Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

24 sierpnia 2012 roku na PC pojawi się Dark Souls: Prepare to Die Edition! Ja się cieszę, czekam na wyzwanie, trudną i wymagającą grę. Niestety gra będzie "obsługiwała" Games for Windows Live.

Ponoć sprawa GfWL jest "otwarta" i jeszcze mają dużo czasu na ogłoszenie partnera cyfrowego. Poza tym gra będzie miała ograniczenie fps-ów do 30 (sic!). Ehh, coraz mniej mnie grzeje ten tytuł w obliczu D3.

http://www.gram.pl/news_8ArgHO28_Dark_Souls_na_PC_a_GfWL_sprawy_ciag_dalszy_Gra_tylko_w_30_klatkach.html

Odnośnik do komentarza

Niech od razu zrobią jeszcze ograniczenie ustawień grafy do wersji very low. W końcu po chuj ma być ładniej niż na jednordzeniowych kĄsolach z ilością pamięci jak w kalkulatorze.

zrobiles juz zakupy na allegro aby uruchomic Max Payne 3 ? xD

Odnośnik do komentarza

Bedzie to pierwsza gra From Software na PC wiec moze stad takie asekuracyjne podejscie. Wola wypuscic tytul, ktory bedzie chodzil stabilnie niz bardziej dopakowanego ale niestabilnego potworka. Co prawda Dark Soul gram na PS3 ale mimo tych niezbyt dobrych wiesci o edycji na pc to i tak sie nia zainteresuje jak wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Wola wypuscic tytul, ktory bedzie chodzil stabilnie niz bardziej dopakowanego ale niestabilnego potworka.

Jeśli mi napiszesz czemu służy/ ma służyć ograniczanie (w dół) maksymalnej liczby klatek na sekundę, to ci uwierzę. Wystarczy ściągnąć ograniczenie, a nie przerabiać grę od podstaw. W sumie mało ważne, jeśli wyjdzie z GfWL+ograniczenie fps-ów, to poczekam na edycję w CD-Action albo steam sale ;)

Walkera katowałem na mojej ś.p. Amidze 600. Uwielbiałem strzelać do spadochroniarzy, fajnie spadali :banana:

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Kojarzę HAWKENa, ale pamiętam, że moją podjarkę coś skuteczne ostudziło jakiś czas temu. Nie pamiętam co to dokładnie było. Nie wiem czy nie chodziło o to, że rozgrywka wydaje mi się ciutkę za szybka jak na mecha.

 

 

 

 

 

BTW:

 

Recommended System Requirements

OS: Windows Vista/7

Processor: Intel Core i7 @ 3.06 GHz / AMD FX-8150 @ 3.6 GHz

Memory: 8 Gb

Hard Drive: 35 Gb free

Video Memory: 2 Gb

Video Card: nVidia GeForce GTX 680 / ATI Radeon HD 7970

Sound Card: DirectX Compatible

DirectX: 11

Keyboard

Mouse

DVD Rom Drive

 

 

Source:

http://www.vgrequirements.info/max-payne-3/

 

 

Karta wyszła ile, 1 miesiąc temu a już jako recommended xD

Nawet BF3 nie był tak wymagający chyba, a ciężko mi trochę porównać rzeź na 64 osoby vs multi na osób.... ile tam jest? z 16?

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Kojarzę HAWKENa, ale pamiętam, że moją podjarkę coś skuteczne ostudziło jakiś czas temu. Nie pamiętam co to dokładnie było. Nie wiem czy nie chodziło o to, że rozgrywka wydaje mi się ciutkę za szybka jak na mecha.

 

 

 

 

 

BTW:

 

Recommended System Requirements

OS: Windows Vista/7

Processor: Intel Core i7 @ 3.06 GHz / AMD FX-8150 @ 3.6 GHz

Memory: 8 Gb

Hard Drive: 35 Gb free

Video Memory: 2 Gb

Video Card: nVidia GeForce GTX 680 / ATI Radeon HD 7970

Sound Card: DirectX Compatible

DirectX: 11

Keyboard

Mouse

DVD Rom Drive

 

 

Source:

http://www.vgrequire...fo/max-payne-3/

 

 

Karta wyszła ile, 1 miesiąc temu a już jako recommended xD

Nawet BF3 nie był tak wymagający chyba, a ciężko mi trochę porównać rzeź na 64 osoby vs multi na osób.... ile tam jest? z 16?

Rockstar jeszcze nie poznala slowa optymalizacja.

Co za problem napisac soft, ktory zajedzie kazdy system ;)

Odnośnik do komentarza

Znacie? Pewnie większość zna, ale jeżeli kogoś ominęło to polecam. Od kilku miesięcy odwiedzam regularnie. Japa opada do podłogi.

 

http://deadendthrills.com/

 

Na rozgrzewkę (uwaga, bo duże pliki):

 

6707724197_7d0a6c4727_o.jpg

 

 

PC powah :)

 

 

Edit: Stona, kiedyś narzekałeś na grafę i brak AA w NFS HP...

 

7042935951_d1cf92d97d_o.jpg

Się da :D

 

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...