Skocz do zawartości

PSX Extreme 177


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orson

kupilem numer. Nie jest to anomalią, czynię tak regularnie od 1997 roku :)

 

 

mimo, ze kilka gier zawiodło (Sniper , Prototype tylko X - ekhm, plis, nie wrzucaj ocen :P - dop. Perez) i tak chce sie czytac. Romku dobrze złożyłeś pismo, nawet pocket ci wyszedł :) strona 73- tak powiniennes składać te malutkie recenzje, z tym, ze daj jakie delikatne tło :)

 

 

Kącik sportowy- super, mam pier.dolca na punkcie formacji/ taktyki , Dawid trafił w sedno.

 

 

Minu niestety dla Soqa- za recenzję DLC do Fify. Przez wielu uważane za najgorsze dlc ever (przesada chyba ale..) dostaje 8.

 

 

Pomijając, ze nie wnosi nic w gameplayu, że przesunięto znów akcent na arkejd (przeaga napastników) to jeszcze nie wspominasz nic a nic o KARDYNALNYCH błędach, które doprowadzają ludzi do szału- to jest PSUJĄCE się savy oraz notoryczne zawieszki konsoli. Imo wtopa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No faktycznie, numer dziś dostałem w łapy, na szybko przejrzałem ale zatrzymałem się na recenzji Uefa Euro 2012 i potwierdzam słowa Orsona :/ Nie wiem jakim cudem ten syf dostał 8 i mówie to ja, fanboj FIFY. Ocenę każdej nowej Fify zawyżam ale tu się nie da. Dodatek no spoko, dodaję stadiony, turniej, jakieś nowości, ale z takimi błędami EA w ogóle nawet nie powinno tego wypuszczać. Albo ta ocena to jakieś prowo albo Soqu jest mega szczęściarzem, jednym na milion i jemu nie przytrafiły się te problemy.

Odnośnik do komentarza

Hm Euro testowałem trzy dni, bo tyle niestety czasu było tylko od momentu dostarczenia kodu przez EA do końcówki, i przyznam, że przez ten czas gra nie zawiesiła mi się ani razu, nie miałem też problemu ze znikającymi sejwami. W wersję "sklepową" jeszcze nie grałem, więc nie wiem jak to wygląda w tym przypadku. Jeśli jest tak źle to faktycznie wtopa :(

Odnośnik do komentarza

Kolejny świetny numer pod względem merytorycznym jak i graficznym. Chyba już niedługo nie będę miał na co narzekać ;)

Kilka moich myśli:

- recenzja Wiedźmina- czy naprawdę ta gra jest taka pstrokata, czy to tylko dobór screenów- myślałem że będą mroczniejsze klimaty( na PC nie gram)

-szkoda profanacji Sniper Elite- pozostaje zagrać w jedynkę

- tematy numeru- świetne- można by było stworzyć w magazynie jakieś miejsce poświęcone muzyce z gier ( jak dawniej) , nawiązanie stałej współpracy z gamemusic.pl i Gmeru ( tematyka HDTV) . Choćby w postaci felietonów naświetlających jakieś nowe trendy w tych dziedzinach, może nawet krótkie testy sprzętu Tv , słuchawek , OST

-WIELKIE DZIĘKI za powrót Regionu Filmowego - Kuba ,bez przesady z tą skromnością - Dajesz Radę!

-Grafik Romek odwalił świetną robotę w Pockecie i Network - fajne tła i zabawa kolorami, jedynie Wiesiek z tym czerwonym tłem,aż zęby bolą :)

-Monika- świetny felieton- podpisuję się pod nim obiema rękami

-Roger i SoQ - rozmowa z Chmielarzem - tekst numeru - jest co czytać i parę klapek otworzyło się w mojej głowie

- Roger gdy już skończysz opisywać konsole w PDP, może by tak opisywać historię deweloperów / wydawców + najlepsze ich gry ( w poradniku było coś takiego) lub słynnych ludzi z branży- fajna encyklopedia by powstała

- marzy mi się także dział (1 strona) z opisem danego roku w branży , jakie gry wyszły w danych miesiącach , oceny i ogólnie co w tym roku się wydarzyło lub kącik poznaj Zgreda z całą serią krótkich pytań jak w Na Celowniku ale dużo więcej i zróżnicowanych tematycznie (np. ulubiona książka , największa wtopa w PE, najgorszy film, znienawidzona gra )

- Gratulacje dla Pereza- a myślałem ,że nie ma czasu na nic i całe noce pracuje nad PE i odpisuje na Forum ,a tu pokazał ,że albo obija się nadPE albo ma świetną podzielność uwagi :)

- Gratulacje dla KOMODO (nie, nie za dzieciaka:) tylko za psiaka , jako miłośnik wszystkiego co chińskie (oprócz zupek i konsol) zawsze chciałem posiadać Chow Chow ( jak on się wabi?),ale się nie udało i mam mniejszą "podróbkę"- mix szpica fińskiego i szetlanda.

Jak stracisz do niego cierpliwość to podeślij mi go ,lub wyślij do Chin podobno lubią robić z tej rasy golonka;)

- Ciekawe czy udało by się nakłonić Ścierę,Aja, Stara lub Myszaqa na jakiś tekst lub chociaż HP z okazji 15 lecia PE( Sciera napisałbyś coś choćby na temat branży jakiś mały felietonik:)

Do następnego NR-u !

Edytowane przez Tokugawa1982
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

- Gratulacje dla KOMODO (nie, nie za dzieciaka:) tylko za psiaka , jako miłośnik wszystkiego co chińskie (oprócz zupek i konsol) zawsze chciałem posiadać Chow Chow ( jak on się wabi?),ale się nie udało i mam mniejszą "podróbkę"- mix szpica fińskiego i szetlanda.

Jak stracisz do niego cierpliwość to podeślij mi go ,lub wyślij do Chin podobno lubią robić z tej rasy golonka;)

Świat chyba oszalał, bo ostatnio zamiast maili o sprawy czysto "Extrimowe" dostaje zapytania odnośnie pieska właśnie. Dla wszystkich fanów (buhaha:) Sagi (tak, to samiec, imię dostało mu się po rycerzu z Saint Seiya. To pomysł narzeczonej, nie pytajcie :P) z dedykacją od niego samego, fotka pod tytułem "Poszanowanie" :D

 

258wc8w.jpg

Odnośnik do komentarza

Monika to chyba miała pisać o "babskich sprawach", a w sumie zrobiła to tylko raz (w jej pierwszym felietonie). Nie wiem właściwie czego się spodziewać po takim kąciku, ale na pewno nie oczywistości w stylu narzekania na e-dystrybucję. Liczyłem na coś bardziej.....hm, może "jak jednocześnie robić schabowe i przejść ostatni poziom w Uncharted 3"?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupiłem, póki co przeczytałem jedynie namiastkę numeru, ale już teraz ślę podziękowania dla Rogera za recenzję Saint Seiya. Grę kupiłem dzień wcześniej i mnie jako fana bardzo gra zadowoliła. Ale taka recenzja zadziałała niczym zimny prysznic i pomogła mi spojrzeć na grę trzeźwiejszym okiem.

Co nie oznacza, że zamierzam ją sprzedać/wyrzucić/spalić :)

 

Dzisiaj znów w trasie w pociągu, to się człowiek zaczyta w PSXie.

Edytowane przez TyskiPL
Odnośnik do komentarza

Kupiłem, póki co przeczytałem jedynie namiastkę numeru, ale już teraz ślę podziękowania dla Rozbo za recenzję Saint Seiya. Grę kupiłem dzień wcześniej i mnie jako fana bardzo gra zadowoliła. Ale taka recenzja zadziałała niczym zimny prysznic i pomogła mi spojrzeć na grę trzeźwiejszym okiem.

Co nie oznacza, że zamierzam ją sprzedać/wyrzucić/spalić :)

 

Dzisiaj znów w trasie w pociągu, to się człowiek zaczyta w PSXie.

 

Podziękuj Rogerowi bo to on napisał recenzję :-)

Odnośnik do komentarza

Świetny numer wam wyszedł. Graficznie jest już bardzo dobrze. Również dziękuję za Region Filmowy, przeczytałem i odetchnąłem z ulgą. Gościu fajnie pisze. Podziękowania dla Rogera za recenzję Pandora's Tower i ogólnie za całokształt. Coraz bardziej lubię japońszczyznę. Wii mam od niedawna i grzebię w starych numerach PE w poszukiwaniu perełek. Temat numeru o muzyce w grach przeczytałem z ogromną przyjemnością, brawo!

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Wii mam od niedawna i grzebię w starych numerach PE w poszukiwaniu perełek.

 

Od siebie polecam oczywiście obie Zeldy i oba Mariany Galaxy, a także Mad World (że nikt nie wpadł na to, żeby skonwertować to na PS Move) plus Trauma Team - jedna z najlepszych gier na Wii IMO, ale nie wydana w Europie niestety.

Odnośnik do komentarza

W sumie numer fajny, dużo publicystyki. Temat muzyki z gier mocno się rozwlekł, hm... mieszane mam odczucia, ale jednak bardziej na plus bo lubię tą tematykę. Więcej opiszę jak poczytam bardziej, ale jedno - literki w HP są tak małe i się tak zlewają, że musiałem czytać z lupą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o jakość screenów w recenzji Wiedżmina to rzeczywiście,jak już ktoś wyżej zauważył,są one strasznie pstrokate,wogóle nieczytelne,no i to czerwone tło dodatkowo potęguje negatywny efekt...merytorycznie oczywiście nie ma się do czego przyczepić ale szkoda że tak wyszło,tym bardziej,że to najważniejsza recka numeru.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o jakość screenów w recenzji Wiedżmina to rzeczywiście,jak już ktoś wyżej zauważył,są one strasznie pstrokate,wogóle nieczytelne,no i to czerwone tło dodatkowo potęguje negatywny efekt...merytorycznie oczywiście nie ma się do czego przyczepić ale szkoda że tak wyszło,tym bardziej,że to najważniejsza recka numeru.

No i zrobił ją sam Zax a na nim szczerze nigdy jeszcze się nie zawiodłem.
Odnośnik do komentarza

Komodo z miejsca powinien wylecieć z redakcji (z hukiem), opcjonalnie otrzymać naganę za tekst o Rumunie i słodkiej bułce. Tekst może być ciekawy gdy skropli się go nutą kontrowersji, ale jeśli bazuje ona na takich kloacznych żartach to rodzi się tylko i wyłącznie żenujące przedstawienie, które śmieszyć może jedynie kibola, a całą resztę zniesmacza.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Komodo z miejsca powinien wylecieć z redakcji (z hukiem), opcjonalnie otrzymać naganę za tekst o Rumunie i słodkiej bułce. Tekst może być ciekawy gdy skropli się go nutą kontrowersji, ale jeśli bazuje ona na takich kloacznych żartach to rodzi się tylko i wyłącznie żenujące przedstawienie, które śmieszyć może jedynie kibola, a całą resztę zniesmacza.

 

 

nie wiem o co chodzi bo jeszcze nie doczytałem (mam nadzieję, że nie powtarzam) ale...

 

biegnie kromka chleba, ucieka w kolejne zaułki, gonią ją Rumunii. Kromka spieprza ile może, spotyka nagle kotletam shcabowego (nie tego z forumka :P ) i krzyczy :

 

-schabowy (pipi)j, Rumuny wygłodniałe nas zeżrą! schabowy odpowiada spokojnym głosem

 

-ja się nie boje oni mnie nie znają

 

 

:D

 

 

__________________________

 

 

jestem na etapie tekstu Rozba o Crysisie 3. Mam zastrzeżenia- choć zaznaczam Rozbo, że ty naprawdę fajnie piszesz i ten tekst tez jest tak napisany.

 

 

co mi się niepodoba? Raz wstep- deneruje mnie taka maniera strasznie. Otóż ty pisałeś o ile sie nie mylę recke Crysisa 2. Rozpływałeś się, że gra jest super i w ogóe (bo jest) a teraz we wstepie piszesz , że była dobra ale jej sporo brakowało .Konsekwencja!

 

dwa....nie mogę się oprzec wrażeniu, że...jakos nie mogłes sie przemóc by wytknąc sequelizm -to jest kompletny niemal brak innowacji. Dostaniemy tylko nowa miejscówkę i łuk- tyle zmian .Miejscówka zresztą jest misem częsci 1-2.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Zax jako rasowy kulturoznawca ma lekkie pióro :) czuć u niego profeskę.

 

Właśnie dawno już chciałem wspomnieć, że mimo iż z RPGami jestem na bakier, wywody Zax'a czyta mi się za(pipi)ongo. Np. wszystkie teksty o Skyrim połknąłem od razu i nabieram ochoty na ten tytuł. Kluczowy redaktor periodyku, o którego należy dbać, a zarazem idealny zastępca tabelkowego mistrza Stara :)

Odnośnik do komentarza

 

jestem na etapie tekstu Rozba o Crysisie 3. Mam zastrzeżenia- choć zaznaczam Rozbo, że ty naprawdę fajnie piszesz i ten tekst tez jest tak napisany.

 

 

co mi się niepodoba? Raz wstep- deneruje mnie taka maniera strasznie. Otóż ty pisałeś o ile sie nie mylę recke Crysisa 2. Rozpływałeś się, że gra jest super i w ogóe (bo jest) a teraz we wstepie piszesz , że była dobra ale jej sporo brakowało .Konsekwencja!

 

dwa....nie mogę się oprzec wrażeniu, że...jakos nie mogłes sie przemóc by wytknąc sequelizm -to jest kompletny niemal brak innowacji. Dostaniemy tylko nowa miejscówkę i łuk- tyle zmian .Miejscówka zresztą jest misem częsci 1-2.

 

Oj Orson, ale ja przeciez nie napisalem recenzji C2 :-) Napisal ja Amer i na jego opinie nie mam wplywu. Owszem, robilem playtest Crysisa i wòwczas bylem zachwycony (choc juz wtedy zwracalem uwage na tragiczne SI). Co do samej gry - C2 byloby genialne gdyby nie 2 elementy ktore popsuly mi fun z gry - SI i multiplayer

 

Co do drugiej kwestii, tez nie do konca sie zgodze. Widzialem urywek wczesnej wersji gry. To stanowczo za mało by z calym przekonaniem mowic o odtworczosci, choc wyraźnie zaznaczylem ze Crytek nie dokonuje rewolucji w swoim IP tylko stawia na ewolucje. Powiedz mi, czy to źle?

 

Pozdro

Edytowane przez Rozbo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...