Wyciekły zdjęcia użytkowników!!

A better way to browse. Learn more.
A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.
Wyciekły zdjęcia użytkowników!!

Damn Right ![]()
Kurwa kocham lato
Zero potrzeb
Potwierdzam kon zwalony
![]()
A na sloncu sobie ku.rwa usiadz ![]()
Ohoho widzę ktoś ma tu duży ogródek. Czyżby Pan lekarz? Ile nakradłeś?
A pitcom z dagrasso najedzony?
Z grą nintendo od razu radość pojawia się na twarzy gracza
Jak tam graczyki, idziemy nad wode podgladac babeczki?
![]()
OMG, przecież to ta laska z Intergalactic

To Carl Johnson.
ja pierdole, kto je wpuścił do gierek...
ta na dole po lewo wyglada jak jakas postac z obliviona
<rzyg>
Wyobrażacie sobie nie grać w GTA VI na PS5 Pro? Abstrakcja
Słyszałem że na tym pro gry z poprzedniej generacji jak np rdr 2 nadal chodzą w 30 klatkach, oczywiście nie uwierzyłem bo pro to potwór
wyobrażam sobie nie grać w gta6 bo w tym okresie będzie co najmniej kilka bardziej ciekawych gier w których gameplay nie zatrzymał się 20lat temu
Też nie czekam i nie kupię pewnie nigdy gta 6 tylko zawsze wstydziłem się to napisać
Dzięki wam nabrałem odwagi i też ujawnię się. Ostatnie gta w jakie grałem to San Andreas i w czasie premiery gta 6 zamierzam ogrywać inną grę.
O, czyli zagrałeś w ostatnie dobre GTA
Oczywiście, że nie kupuję SRA VI. Będę grał w ciekawsze gry.
Pod koniec roku wychodzi co najmniej 10 ciekawszych gier niż kolejne gta
ale zlot alternatywek
nie jestem aż tak naiwny by po GTA V mieć nadzieję, że szóstka mnie zaangażuje w jakikolwiek sposób
Trzeba poczekać minimum kilka miesięcy aż testerzy wydający kilka stówek pozgłaszają bugi i ktoś w końcu zacznie je naprawiać.
W GTA4 odpadłem po 2 godzinach, w GTA5 po 15 minutach. Do 6 nawet nie podchodzę, mam ciekawsze gry do ogrania.
Tak jak w przypadku GTAV, zagram pewnie na dwóch generacjach, wiec obecna opierdziele na grubasie, a prosiaka pozostawie psychofanom. Prawdziwe doświadczenie bedzie czekać na potężnym PS numer 6.
Ja też dopiero na ps6 bo nie chce grać w jakości zwierzęcia jak jimmy7. Może gość jest ślepy jak kret i te ai upscalery mu nie przeszkadzają?
Tyle lat robić kolejną grę z miastem i policja co chłopa goni tylko w nowej graficzce zamiast zrobić nowe rdr
Dzisiaj 289734283 podejście do RDR2. Może tym razem uda się nie odpaść po 20 minutach.
Czaicie, że panorama miasta w GTA VI wygląda jak panorama miasta? Niesamowite
A widzieliście ten smaczek jak sie golab zesral na auto
będzie można wyjść z auta i ukraść inne. Jajca jak berety
Czekałbym gdyby po drodze nie było GTA5.
I kolejne GTA za jedyne 18 lat 💖
Kiedy matka mówi Ci, że jak będziesz dorosły to będzie czas na granie a teraz masz się uczyć.
Czaicie jak można nie grać w gry? Ja też nie

Pamiętam jak mi matka za dzieciaka mówiła że po co ja gram i że nic z tego nie będę miał. Bardzo satysfakcjonujące było kiedy wylądowałem w branży i zacząłem zarabiać tak ze 3 razy lepiej niż moja mama. ![]()
Gdy wybłagany (a raczej wymęczony taktyką codziennego marudzenia jakie to fajne jest) PSX pojawił się pod choinką matka stwierdziła, że za dwa tygodnie mi się znudzi
U mnie się sprawdziło - nie gram już praktycznie :-)
Ale obrodzilo kryptogejami u zielonych. Chlopy strasznie mocno spragnione cieplych, meskich torsow a kobiety blee.
hej skarbie
Mejm teraz trochę żałuje że nie wybrał Xboxa
Rtooj
Ale że niby nie mamy wpływu na planetę mimo że prawie całą ją zasiedliliśmy o obudowaliśmy w beton i plastik? No ciężko żeby w pozostałe biliony lat jej to nie przeszkadzało jak tego nie było. A ten plastik w wodzie to rozumiem spoko, wcale nie powoduje śmierci zwierząt. Damn right :D