Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

aph

Wyciekły zdjęcia użytkowników!!

attachment.gif?ex=6a38dfff&is=6a378e7f&h

MEVEK

Damn Right hi

Ale że niby nie mamy wpływu na planetę mimo że prawie całą ją zasiedliliśmy o obudowaliśmy w beton i plastik? No ciężko żeby w pozostałe biliony lat jej to nie przeszkadzało jak tego nie było. A ten plastik w wodzie to rozumiem spoko, wcale nie powoduje śmierci zwierząt. Damn right :D

rafanus2

Kurwa kocham lato

Zero potrzeb

Potwierdzam kon zwalony

20260619_160056.jpg

A na sloncu sobie ku.rwa usiadz )

Ohoho widzę ktoś ma tu duży ogródek. Czyżby Pan lekarz? Ile nakradłeś?

A pitcom z dagrasso najedzony?

Z grą nintendo od razu radość pojawia się na twarzy gracza

@Mari4n pitcom z dagrasso i śliwka w czekoladzie SOLIDARNOSC, bardzo polecam

kanabis

Jak tam graczyki, idziemy nad wode podgladac babeczki?

Screenshot_20260619-150330~2.jpg

auq5xx.jpg

Josh

OMG, przecież to ta laska z Intergalactic

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „THE 4 HORSEMEN OFI'M I'M OF NOT BUYING THAT GAME S ንፍም ECTOR”

ja pierdole, kto je wpuścił do gierek...

ta na dole po lewo wyglada jak jakas postac z obliviona

jimmy

Wyobrażacie sobie nie grać w GTA VI na PS5 Pro? Abstrakcja

Słyszałem że na tym pro gry z poprzedniej generacji jak np rdr 2 nadal chodzą w 30 klatkach, oczywiście nie uwierzyłem bo pro to potwór

wyobrażam sobie nie grać w gta6 bo w tym okresie będzie co najmniej kilka bardziej ciekawych gier w których gameplay nie zatrzymał się 20lat temu

Też nie czekam i nie kupię pewnie nigdy gta 6 tylko zawsze wstydziłem się to napisać

Dzięki wam nabrałem odwagi i też ujawnię się. Ostatnie gta w jakie grałem to San Andreas i w czasie premiery gta 6 zamierzam ogrywać inną grę.

O, czyli zagrałeś w ostatnie dobre GTA

Oczywiście, że nie kupuję SRA VI. Będę grał w ciekawsze gry.

Pod koniec roku wychodzi co najmniej 10 ciekawszych gier niż kolejne gta

ale zlot alternatywek

nie jestem aż tak naiwny by po GTA V mieć nadzieję, że szóstka mnie zaangażuje w jakikolwiek sposób

Trzeba poczekać minimum kilka miesięcy aż testerzy wydający kilka stówek pozgłaszają bugi i ktoś w końcu zacznie je naprawiać.

W GTA4 odpadłem po 2 godzinach, w GTA5 po 15 minutach. Do 6 nawet nie podchodzę, mam ciekawsze gry do ogrania.

Tak jak w przypadku GTAV, zagram pewnie na dwóch generacjach, wiec obecna opierdziele na grubasie, a prosiaka pozostawie psychofanom. Prawdziwe doświadczenie bedzie czekać na potężnym PS numer 6. cool2

Ja też dopiero na ps6 bo nie chce grać w jakości zwierzęcia jak jimmy7. Może gość jest ślepy jak kret i te ai upscalery mu nie przeszkadzają?

Tyle lat robić kolejną grę z miastem i policja co chłopa goni tylko w nowej graficzce zamiast zrobić nowe rdr

Dobra to to samo tylko nie dla gimbusów jak sra6

Dzisiaj 289734283 podejście do RDR2. Może tym razem uda się nie odpaść po 20 minutach.

Czaicie, że panorama miasta w GTA VI wygląda jak panorama miasta? Niesamowite blink

A widzieliście ten smaczek jak sie golab zesral na auto

będzie można wyjść z auta i ukraść inne. Jajca jak berety

Czekałbym gdyby po drodze nie było GTA5.

I kolejne GTA za jedyne 18 lat 💖

aph

HK2pNEPWEAA5Sa5.webp?ex=6a35913f&is=6a34

Kiedy matka mówi Ci, że jak będziesz dorosły to będzie czas na granie a teraz masz się uczyć.

Czaicie jak można nie grać w gry? Ja też nie

YH6M3v6.jpeg

Pamiętam jak mi matka za dzieciaka mówiła że po co ja gram i że nic z tego nie będę miał. Bardzo satysfakcjonujące było kiedy wylądowałem w branży i zacząłem zarabiać tak ze 3 razy lepiej niż moja mama. )

Gdy wybłagany (a raczej wymęczony taktyką codziennego marudzenia jakie to fajne jest) PSX pojawił się pod choinką matka stwierdziła, że za dwa tygodnie mi się znudzi kekw

U mnie się sprawdziło - nie gram już praktycznie :-)

Chewie

7yjshn61bu7h1.jpeg

Mordo, nie wiem o czym mówisz, jaka uglyfikacja, jakie woke?

Actor vs Character design - AAA Game studios refuse to depict female  (beauty) in its original form : r/CriticalDrinker

Ta ze spajdera też dobra. Ryj jak szpadel. Za to Alojka to już prawilna łopata do węgla.

Mejm

Ale obrodzilo kryptogejami u zielonych. Chlopy strasznie mocno spragnione cieplych, meskich torsow a kobiety blee.

Mejm teraz trochę żałuje że nie wybrał Xboxa

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.