takie promo to ja rozumiem ![]()
Jest na forum temat gdzie można się umawiać z dołączeniem do rodziny NSO?
Jak już ruszyła na forum akcja, to:
Chyba wiadomo kto:
Po premierze gry: "ojojoj bloober nie dał mi klucza do Cronosa, musiałem sobie kupić". 9 miesięcy później w podcaście: "Bloober nie wysłał mi klucza do Cronosa. Łojejujeju".
"Kupiłem sobie bieżnię do biegania....byłem na koncercie...kupiłem zestaw VR i Half life Alyx...łojejujeju nie mam jak zagrać, bo nie mam wystarczająco mocnej karty graficznej. Nie mam za co kupić. Może ktoś z widzów by mi pomógł?". (Facet wtedy koło 50 lat i z własną firmą)
"Mam słaby internet. Może ktoś z widzów by się złożył na Starlinka?" (jak wyżej)
"-Mam grę X w 5 różnych wersjach na 3 różne sprzęty z różnych generacji.
-Aż tak się spodobała ta gra?
-Nie wiem, nie odpalałem (albo "grałem do tej pory tylko 15 minut") "
W domu wszyscy zdrowi?
Tak, wszyscy.
Znowu Grysław szaleje? ![]()
Nie oglądam go w ogóle, ale widzę, grubo się typ bawi.
sorry, pomyłka, nie ten user
Przecież to nie użytkownik OldMuffin wrzucił ten status panie Beniek
po tym jakie on głupoty pierdolił na temat SH2 remake to bardzo dobrze że mu klucza nie wysłali do Cronosa
ITS OVER

jedyny dobry superhero movie z baba to pierwsza Wonder Woman, cos nie maja szczescia kobiety do scenariuszy
Może powinni do pisania scenariusza filmu o budżecie 200mln wybrać kogoś bardziej doświadczonego niż babeczkę z praktycznie pustym portfolio

Szczególnie, że scenariusz niby oparty na jednym z lepszych komiksów z Supergirl, mieli gotowca a i tak to zjebali xd
na ile oceniasz film, shen?
Chciałem iść do kina, ale jak nawet woke recenzenci z rotten daja oceny w okolicach 5/10, to poczekam na torrenty, mimo, ze poprzedni Supek mi sie podobal.
James Gunn ledwo sie rozkręcił i już sie wypalił?Kolejne uniwersum-niewypał od DC. Smutna historia.
Kto by babe oglądał jak nawet cycków nie ma!
Oglądałeś, czy ytuber guru tak powiedział?
Film o bohaterce, na którą wszyscy mają wyjebane, granej przez aktorkę, która wygląda jak skrzyżowanie gremlina z crittersem, napisany przez babeczkę która ma na koncie kiepską krótkometrażówkę, wyreżyserowany przez typa, który wypalił się 10 lat temu. No kurwa faktycznie trzeba iść do kina, żeby się osobiście przekonać jaka chujnia z tego wyszła. A można było po prostu zrobić coś z Lobo z kategorią wiekową 18+ i sale by pękały w szwach.
Kazdy chłop musi pokazać goły tors w swoim filmie dla fanów komiksów ale broń Boże, zeby baba wypięła dupe albo pokazała cycka!
Idę dzisiaj na 20:30 - dam znać czy faktycznie DCU umiera ;)
ocena 5/10 na filmwebie nie zachęca, na szczęście mam do obejrzenia jeszcze slopy marvela w tym wysoko oceniane avengers
Właśnie wracam z kina. Moim zdaniem poziom Supermana z poprzedniego roku. 8/10, a postacie Supergirl, Krypto i Lobo oddane świetnie.
„Intergalactic staff credits”
Widziałem takie akcje na żywo jak kiedyś byłem na terapii grupowej otwartej. Jak jedna laska miała swoją sesję napierdalania w w worek to gościu z emocji połamał sobie rękę waląc w ścianę.
Nie dziwią mnie takie rzeczy w sfemizowanym UK. Żaden normalny chlop nie pójdzie na terapię grupową robic takie rzeczy.
Panowie co kupić inwestycyjnie? PS5, Steam Machine, XSX czy S2? Nie bardzo wiem co będzie najszybciej rosło. A może Dywersyfikacja portfela? Nie chce zostać na peronie :/
SSDki lub kości RAM. Na początku tego roku kupiłem pięć 4tb dysków, dziś są ponad dwa razy droższe.
Ja bym kupił wszystkie wymienione konsole
Kiedyś wszystko będzie drogie, pytanie jak długo trzeba będzie czekać ;)
moje pro kupione za 1850 nowe, rosnie bardziej niz akcje nvidia :D
Xbox w 2030 będzie wart z 10K więc może warto inwestować.
To uczucie kiedy w domu masz ponad 30 stopni i nie możesz nic z tym zrobić.# angielskie kurwa domy….
okna nie otworzysz bo ci zaraz inżynier wjedzie ;/
Do tego na wyspach te 30 stopni jest odczuwalne jak 35 albo i więcej
no radzę sobie tak że jeżdżę bez celu służbowym autem bo ma A/C albo łażę po sklepach. Oprócz tego dużo zimnych pryszniców. Nawet nie mam jak nad wodę pojechać bo samemu strach zostawiać obcym ludziom klucze od auta i domu. Nie nie mam z kim pojechać
Otwieranie okien wcześnie rano aby napuścić chłodniejszego powietrza. Potem okna ttzeba zamknąć aby ciepłe powietrze z zewnątrz nie napływało. Ręcznik lub dwa do worka foliowego do zamrażarki na ok 2-3h przed spaniem. Potem wyjąć i włożyć ręcznik pod kołdrę czy poszewkę. Chłodek w łóziu do zaśnięcia gwarantowany.
Z nową kobitą tak obecnie zasypiamy tak właśnie plus wiatrak w sypialni chodzący non stop. Da się przeżyć tego heatwave'a ale sposobem.
Klima to lepsza inwestycja niż kości RAM.
Mocne
![]()
A 19 listopada będzie zapraszał na Streama z gry
To moje też prawdziwe z jego insta
A myślałem że to AI wygenerowało takiego dziwnego palucha
Do listopada może przejdzie w końcu te Lemmingi na Amidze.
Trzymaj sie tam Rychu, jestes teraz na c(w)elowniku piwniczarni bo umiesz cos powiedziec wiecej o gierkach niz idzie ludzik w prawo i strzela.
Powiedzenie więcej Rysława o grach? "Fajne, ale nie skończyłem, musze wrócić" drugi po nrgeeku goty idol mejma! ![]()
oj tam oj tam pewnie już 2 preordery ma.
DYGRESJA.
Ciężko nadążyć kogo mam nie lubić. Rysław wydawał się niegroźny no starszy facet od tłumaczenia Diablo 2 i innych gierek. Ktoś może dawać mi znać jakimś szybszym kanałem komunikacyjnym bo wy go nienawidzicie już kilka dni a ja dopiero od dzisiaj? ![]()
Ten paluch xD
Pamiętacie Steam Machine?
Te remaki klasyków powoli wymykają się spod kontroli
Bzduras
Najszybciej to chyba tutaj: https://www.psxextreme.info/topic/116052-nintendo-switch-online-problemy-itd/page/27/#comments