Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

devilbot

Wszystkiego najlepszego Sonic z okazji 35 urodzin!

Masz fajny zadziorny design nie to co upośledzony Mario!

Sonic-35th_01-15-26.jpg

jaki tryhard jprdl

No i fajnie, może kiedyś nawet wyjdzie dobra gra z sonikiem!

Sonic super gość. Dziweczka Mariana od 35 lat

Nie mam niestety teraz czasu wymienić wszystkich dobrych gier z soniciem

Nie masz nawet 5 sekund? Szkoda.

aux

Sonic? Zawsze szanowałem! Sto lat niebieski jeżu!

Fajna postać tylko gry słabe.

Pierre Deck

30lat minelo

A pamietam jak wczoraj, gdy za dzieciaka śliniłem sie do tej konsoli, która była dla mnie nieosiągalna

obraz.png

A ja miałem. Peak gier z serii Star Wars był na tej konsoli.

plus najlepsza gra z Mario i najlepszy Bond.

Też chciałem mieć, bo jak zobaczyłem screeny pokemon stadium w Playu prawie się posrałem.

a gry SW w sumie top to w podobnym okresie były jednak na pc poza wybitnym RS

Konsola przełomowa dla branży, wiele gier na N64 pokazało jak powinno się budować gry 3D.

Innym przełomem było uświadomienie młodemu mnie, że wywodzę się z klasy niższej, kiedy zobaczyłem ile kosztują gierki na te cudo frog

Pix

Shadows of the Empire, Racer i Rogue Squadron. Potężne gwiezdne wojny na potężną konsolę banderas

ASX

Jedna z moich ulubionych konsol. Chyba żaden inny sprzet nie ma takiego natężenia hitów w stosunku do całej biblioteki

Uwielbiam. Jest coś wyjątkowego w tej konsoli. Zacząłem o niej marzyć zaraz po tym jak stałem się posiadaczem SNES, którego dostałem w prezencie od Niemca. Wysłałem zgłoszenie do Club Nintendo i odesłali mi magazyn po niemiecku gdzie były screeny z gier z N64 - Zelda OoT (jeszcze przed premierą) i fajne reklamy. Mam gdzieś to jeszcze. Po SNES miałem PSX i jakoś te lata mijały, a ja marzyłem i nadrobiłem to jakoś w 2005 gdy udało mi się sprowadzić z Niemiec konsolę w idealnym stanie, jak nówka pachnąca, komplet bundel Star Wars Racer. Później kupiłem prawie 30 gierek, z czego mnóstwo kompletów w idealnym stanie z UK i DE za małe wtedy pieniądze. Wszystko to mam do dziś, kiedyś jak będę miał możliwości to podłącze sobię pod 21 CRT i popykam. Więcej gier już nie kupuje bo mają teraz chore ceny więc na ratunek przyjdzie Summer Cart.

MYSZa7

Screenshots_2026-06-23-06-45-04.png.ac83cd9dc799d4f924e5c15df10f39c5.png

Zobaczymy czy będzie wam się chciało śmiać gry trzeba będzie zapłacić 8500zł za ps6

za sonke można

Nie trzeba będzie

XM.

Lepiej 8500 za sprzęt z 2028 niż 6k za sprzęt na poziomie xss

ASX

no to niezła wygrana

aux

Super pomysł na wersje bez pada, Sony i MS juz zacierają rączki.

Pupcio

Zdjęcie

dołączam się do życzeń i życzę każdej samotnej matce znalezienia miłości swojego życia

3fd84b3d9414e071ca5b9866e134515f.jpg

Z okazji dnia ojca wszystkim samotnym mamom życzę znalezienia dla swojej pociechy ojca <3

jimmy

Za 6k to ja mam 20 nowości za 3 bomby w pudełkach na najlepszy console experience czyli PS5 Pro + OLED 83".

6k? gracze są WŚCIEKLI

Spokojnie, to już chyba nawet Xbox jest realniejszym zagrożeniem dla waszej platformy

mój najlepszy console experience to nadal X360

360 najlepsza komsola ever

Mendrek

Nie ma globalnego ocieplenia. To po prostu trochę większa mrzawka w Filadelfii ;)

Klasyczek: jak jest upał, burze itd to jest to klimat i globalne ocieplenie. Jak jest chłodniej w lecie to jest to pogoda i trzeba patrzeć na szeroki horyzont czasowy.
Dwójmyślenie.

nie wierzę że to janol napisałeś, zawsze miałem Cię za jednego z inteligentniejszych

Ale ja nie neguję globalnego ocieplenia, wręcz przeciwnie. Zwracam tylko uwagę na wybiórczość argumentacji - raz wskazanie temperatury w danym dniu jest dowodem na globalne ocieplenie (jak jest gorąco) a raz nie (jak jest chłodniej). To jest bez sensu i powoduje, że negacjoniści klimatyczni mają pożywkę.

bardziej chodzi o zmienność i nagłe zmiany temperatur.

Tu bardziej chodzi o to, że coś było anomalią "raz na 100 lat" a dziś już nią nie jest.

Tu masz razący przykład. U góry fikcyjna prognoza z 2016 roku o prognozie z 2050, by przestrzec przed skutkami globalnego ocieplenia. Poniżej autentyczna prognoza z czerwca tego roku...

FB-IMG-1782146597446.jpg

devilbot

Seria Halo już nigdy nie pozbierała się po tych Halo killerach:

71l8IK+wXTL._AC_UF894,1000_QL80_.jpg

Killzone2_Box_Art.jpg

Halo xD

Jakby były dobre, to też by dostały rimejk rimejku.

Grania w Haze'a to nawet botom nie zycze, a gardze nimi okrutnie.

Co Pupcio serii Halo też jeszcze nie znasz tak jak silent hilla i residentów przed 2024...

Niestety znam to kurestwo bo Spencer (świeć panie nad jego duszą) dał to c0restwo w usłudze xbox gamepass pc. Tylko topowe cwele i bezguścia wśród społeczności graczy jarają sie halo i takie są fakty, pozdrawiam

Killzonik drugi boży to była giera boomer

ASX

to w sumie ironicznie że każdy zapowiadany szumnie Halo czy Forza killer od lat gryzie ziemię. A kolejne odsłony strzelania do krasnali i ścigałki z cofaniem czasu dalej wychodzą

Haze? P E R E Ł E C Z K A

Halo to od 5 lat samo nie może się pozbierać po swojej ostatniej części leo

Uwielbiam serię Halo ale Killzone 2 zjada wszystkie strzelanki z ery ps3/x360. Żadna inna gra tak fajne później nie oddawała ciężaru postaci, Haze też super, sporo ogrywałem w split-screen po sieci z kumplem.

Killzone chociaż miało fajne uniwersum

Trudne się wylosowało. Halo CE to jedna z najważniejszych gier ever i każdy prawdziwy gracz powinien ten tytuł znać i szanować.

KillZone 2 - pamiętam ten hajp i gra moim zdaniem dowiozła.

A Haze? Samemu trzeba było się naćpać, żeby dobrze się przy tym bawić xD

ASX

Dobrze napisane, "miał"

A jak klapy latały po forum że gigantyczny lag w sterowaniu kilzłoma 2 to tak naprawdę ekstra ficzer bo ''czuć ciężar broni'' dynia

Remake KZ2 nie może wyjść w tych czasach bo by dupą wciągnął wszystko co do tej pory powstało wśród fpsów.

Dla KZ2 kupiłem PS3 bo się naczytałem przygłupów na forum. No ale Motorstorm uratował ten zakup.

Donatello1991

To jest tapeta, a nie jakieś gołe baby.

20260621_170302.jpg

ja mam taką z Silenta

wp13015655.jpg

Tylko boski Leon

pr4w78Z.jpeg

Ja na lapku i PS5 mam samoróbkę z jednej z moich ulubionych giereczekwub

18501a18c4839-screenshotUrl (1).png

Niezmiennie Ekspedycyjka w tle banderas

https://i.imgur.com/WPriDeM.jpeg

ja mam ruszającą się z wallpaper engine

Chewie

Ale leje. Też macie burze??

już nie ma

ASX

już przeszła

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.