Wszystkiego najlepszego Sonic z okazji 35 urodzin!
Masz fajny zadziorny design nie to co upośledzony Mario!
![]()
A better way to browse. Learn more.
A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.
Wszystkiego najlepszego Sonic z okazji 35 urodzin!
Masz fajny zadziorny design nie to co upośledzony Mario!
![]()
30lat minelo
A pamietam jak wczoraj, gdy za dzieciaka śliniłem sie do tej konsoli, która była dla mnie nieosiągalna

A ja miałem. Peak gier z serii Star Wars był na tej konsoli.
plus najlepsza gra z Mario i najlepszy Bond.
Też chciałem mieć, bo jak zobaczyłem screeny pokemon stadium w Playu prawie się posrałem.
a gry SW w sumie top to w podobnym okresie były jednak na pc poza wybitnym RS
Konsola przełomowa dla branży, wiele gier na N64 pokazało jak powinno się budować gry 3D.
Innym przełomem było uświadomienie młodemu mnie, że wywodzę się z klasy niższej, kiedy zobaczyłem ile kosztują gierki na te cudo ![]()
Shadows of the Empire, Racer i Rogue Squadron. Potężne gwiezdne wojny na potężną konsolę ![]()
Jedna z moich ulubionych konsol. Chyba żaden inny sprzet nie ma takiego natężenia hitów w stosunku do całej biblioteki
Uwielbiam. Jest coś wyjątkowego w tej konsoli. Zacząłem o niej marzyć zaraz po tym jak stałem się posiadaczem SNES, którego dostałem w prezencie od Niemca. Wysłałem zgłoszenie do Club Nintendo i odesłali mi magazyn po niemiecku gdzie były screeny z gier z N64 - Zelda OoT (jeszcze przed premierą) i fajne reklamy. Mam gdzieś to jeszcze. Po SNES miałem PSX i jakoś te lata mijały, a ja marzyłem i nadrobiłem to jakoś w 2005 gdy udało mi się sprowadzić z Niemiec konsolę w idealnym stanie, jak nówka pachnąca, komplet bundel Star Wars Racer. Później kupiłem prawie 30 gierek, z czego mnóstwo kompletów w idealnym stanie z UK i DE za małe wtedy pieniądze. Wszystko to mam do dziś, kiedyś jak będę miał możliwości to podłącze sobię pod 21 CRT i popykam. Więcej gier już nie kupuje bo mają teraz chore ceny więc na ratunek przyjdzie Summer Cart.
dołączam się do życzeń i życzę każdej samotnej matce znalezienia miłości swojego życia

Z okazji dnia ojca wszystkim samotnym mamom życzę znalezienia dla swojej pociechy ojca <3
ONET i wszystko jasne.
Za 6k to ja mam 20 nowości za 3 bomby w pudełkach na najlepszy console experience czyli PS5 Pro + OLED 83".
Nie ma globalnego ocieplenia. To po prostu trochę większa mrzawka w Filadelfii ;)
Klasyczek: jak jest upał, burze itd to jest to klimat i globalne ocieplenie. Jak jest chłodniej w lecie to jest to pogoda i trzeba patrzeć na szeroki horyzont czasowy.
Dwójmyślenie.
nie wierzę że to janol napisałeś, zawsze miałem Cię za jednego z inteligentniejszych
Ale ja nie neguję globalnego ocieplenia, wręcz przeciwnie. Zwracam tylko uwagę na wybiórczość argumentacji - raz wskazanie temperatury w danym dniu jest dowodem na globalne ocieplenie (jak jest gorąco) a raz nie (jak jest chłodniej). To jest bez sensu i powoduje, że negacjoniści klimatyczni mają pożywkę.
bardziej chodzi o zmienność i nagłe zmiany temperatur.
Tu bardziej chodzi o to, że coś było anomalią "raz na 100 lat" a dziś już nią nie jest.
Tu masz razący przykład. U góry fikcyjna prognoza z 2016 roku o prognozie z 2050, by przestrzec przed skutkami globalnego ocieplenia. Poniżej autentyczna prognoza z czerwca tego roku...

Seria Halo już nigdy nie pozbierała się po tych Halo killerach:
![]()

Halo xD
Jakby były dobre, to też by dostały rimejk rimejku.
Grania w Haze'a to nawet botom nie zycze, a gardze nimi okrutnie.
Co Pupcio serii Halo też jeszcze nie znasz tak jak silent hilla i residentów przed 2024...
Niestety znam to kurestwo bo Spencer (świeć panie nad jego duszą) dał to c0restwo w usłudze xbox gamepass pc. Tylko topowe cwele i bezguścia wśród społeczności graczy jarają sie halo i takie są fakty, pozdrawiam
Killzonik drugi boży to była giera ![]()
to w sumie ironicznie że każdy zapowiadany szumnie Halo czy Forza killer od lat gryzie ziemię. A kolejne odsłony strzelania do krasnali i ścigałki z cofaniem czasu dalej wychodzą
Haze? P E R E Ł E C Z K A
Halo xD
Halo to od 5 lat samo nie może się pozbierać po swojej ostatniej części ![]()
Uwielbiam serię Halo ale Killzone 2 zjada wszystkie strzelanki z ery ps3/x360. Żadna inna gra tak fajne później nie oddawała ciężaru postaci, Haze też super, sporo ogrywałem w split-screen po sieci z kumplem.
Killzone chociaż miało fajne uniwersum
Trudne się wylosowało. Halo CE to jedna z najważniejszych gier ever i każdy prawdziwy gracz powinien ten tytuł znać i szanować.
KillZone 2 - pamiętam ten hajp i gra moim zdaniem dowiozła.
A Haze? Samemu trzeba było się naćpać, żeby dobrze się przy tym bawić xD
Dobrze napisane, "miał"
A jak klapy latały po forum że gigantyczny lag w sterowaniu kilzłoma 2 to tak naprawdę ekstra ficzer bo ''czuć ciężar broni'' ![]()
Remake KZ2 nie może wyjść w tych czasach bo by dupą wciągnął wszystko co do tej pory powstało wśród fpsów.
Dla KZ2 kupiłem PS3 bo się naczytałem przygłupów na forum. No ale Motorstorm uratował ten zakup.
To jest tapeta, a nie jakieś gołe baby.
![]()
Ale leje. Też macie burze??
nero2082
jaki tryhard jprdl
Jeez_PS
No i fajnie, może kiedyś nawet wyjdzie dobra gra z sonikiem!
Pupcio
Sonic super gość. Dziweczka Mariana od 35 lat
devilbot
Nie mam niestety teraz czasu wymienić wszystkich dobrych gier z soniciem
Josh
Nie masz nawet 5 sekund? Szkoda.
aux
Sonic? Zawsze szanowałem! Sto lat niebieski jeżu!
Plugawy
Fajna postać tylko gry słabe.