No nasrali Rockstar do ryja starym zagrajmerom nie ma co
Rockstar confirms there will be no disc version of GTA6 at launch
@Graczdari przepraszam że nie wierzyłem, wybacz
jednak jesteś Tier 1 leakerem
Jestem w trakcie przechodzenia Rayman 2 (w wersji Revolution - swoisty remaster swoich czasów) i kurde dobre to, nie zestarzała się zbytnio. W okolicach premiery grałem krótko na Dreamcast i niewiele już pamiętam, nie skończyłem wtedy.
Super gierka, gameplayowo wciąż się trzyma mimo tylu lat na karku
W dwójkę już by mi się nie chciało grać ale do trójki uwielbiam wrać.
Trójka też będzie bo zaliczam dziesiątki najlepszych gierek z dawnych lat z RetroAchievements, ponad 60 już za mną (jak pan jezus powiedział bez używania Quick Save, jak za dawnych lat).
Jedna z gier, które mnie ominęły ale od lat myślę, że w końcu ją chapnę. Uwielbiam platformery 3D z tamtych lat. Ostatnio zrobiłem całą trylogię GEXa.
Trójka to moje dzieciństwo, nawet nie pamiętam czy ją kiedyś skończyłem ![]()
Dostałem wtedy komputer z grą rayman 3 na urodziny, najlepszy dzień życia
Ta na Dreamcasta jest najlepszą wersją - 60 FPSów, 480p i wsparcie dla widescreena. Ale ta z PS2 też nie jest jakaś znacznie gorsza, jednak po zobaczeniu edycji z DeCeka ta na PS2 wydaje się być brzydsza. Anyway, miłej gry!
@TomciooPL gram na Steam Decku z PCSX2 w 720p i z Widesceen patch oraz RetroAchievements i wygląda spoko.
Wszystkiego najlepszego Sonic z okazji 35 urodzin!
Masz fajny zadziorny design nie to co upośledzony Mario!
![]()
jaki tryhard jprdl
No i fajnie, może kiedyś nawet wyjdzie dobra gra z sonikiem!
Sonic super gość. Dziweczka Mariana od 35 lat
Nie mam niestety teraz czasu wymienić wszystkich dobrych gier z soniciem
Nie masz nawet 5 sekund? Szkoda.
Sonic? Zawsze szanowałem! Sto lat niebieski jeżu!
Fajna postać tylko gry słabe.
30lat minelo
A pamietam jak wczoraj, gdy za dzieciaka śliniłem sie do tej konsoli, która była dla mnie nieosiągalna

A ja miałem. Peak gier z serii Star Wars był na tej konsoli.
plus najlepsza gra z Mario i najlepszy Bond.
Też chciałem mieć, bo jak zobaczyłem screeny pokemon stadium w Playu prawie się posrałem.
a gry SW w sumie top to w podobnym okresie były jednak na pc poza wybitnym RS
Konsola przełomowa dla branży, wiele gier na N64 pokazało jak powinno się budować gry 3D.
Innym przełomem było uświadomienie młodemu mnie, że wywodzę się z klasy niższej, kiedy zobaczyłem ile kosztują gierki na te cudo ![]()
Shadows of the Empire, Racer i Rogue Squadron. Potężne gwiezdne wojny na potężną konsolę ![]()
Jedna z moich ulubionych konsol. Chyba żaden inny sprzet nie ma takiego natężenia hitów w stosunku do całej biblioteki
Uwielbiam. Jest coś wyjątkowego w tej konsoli. Zacząłem o niej marzyć zaraz po tym jak stałem się posiadaczem SNES, którego dostałem w prezencie od Niemca. Wysłałem zgłoszenie do Club Nintendo i odesłali mi magazyn po niemiecku gdzie były screeny z gier z N64 - Zelda OoT (jeszcze przed premierą) i fajne reklamy. Mam gdzieś to jeszcze. Po SNES miałem PSX i jakoś te lata mijały, a ja marzyłem i nadrobiłem to jakoś w 2005 gdy udało mi się sprowadzić z Niemiec konsolę w idealnym stanie, jak nówka pachnąca, komplet bundel Star Wars Racer. Później kupiłem prawie 30 gierek, z czego mnóstwo kompletów w idealnym stanie z UK i DE za małe wtedy pieniądze. Wszystko to mam do dziś, kiedyś jak będę miał możliwości to podłącze sobię pod 21 CRT i popykam. Więcej gier już nie kupuje bo mają teraz chore ceny więc na ratunek przyjdzie Summer Cart.
dołączam się do życzeń i życzę każdej samotnej matce znalezienia miłości swojego życia

Z okazji dnia ojca wszystkim samotnym mamom życzę znalezienia dla swojej pociechy ojca <3
ONET i wszystko jasne.
Za 6k to ja mam 20 nowości za 3 bomby w pudełkach na najlepszy console experience czyli PS5 Pro + OLED 83".


Patapon
"at launch" uff to się uspokoiłem
BRY@N
trzeba czekać na dinner może wtedy będzie
Suavek
"wkładasz płytę i grasz"
ping
Pudełko będzie jak spadnie sprzedaż cyfry. Po co sobie psuć rynek grami z drugiego obiegu. Wiedzą jak robić kasę, hype jest taki, że i tak ludzie kupią.
MEVEK
To nie ma sie co łudzić. Nawet w kolekcjonerce będzie kodzik, a na to sie nie przygotowalem