Panowie co kupić inwestycyjnie? PS5, Steam Machine, XSX czy S2? Nie bardzo wiem co będzie najszybciej rosło. A może Dywersyfikacja portfela? Nie chce zostać na peronie :/
SSDki lub kości RAM. Na początku tego roku kupiłem pięć 4tb dysków, dziś są ponad dwa razy droższe.
Ja bym kupił wszystkie wymienione konsole
Kiedyś wszystko będzie drogie, pytanie jak długo trzeba będzie czekać ;)
moje pro kupione za 1850 nowe, rosnie bardziej niz akcje nvidia :D
Xbox w 2030 będzie wart z 10K więc może warto inwestować.
To uczucie kiedy w domu masz ponad 30 stopni i nie możesz nic z tym zrobić.# angielskie kurwa domy….
okna nie otworzysz bo ci zaraz inżynier wjedzie ;/
Do tego na wyspach te 30 stopni jest odczuwalne jak 35 albo i więcej
no radzę sobie tak że jeżdżę bez celu służbowym autem bo ma A/C albo łażę po sklepach. Oprócz tego dużo zimnych pryszniców. Nawet nie mam jak nad wodę pojechać bo samemu strach zostawiać obcym ludziom klucze od auta i domu. Nie nie mam z kim pojechać
Otwieranie okien wcześnie rano aby napuścić chłodniejszego powietrza. Potem okna ttzeba zamknąć aby ciepłe powietrze z zewnątrz nie napływało. Ręcznik lub dwa do worka foliowego do zamrażarki na ok 2-3h przed spaniem. Potem wyjąć i włożyć ręcznik pod kołdrę czy poszewkę. Chłodek w łóziu do zaśnięcia gwarantowany.
Z nową kobitą tak obecnie zasypiamy tak właśnie plus wiatrak w sypialni chodzący non stop. Da się przeżyć tego heatwave'a ale sposobem.
Klima to lepsza inwestycja niż kości RAM.
Mocne
![]()
A 19 listopada będzie zapraszał na Streama z gry
To moje też prawdziwe z jego insta
A myślałem że to AI wygenerowało takiego dziwnego palucha
Do listopada może przejdzie w końcu te Lemmingi na Amidze.
Trzymaj sie tam Rychu, jestes teraz na c(w)elowniku piwniczarni bo umiesz cos powiedziec wiecej o gierkach niz idzie ludzik w prawo i strzela.
Powiedzenie więcej Rysława o grach? "Fajne, ale nie skończyłem, musze wrócić" drugi po nrgeeku goty idol mejma! ![]()
oj tam oj tam pewnie już 2 preordery ma.
DYGRESJA.
Ciężko nadążyć kogo mam nie lubić. Rysław wydawał się niegroźny no starszy facet od tłumaczenia Diablo 2 i innych gierek. Ktoś może dawać mi znać jakimś szybszym kanałem komunikacyjnym bo wy go nienawidzicie już kilka dni a ja dopiero od dzisiaj? ![]()
Ten paluch xD
Pamiętacie Steam Machine?
Te remaki klasyków powoli wymykają się spod kontroli
Pudełko z kluczem
![]()
na PC to wygląda jak reklama Temu i pluszaków za 5,49 PLN z kodem Summerhot
O, nowe Słodziaki w Biedrze?
Wyglądają jak pedofilska zarzutka.
Ekipa Star Cweli
Szefie, trochę lipa z tymi pudełkami. Gracze są wściekli.
Sam Houser:

nawet jakby nie było lipy z pudełkami to gracze i tak byliby wściekli bo oni codziennie są wściekli

Ken Adams
„Intergalactic staff credits”
Kaczi
Widziałem takie akcje na żywo jak kiedyś byłem na terapii grupowej otwartej. Jak jedna laska miała swoją sesję napierdalania w w worek to gościu z emocji połamał sobie rękę waląc w ścianę.
Sebas
Nie dziwią mnie takie rzeczy w sfemizowanym UK. Żaden normalny chlop nie pójdzie na terapię grupową robic takie rzeczy.
Kaczi
@Sebas top było w PL i to ponad 15 lat temu