Za 6k to ja mam 20 nowości za 3 bomby w pudełkach na najlepszy console experience czyli PS5 Pro + OLED 83".
Nie ma globalnego ocieplenia. To po prostu trochę większa mrzawka w Filadelfii ;)
Klasyczek: jak jest upał, burze itd to jest to klimat i globalne ocieplenie. Jak jest chłodniej w lecie to jest to pogoda i trzeba patrzeć na szeroki horyzont czasowy.
Dwójmyślenie.
nie wierzę że to janol napisałeś, zawsze miałem Cię za jednego z inteligentniejszych
Ale ja nie neguję globalnego ocieplenia, wręcz przeciwnie. Zwracam tylko uwagę na wybiórczość argumentacji - raz wskazanie temperatury w danym dniu jest dowodem na globalne ocieplenie (jak jest gorąco) a raz nie (jak jest chłodniej). To jest bez sensu i powoduje, że negacjoniści klimatyczni mają pożywkę.
bardziej chodzi o zmienność i nagłe zmiany temperatur.
Tu bardziej chodzi o to, że coś było anomalią "raz na 100 lat" a dziś już nią nie jest.
Tu masz razący przykład. U góry fikcyjna prognoza z 2016 roku o prognozie z 2050, by przestrzec przed skutkami globalnego ocieplenia. Poniżej autentyczna prognoza z czerwca tego roku...

Seria Halo już nigdy nie pozbierała się po tych Halo killerach:
![]()

Halo xD
Jakby były dobre, to też by dostały rimejk rimejku.
Grania w Haze'a to nawet botom nie zycze, a gardze nimi okrutnie.
Co Pupcio serii Halo też jeszcze nie znasz tak jak silent hilla i residentów przed 2024...
Niestety znam to kurestwo bo Spencer (świeć panie nad jego duszą) dał to c0restwo w usłudze xbox gamepass pc. Tylko topowe cwele i bezguścia wśród społeczności graczy jarają sie halo i takie są fakty, pozdrawiam
Killzonik drugi boży to była giera ![]()
to w sumie ironicznie że każdy zapowiadany szumnie Halo czy Forza killer od lat gryzie ziemię. A kolejne odsłony strzelania do krasnali i ścigałki z cofaniem czasu dalej wychodzą
Haze? P E R E Ł E C Z K A
Halo xD
Halo to od 5 lat samo nie może się pozbierać po swojej ostatniej części ![]()
Uwielbiam serię Halo ale Killzone 2 zjada wszystkie strzelanki z ery ps3/x360. Żadna inna gra tak fajne później nie oddawała ciężaru postaci, Haze też super, sporo ogrywałem w split-screen po sieci z kumplem.
Killzone chociaż miało fajne uniwersum
Trudne się wylosowało. Halo CE to jedna z najważniejszych gier ever i każdy prawdziwy gracz powinien ten tytuł znać i szanować.
KillZone 2 - pamiętam ten hajp i gra moim zdaniem dowiozła.
A Haze? Samemu trzeba było się naćpać, żeby dobrze się przy tym bawić xD
Dobrze napisane, "miał"
A jak klapy latały po forum że gigantyczny lag w sterowaniu kilzłoma 2 to tak naprawdę ekstra ficzer bo ''czuć ciężar broni'' ![]()
Remake KZ2 nie może wyjść w tych czasach bo by dupą wciągnął wszystko co do tej pory powstało wśród fpsów.
Dla KZ2 kupiłem PS3 bo się naczytałem przygłupów na forum. No ale Motorstorm uratował ten zakup.
To jest tapeta, a nie jakieś gołe baby.
![]()
Ale leje. Też macie burze??
Wyciekły zdjęcia użytkowników!!

Damn Right ![]()
Ale że niby nie mamy wpływu na planetę mimo że prawie całą ją zasiedliliśmy o obudowaliśmy w beton i plastik? No ciężko żeby w pozostałe biliony lat jej to nie przeszkadzało jak tego nie było. A ten plastik w wodzie to rozumiem spoko, wcale nie powoduje śmierci zwierząt. Damn right :D
Kurwa kocham lato
Zero potrzeb
Potwierdzam kon zwalony
![]()
A na sloncu sobie ku.rwa usiadz ![]()
Ohoho widzę ktoś ma tu duży ogródek. Czyżby Pan lekarz? Ile nakradłeś?
A pitcom z dagrasso najedzony?
Z grą nintendo od razu radość pojawia się na twarzy gracza
Jak tam graczyki, idziemy nad wode podgladac babeczki?
![]()




Czokosz
dołączam się do życzeń i życzę każdej samotnej matce znalezienia miłości swojego życia
Josh
Z okazji dnia ojca wszystkim samotnym mamom życzę znalezienia dla swojej pociechy ojca <3
Snake_Plissken
ONET i wszystko jasne.