To uczucie kiedy w domu masz ponad 30 stopni i nie możesz nic z tym zrobić.# angielskie kurwa domy….
Mocne
![]()
A 19 listopada będzie zapraszał na Streama z gry
To moje też prawdziwe z jego insta
A myślałem że to AI wygenerowało takiego dziwnego palucha
Do listopada może przejdzie w końcu te Lemmingi na Amidze.
Trzymaj sie tam Rychu, jestes teraz na c(w)elowniku piwniczarni bo umiesz cos powiedziec wiecej o gierkach niz idzie ludzik w prawo i strzela.
Powiedzenie więcej Rysława o grach? "Fajne, ale nie skończyłem, musze wrócić" drugi po nrgeeku goty idol mejma! ![]()
oj tam oj tam pewnie już 2 preordery ma.
DYGRESJA.
Ciężko nadążyć kogo mam nie lubić. Rysław wydawał się niegroźny no starszy facet od tłumaczenia Diablo 2 i innych gierek. Ktoś może dawać mi znać jakimś szybszym kanałem komunikacyjnym bo wy go nienawidzicie już kilka dni a ja dopiero od dzisiaj? ![]()
Ten paluch xD
Pamiętacie Steam Machine?
Te remaki klasyków powoli wymykają się spod kontroli
Pudełko z kluczem
![]()
na PC to wygląda jak reklama Temu i pluszaków za 5,49 PLN z kodem Summerhot
O, nowe Słodziaki w Biedrze?
Wyglądają jak pedofilska zarzutka.
Ekipa Star Cweli
Szefie, trochę lipa z tymi pudełkami. Gracze są wściekli.
Sam Houser:

nawet jakby nie było lipy z pudełkami to gracze i tak byliby wściekli bo oni codziennie są wściekli
Czy Strauss Zelnick wiedział o pudełkach? Nie ma dowodów.
No nasrali Rockstar do ryja starym zagrajmerom nie ma co

Słupek
okna nie otworzysz bo ci zaraz inżynier wjedzie ;/
Mari4n
Do tego na wyspach te 30 stopni jest odczuwalne jak 35 albo i więcej
Kaczi
no radzę sobie tak że jeżdżę bez celu służbowym autem bo ma A/C albo łażę po sklepach. Oprócz tego dużo zimnych pryszniców. Nawet nie mam jak nad wodę pojechać bo samemu strach zostawiać obcym ludziom klucze od auta i domu. Nie nie mam z kim pojechać
SebaSan1981
Otwieranie okien wcześnie rano aby napuścić chłodniejszego powietrza. Potem okna ttzeba zamknąć aby ciepłe powietrze z zewnątrz nie napływało. Ręcznik lub dwa do worka foliowego do zamrażarki na ok 2-3h przed spaniem. Potem wyjąć i włożyć ręcznik pod kołdrę czy poszewkę. Chłodek w łóziu do zaśnięcia gwarantowany.
Z nową kobitą tak obecnie zasypiamy tak właśnie plus wiatrak w sypialni chodzący non stop. Da się przeżyć tego heatwave'a ale sposobem.
KrYcHu_89
Klima to lepsza inwestycja niż kości RAM.