Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza gra na Unreal Engine 4.0 tylko na PC? Konsole za słabe?

 

http://www.purepc.pl/rozrywka/pierwsza_gra_na_unreal_engine_40_tylko_na_pc_konsole_za_s%C5%82abe

 

Czyżby nowy Unreal? Nie żeby mnie ta seria jakoś grzała, ale miło ze Epic znów zagląda na piecykowe podwórko ;)

 

 

Jeżeli plotki o specyfikacji nowych konsolek się potwierdzą, to parsknę śmiechem.

 

Odnośnik do komentarza

Małe pytanko, swego czasu (jakiś może rok temu) pewna firma (czeska) planowała wypuścić grę RPG na PC: graficznie w stylu Wrót Baldura: 2D, rzut izometryczny, ładne tła, zdaje się możliwość grania drużyną. Film z rozgrywki był na YT. Brzmi to jak szukanie igły w stogu siana, ale może ktoś na tę igłę się naciął przy okazji.

 

Edyta:

 

znalazłem :)

dla zainteresowanych: http://games.cinemax...nquisitor/about

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Podejrzewam, że Edek żartuje.

Chyba kpisz, Waka Waka. GfWL to jest tak po(pipi)ione (pipi), ze się rzygać chce.

Jak bym nie kochał danej serii, tak nie kupię gry która wymaga tego cholerstwa. Batman: AA był boski (ograne na PS3). Napalałem się na sequel. "Uhm, że co? GfWL? No to nie, dziękuję"

 

 

 

Żadnych plusów ten potworek M$ nie ma, a jedynie utrudnia życie.

Powyższe to jest baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo łagodne ujęcie sprawy.

Odnośnik do komentarza

może być nawet ładniejsza od BF4 a i tak nie kupię - już raz zrobiłem ten błąd i wziąłem poprzednią część. Nie dość, że skończyła się w połowie wątku to jeszcze przeszedłem całą za jednym posiedzeniem.

Jeśli multi będzie na modłę BF (więcej realizmu, mniej arkadówki) to się zastanowię ale jeśli to będą killstreaki, zaledwie pół tuzina broni i mechanika z CoD to nie kupie tego nawet ja steam sale.

Odnośnik do komentarza

Eeeeee, jestem troszkę skołowany poniższym:

 

 

 

moh1g.jpg

 

moh2b.jpg

 

 

 

 

Mail z dziś od EA O.o

Kod wyblurowałem, choć nie mam pojęcia do czego on jest, ani gdzie go wpisać, bo podana strona jest mega dziwna O.o

 

Dostałem to samo, z tym że u mnie się to nawet poprawnie nie wyświetliło :(

Pewnie taki sposób na zaciekawienie ludzi słabą grą :F

Odnośnik do komentarza

@Stona

No ale kurfa, co ja dostałem? Kod do bety do gry która wyszła ile... 2 lata temu? O.o

ciesz sie ja dostalem mail z haslem Witaj Drogi graczu widziales juz MOH'a? Sprawdz nasz online i aktywuj przepustke juz dzis.

tyle ze juz gralem w multi jakis rok temu i nawet jestem w tym ich gun clubie.

Dodali tez abym sprawdzil NFS HP bo polecaja. Co z tego ze mam ta gre i tez gralem online xD

Odnośnik do komentarza

Lol, teraz spojrzałem na daty xD

Coś im się (pipi)ło, bo jak wejdziesz na stronę, to jest o nowym MoH

Mnie ta strona "nie działa". Wywala mi białe tło, jakies linki niezwiązane z grami.... layout jak reddit tylko masa dziwnych linków :P

 

 

 

ciesz sie ja dostalem mail z haslem Witaj Drogi graczu widziales juz MOH'a? Sprawdz nasz online i aktywuj przepustke juz dzis.

tyle ze juz gralem w multi jakis rok temu i nawet jestem w tym ich gun clubie.

Dodali tez abym sprawdzil NFS HP bo polecaja. Co z tego ze mam ta gre i tez gralem online xD

LOL? No comment then xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...