Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Pupcio

Zdjęcie

dołączam się do życzeń i życzę każdej samotnej matce znalezienia miłości swojego życia

3fd84b3d9414e071ca5b9866e134515f.jpg

Z okazji dnia ojca wszystkim samotnym mamom życzę znalezienia dla swojej pociechy ojca <3

jimmy

Za 6k to ja mam 20 nowości za 3 bomby w pudełkach na najlepszy console experience czyli PS5 Pro + OLED 83".

6k? gracze są WŚCIEKLI

Spokojnie, to już chyba nawet Xbox jest realniejszym zagrożeniem dla waszej platformy

mój najlepszy console experience to nadal X360

360 najlepsza komsola ever

Mendrek

Nie ma globalnego ocieplenia. To po prostu trochę większa mrzawka w Filadelfii ;)

Klasyczek: jak jest upał, burze itd to jest to klimat i globalne ocieplenie. Jak jest chłodniej w lecie to jest to pogoda i trzeba patrzeć na szeroki horyzont czasowy.
Dwójmyślenie.

nie wierzę że to janol napisałeś, zawsze miałem Cię za jednego z inteligentniejszych

Ale ja nie neguję globalnego ocieplenia, wręcz przeciwnie. Zwracam tylko uwagę na wybiórczość argumentacji - raz wskazanie temperatury w danym dniu jest dowodem na globalne ocieplenie (jak jest gorąco) a raz nie (jak jest chłodniej). To jest bez sensu i powoduje, że negacjoniści klimatyczni mają pożywkę.

bardziej chodzi o zmienność i nagłe zmiany temperatur.

Tu bardziej chodzi o to, że coś było anomalią "raz na 100 lat" a dziś już nią nie jest.

Tu masz razący przykład. U góry fikcyjna prognoza z 2016 roku o prognozie z 2050, by przestrzec przed skutkami globalnego ocieplenia. Poniżej autentyczna prognoza z czerwca tego roku...

FB-IMG-1782146597446.jpg

devilbot

Seria Halo już nigdy nie pozbierała się po tych Halo killerach:

71l8IK+wXTL._AC_UF894,1000_QL80_.jpg

Killzone2_Box_Art.jpg

Halo xD

Jakby były dobre, to też by dostały rimejk rimejku.

Grania w Haze'a to nawet botom nie zycze, a gardze nimi okrutnie.

Co Pupcio serii Halo też jeszcze nie znasz tak jak silent hilla i residentów przed 2024...

Niestety znam to kurestwo bo Spencer (świeć panie nad jego duszą) dał to c0restwo w usłudze xbox gamepass pc. Tylko topowe cwele i bezguścia wśród społeczności graczy jarają sie halo i takie są fakty, pozdrawiam

Killzonik drugi boży to była giera boomer

ASX

to w sumie ironicznie że każdy zapowiadany szumnie Halo czy Forza killer od lat gryzie ziemię. A kolejne odsłony strzelania do krasnali i ścigałki z cofaniem czasu dalej wychodzą

Haze? P E R E Ł E C Z K A

Halo to od 5 lat samo nie może się pozbierać po swojej ostatniej części leo

Uwielbiam serię Halo ale Killzone 2 zjada wszystkie strzelanki z ery ps3/x360. Żadna inna gra tak fajne później nie oddawała ciężaru postaci, Haze też super, sporo ogrywałem w split-screen po sieci z kumplem.

Killzone chociaż miało fajne uniwersum

Trudne się wylosowało. Halo CE to jedna z najważniejszych gier ever i każdy prawdziwy gracz powinien ten tytuł znać i szanować.

KillZone 2 - pamiętam ten hajp i gra moim zdaniem dowiozła.

A Haze? Samemu trzeba było się naćpać, żeby dobrze się przy tym bawić xD

ASX

Dobrze napisane, "miał"

A jak klapy latały po forum że gigantyczny lag w sterowaniu kilzłoma 2 to tak naprawdę ekstra ficzer bo ''czuć ciężar broni'' dynia

Remake KZ2 nie może wyjść w tych czasach bo by dupą wciągnął wszystko co do tej pory powstało wśród fpsów.

Dla KZ2 kupiłem PS3 bo się naczytałem przygłupów na forum. No ale Motorstorm uratował ten zakup.

Donatello1991

To jest tapeta, a nie jakieś gołe baby.

20260621_170302.jpg

ja mam taką z Silenta

wp13015655.jpg

Tylko boski Leon

pr4w78Z.jpeg

Ja na lapku i PS5 mam samoróbkę z jednej z moich ulubionych giereczekwub

18501a18c4839-screenshotUrl (1).png

Niezmiennie Ekspedycyjka w tle banderas

https://i.imgur.com/WPriDeM.jpeg

ja mam ruszającą się z wallpaper engine

Chewie

Ale leje. Też macie burze??

już nie ma

ASX

już przeszła

aph

Wyciekły zdjęcia użytkowników!!

attachment.gif?ex=6a38dfff&is=6a378e7f&h

MEVEK

Damn Right hi

Ale że niby nie mamy wpływu na planetę mimo że prawie całą ją zasiedliliśmy o obudowaliśmy w beton i plastik? No ciężko żeby w pozostałe biliony lat jej to nie przeszkadzało jak tego nie było. A ten plastik w wodzie to rozumiem spoko, wcale nie powoduje śmierci zwierząt. Damn right :D

rafanus2

Kurwa kocham lato

Zero potrzeb

Potwierdzam kon zwalony

20260619_160056.jpg

A na sloncu sobie ku.rwa usiadz )

Ohoho widzę ktoś ma tu duży ogródek. Czyżby Pan lekarz? Ile nakradłeś?

A pitcom z dagrasso najedzony?

Z grą nintendo od razu radość pojawia się na twarzy gracza

@Mari4n pitcom z dagrasso i śliwka w czekoladzie SOLIDARNOSC, bardzo polecam

kanabis

Jak tam graczyki, idziemy nad wode podgladac babeczki?

Screenshot_20260619-150330~2.jpg

auq5xx.jpg

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.