Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

nero2082

takie promo to ja rozumiem hype

killjoy

Jak już ruszyła na forum akcja, to:

Chyba wiadomo kto:

Po premierze gry: "ojojoj bloober nie dał mi klucza do Cronosa, musiałem sobie kupić". 9 miesięcy później w podcaście: "Bloober nie wysłał mi klucza do Cronosa. Łojejujeju".

"Kupiłem sobie bieżnię do biegania....byłem na koncercie...kupiłem zestaw VR i Half life Alyx...łojejujeju nie mam jak zagrać, bo nie mam wystarczająco mocnej karty graficznej. Nie mam za co kupić. Może ktoś z widzów by mi pomógł?". (Facet wtedy koło 50 lat i z własną firmą)

"Mam słaby internet. Może ktoś z widzów by się złożył na Starlinka?" (jak wyżej)

"-Mam grę X w 5 różnych wersjach na 3 różne sprzęty z różnych generacji.

-Aż tak się spodobała ta gra?

-Nie wiem, nie odpalałem (albo "grałem do tej pory tylko 15 minut") "

W domu wszyscy zdrowi?

Tak, wszyscy.

Znowu Grysław szaleje? )

Nie oglądam go w ogóle, ale widzę, grubo się typ bawi.

sorry, pomyłka, nie ten user

Przecież to nie użytkownik OldMuffin wrzucił ten status panie Beniek

po tym jakie on głupoty pierdolił na temat SH2 remake to bardzo dobrze że mu klucza nie wysłali do Cronosa

Forma Ryśka ewidentnie spadła.To nie jest zły chłopak, ale od jakiegoś czasu pierdoli wybitne kocopoły.

Figaro

ITS OVER

image.png

jedyny dobry superhero movie z baba to pierwsza Wonder Woman, cos nie maja szczescia kobiety do scenariuszy

Może powinni do pisania scenariusza filmu o budżecie 200mln wybrać kogoś bardziej doświadczonego niż babeczkę z praktycznie pustym portfolio

FQo9BQx.png

Szczególnie, że scenariusz niby oparty na jednym z lepszych komiksów z Supergirl, mieli gotowca a i tak to zjebali xd

na ile oceniasz film, shen?

Chciałem iść do kina, ale jak nawet woke recenzenci z rotten daja oceny w okolicach 5/10, to poczekam na torrenty, mimo, ze poprzedni Supek mi sie podobal.

James Gunn ledwo sie rozkręcił i już sie wypalił?Kolejne uniwersum-niewypał od DC. Smutna historia.

Kto by babe oglądał jak nawet cycków nie ma!

Oglądałeś, czy ytuber guru tak powiedział?

Film o bohaterce, na którą wszyscy mają wyjebane, granej przez aktorkę, która wygląda jak skrzyżowanie gremlina z crittersem, napisany przez babeczkę która ma na koncie kiepską krótkometrażówkę, wyreżyserowany przez typa, który wypalił się 10 lat temu. No kurwa faktycznie trzeba iść do kina, żeby się osobiście przekonać jaka chujnia z tego wyszła. A można było po prostu zrobić coś z Lobo z kategorią wiekową 18+ i sale by pękały w szwach.

Kazdy chłop musi pokazać goły tors w swoim filmie dla fanów komiksów ale broń Boże, zeby baba wypięła dupe albo pokazała cycka!

Idę dzisiaj na 20:30 - dam znać czy faktycznie DCU umiera ;)

ocena 5/10 na filmwebie nie zachęca, na szczęście mam do obejrzenia jeszcze slopy marvela w tym wysoko oceniane avengers

Właśnie wracam z kina. Moim zdaniem poziom Supermana z poprzedniego roku. 8/10, a postacie Supergirl, Krypto i Lobo oddane świetnie.

Sebas

„Intergalactic staff credits”

Widziałem takie akcje na żywo jak kiedyś byłem na terapii grupowej otwartej. Jak jedna laska miała swoją sesję napierdalania w w worek to gościu z emocji połamał sobie rękę waląc w ścianę.

Nie dziwią mnie takie rzeczy w sfemizowanym UK. Żaden normalny chlop nie pójdzie na terapię grupową robic takie rzeczy.

@Sebas top było w PL i to ponad 15 lat temu

Ukukuki

Panowie co kupić inwestycyjnie? PS5, Steam Machine, XSX czy S2? Nie bardzo wiem co będzie najszybciej rosło. A może Dywersyfikacja portfela? Nie chce zostać na peronie :/

ASX

SSDki lub kości RAM. Na początku tego roku kupiłem pięć 4tb dysków, dziś są ponad dwa razy droższe.

Ja bym kupił wszystkie wymienione konsole

Kiedyś wszystko będzie drogie, pytanie jak długo trzeba będzie czekać ;)

moje pro kupione za 1850 nowe, rosnie bardziej niz akcje nvidia :D

Xbox w 2030 będzie wart z 10K więc może warto inwestować.

Kaczi

To uczucie kiedy w domu masz ponad 30 stopni i nie możesz nic z tym zrobić.# angielskie kurwa domy….

okna nie otworzysz bo ci zaraz inżynier wjedzie ;/

Do tego na wyspach te 30 stopni jest odczuwalne jak 35 albo i więcej

no radzę sobie tak że jeżdżę bez celu służbowym autem bo ma A/C albo łażę po sklepach. Oprócz tego dużo zimnych pryszniców. Nawet nie mam jak nad wodę pojechać bo samemu strach zostawiać obcym ludziom klucze od auta i domu. Nie nie mam z kim pojechać

Otwieranie okien wcześnie rano aby napuścić chłodniejszego powietrza. Potem okna ttzeba zamknąć aby ciepłe powietrze z zewnątrz nie napływało. Ręcznik lub dwa do worka foliowego do zamrażarki na ok 2-3h przed spaniem. Potem wyjąć i włożyć ręcznik pod kołdrę czy poszewkę. Chłodek w łóziu do zaśnięcia gwarantowany.

Z nową kobitą tak obecnie zasypiamy tak właśnie plus wiatrak w sypialni chodzący non stop. Da się przeżyć tego heatwave'a ale sposobem.

Klima to lepsza inwestycja niż kości RAM.

Pupcio

Mocne

Screenshot_20260625-184445.png

A 19 listopada będzie zapraszał na Streama z gry

To moje też prawdziwe z jego insta

A myślałem że to AI wygenerowało takiego dziwnego palucha

Do listopada może przejdzie w końcu te Lemmingi na Amidze.

Trzymaj sie tam Rychu, jestes teraz na c(w)elowniku piwniczarni bo umiesz cos powiedziec wiecej o gierkach niz idzie ludzik w prawo i strzela.

Powiedzenie więcej Rysława o grach? "Fajne, ale nie skończyłem, musze wrócić" drugi po nrgeeku goty idol mejma! wacko

oj tam oj tam pewnie już 2 preordery ma.

DYGRESJA.

Ciężko nadążyć kogo mam nie lubić. Rysław wydawał się niegroźny no starszy facet od tłumaczenia Diablo 2 i innych gierek. Ktoś może dawać mi znać jakimś szybszym kanałem komunikacyjnym bo wy go nienawidzicie już kilka dni a ja dopiero od dzisiaj? /

Ten paluch xD

Kmiot

Pamiętacie Steam Machine?

Maszyna Parowa? Chciałbym zapomnieć ale Rysław nie pozwala

maszyny parowej od gabena nie zapomnę do końca życia

Udało się zamówić 3 sztuki - jedną do salonu pod duży telewizor, drugą na handel, a trzecią na forumowy giveaway

Josh

Te remaki klasyków powoli wymykają się spod kontroli

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.