Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Soban

No nasrali Rockstar do ryja starym zagrajmerom nie ma co

ping

Rockstar confirms there will be no disc version of GTA6 at launch


"at launch" uff to się uspokoiłem

trzeba czekać na dinner może wtedy będzie

"wkładasz płytę i grasz"

Pudełko będzie jak spadnie sprzedaż cyfry. Po co sobie psuć rynek grami z drugiego obiegu. Wiedzą jak robić kasę, hype jest taki, że i tak ludzie kupią.

To nie ma sie co łudzić. Nawet w kolekcjonerce będzie kodzik, a na to sie nie przygotowalem sapek

nero2082

@Graczdari przepraszam że nie wierzyłem, wybacz boredom jednak jesteś Tier 1 leakerem

Czoperrr

Jestem w trakcie przechodzenia Rayman 2 (w wersji Revolution - swoisty remaster swoich czasów) i kurde dobre to, nie zestarzała się zbytnio. W okolicach premiery grałem krótko na Dreamcast i niewiele już pamiętam, nie skończyłem wtedy.

ASX

Super gierka, gameplayowo wciąż się trzyma mimo tylu lat na karku

W dwójkę już by mi się nie chciało grać ale do trójki uwielbiam wrać.

Trójka też będzie bo zaliczam dziesiątki najlepszych gierek z dawnych lat z RetroAchievements, ponad 60 już za mną (jak pan jezus powiedział bez używania Quick Save, jak za dawnych lat).

Jedna z gier, które mnie ominęły ale od lat myślę, że w końcu ją chapnę. Uwielbiam platformery 3D z tamtych lat. Ostatnio zrobiłem całą trylogię GEXa.

@ping Gex to sentyment, ale jak ostatnio grałem to już drewno było. Rayman to przy nich prawdziwy next gen.

Trójka to moje dzieciństwo, nawet nie pamiętam czy ją kiedyś skończyłem potter

Dostałem wtedy komputer z grą rayman 3 na urodziny, najlepszy dzień życia

Ta na Dreamcasta jest najlepszą wersją - 60 FPSów, 480p i wsparcie dla widescreena. Ale ta z PS2 też nie jest jakaś znacznie gorsza, jednak po zobaczeniu edycji z DeCeka ta na PS2 wydaje się być brzydsza. Anyway, miłej gry!

@TomciooPL gram na Steam Decku z PCSX2 w 720p i z Widesceen patch oraz RetroAchievements i wygląda spoko.

devilbot

Wszystkiego najlepszego Sonic z okazji 35 urodzin!

Masz fajny zadziorny design nie to co upośledzony Mario!

Sonic-35th_01-15-26.jpg

jaki tryhard jprdl

No i fajnie, może kiedyś nawet wyjdzie dobra gra z sonikiem!

Sonic super gość. Dziweczka Mariana od 35 lat

Nie mam niestety teraz czasu wymienić wszystkich dobrych gier z soniciem

Nie masz nawet 5 sekund? Szkoda.

aux

Sonic? Zawsze szanowałem! Sto lat niebieski jeżu!

Fajna postać tylko gry słabe.

Pierre Deck

30lat minelo

A pamietam jak wczoraj, gdy za dzieciaka śliniłem sie do tej konsoli, która była dla mnie nieosiągalna

obraz.png

A ja miałem. Peak gier z serii Star Wars był na tej konsoli.

plus najlepsza gra z Mario i najlepszy Bond.

Też chciałem mieć, bo jak zobaczyłem screeny pokemon stadium w Playu prawie się posrałem.

a gry SW w sumie top to w podobnym okresie były jednak na pc poza wybitnym RS

Konsola przełomowa dla branży, wiele gier na N64 pokazało jak powinno się budować gry 3D.

Innym przełomem było uświadomienie młodemu mnie, że wywodzę się z klasy niższej, kiedy zobaczyłem ile kosztują gierki na te cudo frog

Pix

Shadows of the Empire, Racer i Rogue Squadron. Potężne gwiezdne wojny na potężną konsolę banderas

ASX

Jedna z moich ulubionych konsol. Chyba żaden inny sprzet nie ma takiego natężenia hitów w stosunku do całej biblioteki

Uwielbiam. Jest coś wyjątkowego w tej konsoli. Zacząłem o niej marzyć zaraz po tym jak stałem się posiadaczem SNES, którego dostałem w prezencie od Niemca. Wysłałem zgłoszenie do Club Nintendo i odesłali mi magazyn po niemiecku gdzie były screeny z gier z N64 - Zelda OoT (jeszcze przed premierą) i fajne reklamy. Mam gdzieś to jeszcze. Po SNES miałem PSX i jakoś te lata mijały, a ja marzyłem i nadrobiłem to jakoś w 2005 gdy udało mi się sprowadzić z Niemiec konsolę w idealnym stanie, jak nówka pachnąca, komplet bundel Star Wars Racer. Później kupiłem prawie 30 gierek, z czego mnóstwo kompletów w idealnym stanie z UK i DE za małe wtedy pieniądze. Wszystko to mam do dziś, kiedyś jak będę miał możliwości to podłącze sobię pod 21 CRT i popykam. Więcej gier już nie kupuje bo mają teraz chore ceny więc na ratunek przyjdzie Summer Cart.

MYSZa7

Screenshots_2026-06-23-06-45-04.png.ac83cd9dc799d4f924e5c15df10f39c5.png

Zobaczymy czy będzie wam się chciało śmiać gry trzeba będzie zapłacić 8500zł za ps6

za sonke można

Nie trzeba będzie

XM.

Lepiej 8500 za sprzęt z 2028 niż 6k za sprzęt na poziomie xss

ASX

no to niezła wygrana

aux

Super pomysł na wersje bez pada, Sony i MS juz zacierają rączki.

Pupcio

Zdjęcie

dołączam się do życzeń i życzę każdej samotnej matce znalezienia miłości swojego życia

3fd84b3d9414e071ca5b9866e134515f.jpg

Z okazji dnia ojca wszystkim samotnym mamom życzę znalezienia dla swojej pociechy ojca <3

jimmy

Za 6k to ja mam 20 nowości za 3 bomby w pudełkach na najlepszy console experience czyli PS5 Pro + OLED 83".

6k? gracze są WŚCIEKLI

Spokojnie, to już chyba nawet Xbox jest realniejszym zagrożeniem dla waszej platformy

mój najlepszy console experience to nadal X360

360 najlepsza komsola ever

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.