Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Moglby mi ktos polecic jakas gre ekonomiczna, w ktorej zaczynamy od malej firmy, zeby skonczyc na wielkim imperium.

Dla mnie the best to Capitalism, teraz nie pamiętam czy 2 to ostatni wersja gry, ale w jedynkę zagrywałem się bardzo dużo. Polecam.

Edytowane przez art100
Odnośnik do komentarza

Przy okazji premiery Prototype 2 na PC przejrzałem recenzje tej serii na metacritics. Śmiechu było co nie miara. Nie wiem jak można narzekać na sterowanie gdy gra się na myszce i klawiaturze? Jeśli ktoś chce tak grać to niech gra. NIech tylko potem nie pieprzy, że coś jest nie tak. Nie da się stworzyć skomplikowanej gry akcji ze sterowaniem na m+k i Prototype jest tego dowodem. Gra ewidentnie była robiona pod joypady i na takowych wypadałoby grać.

 

Nie wiem jak można narzekać na to, że gra nie obługuje rozdzielczości powyżej 1080p? Przecież to jest standard, któy oferuje świetną jakość. Na cholerę komu wyższa rozdzielczość i czy warto w ogóle o tym wspominać? Nie ma to nie ma i tyle. Gdyby nie było 1080p to ja rozumiem.

 

Do tego ktoś narzekał na swoje karty graficzne z podwójnymi GPU łączone w technologii X-Fire. Co to jest za konfiguracja?

Odnośnik do komentarza

Raczej Crossfire, bo karty z dwoma rdzeniami to głównie Radeony. Konfiguracja droga ale wcale nie taka niespotykana i polega na połączeniu dwóch jednakowych kart tak aby tworzyły jedną jednostkę obliczeniową.

 

Co do rozdzielczości - obecnie 1080p na PC to standard a coraz więcej monitorów ma podbitą rozdzielczość albo ludzie korzystają z eyefinity więc powoli wyższa rozdzielczość przestaje być czymś wyjątkowym a wręcz przeciwnie - jej brak staje się minusem.

 

W Prototype 2 nie grałem ale podobno gra jest tragicznie zoptymalizowana i nawet TB o tym wspominał jak to gra potrafi chrupnąć na jego PC (a rig ma naprawdę mocny).

Odnośnik do komentarza

Ja miałem obadać ale nie wiem czy ciągle jest open beta czy jak.

Poza tym jeśli chodzi o mecha gry to czekam bardziej na Hawken, którego beta ma być na jesieni.

 

 

Tak z innej beczki to śmiać mi się chce z tego całego Doom BFG edition co ma wyjść na PC/kąsole ponieważ prezentuje to się tylko ciut lepiej od oryginału, a tymczasem modder Wuflen wypuści paczkę z teksturami, które gniotą ten przyszły wybryk od ID:

http://www.dsogaming...ition-to-shame/

Szkoda, że z legendy ID nie zostało już praktycznie nic.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Kto ma konto battle.net:

 

Drodzy przyjaciele i gracze,

Nawet, gdy pracujesz w firmie dostarczającą rozrywkę, nie każdy koniec tygodnia daje powód do radości. Nasz dział bezpieczeństwa odkrył w tym tygodniu, że uzyskano nieautoryzowany i nielegalny dostęp do naszej wewnętrznej sieci w Blizzardzie. Natychmiast odizolowaliśmy źródło dostępu i rozpoczęliśmy współpracę z przedstawicielami prawa oraz ekspertami od bezpieczeństwa w celu przeprowadzenia śledztwa.

Do tej pory nie znaleźliśmy żadnych dowodów, które świadczyłyby o naruszeniu bezpieczeństwa przechowywanych przez nas danych finansowych takich jak karty kredytowe, adresy pocztowe, czy też imiona i nazwiska. Nasze śledztwo twa, lecz na chwilę obecną nic nie wskazuje na to, by uzyskano dostęp do wyżej wymienionych informacji.

Do bezprawnie pozyskanych danych należy miedzy innymi lista adresów e-mailowych użytkowników kont Battle.net ze wszystkich regionów z wyjątkiem Chin. Pozyskano ponadto niektóre dane graczy z serwerów amerykańskich (Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Nowej Zelandii i Azji Południowo-Wschodniej): odpowiedź na osobiste pytanie bezpieczeństwa, informacje powiązane z uwierzytelniaczami komórkowym oraz Dial-In. Wszystkie powyższe informacje NIE są wystarczające, aby ktokolwiek uzyskał dostęp do kont Battle.net.

Wiemy również, że pozyskano cyfrowo zaszyfrowane wersje haseł Battle.net (nie właściwe hasła) graczy korzystających z serwerów Ameryki Północnej. Chronimy te hasła przez Bezpieczny Zdalny Protokół Haseł (SRP - Secure Remote Password Protocol), który został tak zaprojektowany, aby odkodowywanie prawdziwych haseł było jak najbardziej utrudnione. Oznacza to również, że każde hasło musi zostać odkodowane osobno. Na wszelki wypadek sugerujemy jednak, by gracze korzystający z serwerów Ameryki Północnej zmienili swoje hasła. Ponadto, jeżeli używasz to samo, lub podobne hasło w innych celach, prosimy rozważyć zmianę również tych haseł.

W najbliższych dniach będziemy przypominać graczom z serwerów Ameryki Północnej, aby zmienili swoją sekretne pytanie bezpieczeństwa i odpowiedź przez automatyczny formularz. Ponadto uprzedzimy użytkowników uwierzytelniaczy komórkowych o zaktualizowaniu oprogramowania uwierzytelniacza. Chciałbym również przypomnieć o zwrócenie szczególnej uwagi na maile phishingowe próbujące wyłudzić wasze hasło, lub dane logowania. Maile od Blizzard Entertainment nigdy nie będą prosić was o podanie haseł. Jest mi niezwykle przykro z powodu wszelkich niedogodności, które was spotkały w związku z tą sprawą. Zrozumiałym jest, że macie pytania, dlatego też wszelkie dodatkowe informacje znajdziecie tutaj.

Kwestię bezpieczeństwa waszych danych osobowych traktujemy z najwyższą powagą i jest nam szczerze przykro z zaistniałej sytuacji.

Z poważaniem,

Mike Morhaime

 

 

W skrócie: było włamanie, wykradli bazę danych, zmieńcie hasła.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nawet przy F2P (P2W) nastawionym na online istniała jeszcze ta nadzieja, że zrobią chociaż jakąś kampanię, choćby trochę przypominającą starsze odsłony, a resztę uwagi skupią na wyciąganiu kasy za DLC. Jeśli się nie mylę, to End of Nations coś takiego ma/będzie mieć. Teraz zaś nadzieja prysła i jedyny tak naprawdę w miarę dobry element serii zostaje kompletnie zignorowany na rzecz totalnie niezbalansowanego multi. Bo chyba nikt mi nie powie, że którakolwiek odsłona C&C cieszyła się dobrym balansem, bądź rozbudowanym i nastawionym na pr0-rywalizację multi... Przynajmniej osobiście zawsze większą frajdę sprawiały mi misje z kampanii - szczególnie te z tylko kilkoma jednostkami, albo jakimś komandosem.

 

A teraz? Buduj bazę i rzucaj czołgi na wroga. Jeśli naprawdę EA myśli, że jakikolwiek e-sports w C&C będzie miał miejsce na tle o wiele bardziej rozwiniętego Starcrafta, to są jeszcze w większym błędzie niż podczas tworzenia SW:TOR... Aczkolwiek TOR przynajmniej będzie można przejść dla fabuły, gdy już przejdzie na "F2P".

 

 

Cóż... pozostaje czekać aż zrujnują kolejną markę. Może Dungeon Keeper w formie hack'n'slasha TPP? Oczywiście ze stertą płatnych DLC.

Odnośnik do komentarza

Brian Fargo zadowolony z niezależności:

http://www.gamesindustry.biz/articles/2012-08-23-fargo-without-corporate-interruption-were-kicking-ass

No w sumie ma w tym wiele racji bo wielkie molochy raczej by mu zbytnio nie pomagały przy tworzeniu gierek.Pewnie rzuciliby hasłem Skyrim się sprzedaje to rób coś w tym stylu bo jak nie to zakręcimy kurek z kasą.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że Dark Souls w wersji PC będzie jedną z tych gier, co potanieją równie szybko, co Duke Nukem Forever - szczególnie patrząc jaką opinią cieszy się blaszakowy port. IMO można się wstrzymać, za parę miesięcy będzie połowa ceny.

 

Gra jest też dostępna w dolarach na Green Man Gaming (miewają fajne obniżki i promocje, a klucz steamowy), ale nie wiem czy można ją z Europy kupić.

 

Ja zaś czekam, że Transformers: Fall of Cybertron doczeka się szybko jakichś obniżek. Pudełkowa wersja jest steamowa, tak?

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...