Skocz do zawartości

Wolfenstein: The New Order


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Pogralem dwie godziny i na razie jest zaje,biście. Fabuła zapowiada się ciekawie, ale co najważniejsze gameplay wymiata, gunplay ma moc, stealth jest mega przyjemny, a samo poruszanie się bohatera jest mega responsywne co uwielbiam w shooterach. Nie ma tu przydługich animacji, wciskasz kółko i bohater momentalnie kuca, wciskasz x i bohater momentalnie skacze. Momentalnie zmienia broń, momentalnie wychyla się zza osłony, momentalnie robi wszystko. Nadaje to płynności którą sobie cenię w grach, zawsze "lekkie" poruszanie się daje więcej frajdy niż ociężałość.

 

Zobaczymy co będzie w następnych etapach, na razie się jaram.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Gram i jest tak jak się spodziewałem. Rewelacyjna kontynuacja.  Wszystko jest lepsze. Minusy? Smutne monologi BJ'a. Anya jak mi źle, czy ten koszmar się skończy? Anya jakbym chciał usłyszeć twój głos :rzygi: Plusem jest to, że jest ich mniej niż w pierwszej części. 

Odnośnik do komentarza

 

Boże co mi ostatni boss w Old Blood ciśnienie podniósł. Powtarzałem go na normalu naście razy. Nie dałem rady i jak lama przełączyłem na easy (chyba pierwszy raz w życiu). Cała grę było bez problemów, to samo New Order, a tu taka końcówka.

Nie mam pójecia jak go na takim hard można zrobić. No chyba, że jest na to patent?

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Ten boss jest banalny, nawet na uberze. Krwi mogą jedynie napsuć zwykłe żołdaki które wypadają ale można się przez pare chwil schować za jednym z murków i na.pierdalać w nich karabinem, jeden z ataków tego bossa też ich czyści.

 

Szybko wykańczaj żołdaków i potem bądź cały czas w ruchu, żeby unikać tych pięści bossa, drugi atak omijasz zwykłym kucnięciem. Sporo tam też jest apteczek i amunicji (szczególnie do granatnika, a to najlepsza broń na tego bossa o ile go trafisz w otwarty ryj)

Odnośnik do komentarza

No tak robiłem ale mnie właśnie żołdaki strasznie napierd.alali, a w końcowych fazach walki jak byłem w ciągłej ruchu to zawsze mnie bosiu roczką pochwalił. Apteczki były 3 w tym jedna "20". 

Z drugie strony nie jestem pro w fps. Gram rocznie od 0-2 pozycji z tego gatunku, może dlatego.

Odnośnik do komentarza

Tez uważam tego bossa za przesadzonego, ale może to jest bardziej kwestia tego, ze on przyjmuje, tylko obrażanie w określone miejsce przy otwarciu ryja, wiec wystarczy choć trochę zjechać w bok i niby naku.rwiasz w niego od iluś tam minut, a i tak nie zostanie to zaliczone jako trafienie. Jest do zrobienia, ale trzeba mieć dobry plan i być bardzo precyzyjnym(celownik chyba musi być w kolorze czerwonym/zielonym) ,  najlepiej  walic z czegos w rodzaju snajperki, a później skupic się na żołdakach. Generalnie ten boss to najgorszy elemeent całej gry razem z 

Spoiler

zombiakami, bo klimat został popsuty choć wiem, ze to follow up do innych czesci

 

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 1.10.2017 o 23:00, Plugawy napisał:

Od chapter select trzeba przejsc bo inaczej nie dasz rady przejsc gry przy zdrowych zmyslach. Jakbys zaczal od new game to bys umiejetnosci nie mial odblokowanych. Wszystko by sie zresetowalo i zegnaj platyno.

 

Czyli chcąc zaliczyć Ubera wystarczy, jak włączę Chapter 1, wybiorę poziom trudności i normalnie przechodzę grę ? Od razu mówię, że już zaliczona na "normalu". Nigdzie poza FPE się z takim info nie spotkałem, stąd wolę potwierdzić, bo bym się lekko wku.rwił, jakbym zmarnował w ten sposób ileś godzin. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, kotlet_schabowy napisał:

 

Czyli chcąc zaliczyć Ubera wystarczy, jak włączę Chapter 1, wybiorę poziom trudności i normalnie przechodzę grę ? Od razu mówię, że już zaliczona na "normalu". Nigdzie poza FPE się z takim info nie spotkałem, stąd wolę potwierdzić, bo bym się lekko wku.rwił, jakbym zmarnował w ten sposób ileś godzin. 

 

Najlepiej to graj normalnie bez kombinacji bo uber wcale nie jest nie wiadomo jak ciężki i poza paroma momentami to lajtowo możesz skończyć grę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...