego ciepła + palit dołożył swoje bezgłośne chłodzenie wentami , które działa.

 

Dla mnie chłodnica to fajny bajer dla overcloockerów, bo jednak da się więcej wyciągnąć z karty w takim setupie.

Odnośnik do komentarza

Coraz więcej plotek o Windows 11. Mam nadzieje ,że odejdą w końcu od kafelek których obsługa myszką jest średnio wygodna oraz pasek start przestanie być festiwalem śmieci. 

 

https://www.purepc.pl/windows-11-prezentacja-kolejnej-wersji-systemu-juz-24-czerwca-microsoft-zostawia-pewien-trop-co-do-jego-nazewnictwa

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Ukukuki napisał:

Coraz więcej plotek o Windows 11. Mam nadzieje ,że odejdą w końcu od kafelek których obsługa myszką jest średnio wygodna oraz pasek start przestanie być festiwalem śmieci. 

 

https://www.purepc.pl/windows-11-prezentacja-kolejnej-wersji-systemu-juz-24-czerwca-microsoft-zostawia-pewien-trop-co-do-jego-nazewnictwa

 

Aktualnie to przydała by się jakaś świeżość temu systemowi. Jaka? Nie wiem. Nie jestem UX devem :dunno:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...