Skocz do zawartości

Far Cry 5


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Dla blacharskiej braci: opublikowano dziś wymagania sprzętowe

 

OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only) 


PROCESSOR: Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz or AMD FX-6300 @ 3.5 GHz or equivalent 
VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 670 or AMD R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0 or better) 
SYSTEM RAM: 8GB 
Resolution: 720p 
Video Preset: Low
 

RECOMMENDED CONFIGURATION (60 FPS): 
OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only) 
PROCESSOR: Intel Core i7-4770 @ 3.4 GHz or AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz or equivalent 
VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 970 or AMD R9 290X (4GB VRAM with Shader Model 5.0 or better) 
SYSTEM RAM: 8GB 
Resolution: 1080p 
Video Preset: High
 

4K 30 FPS CONFIGURATION: 
OS: Windows 10 (64-bit version only) 
PROCESSOR: Intel Core i7-6700 @ 3.4 GHz or AMD Ryzen 5 1600X @ 3.6 GHz or equivalent 
VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 1070 or AMD RX Vega 56 (8GB VRAM with Shader Model 5.0 or better) 
SYSTEM RAM: 16GB 
Resolution: 2160p 
Video Preset: High
 

4K 60 FPS CONFIGURATION: 
OS: Windows 10 (64-bit version only) 
PROCESSOR: Intel Core i7-6700K @ 4.0 GHz or AMD Ryzen 7 1700X @ 3.4 GHz or equivalent 
VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 1080 SLI or AMD RX Vega 56 CFX (8GB VRAM with Shader Model 5.0 or better) 
SYSTEM RAM: 16GB 
Resolution: 2160p 
Video Preset: High/Ultra

 

Jak na dłoni widać tu, że silnik ma już swoje lata, no ale jestem kontent, że sobie pogram nawet z moim siedmioletnim CPU :lapka:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ciekaw jestem tego remasteru, 

z chęcią ograłbym trójkę jeszcze raz, tym razem  w ludzkiej jakości (gra wyglądała i działała tragicznie na poprzedniej generacji). Ale tak szczerze mówiąc na powyższym zwiastunie gra nie wygląda specjalnie lepiej od tego co już teraz oferuje mi wsteczna kompatybilność 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, asax napisał:

z chęcią ograłbym trójkę jeszcze raz, tym razem  w ludzkiej jakości (gra wyglądała i działała tragicznie na poprzedniej generacji).

Oj tam nie przesadzaj, w dniu wydania to była naprawdę piękna gra. Fakt, że PC wygladała dużo lepiej to jednak i tak konsolowe porty były spoko chociaż zdarzały się dropy. Za ta czwórka na ps3/x360 to już była porażka i nie warto było się za nie zabierać na starej generacji. 

Odnośnik do komentarza

FC3 na PC w okolicach premiery robił mocno. Jeden z pierwszych tytułów, obok o rok starszego Battlefielda 3, który faktycznie wykorzystywał 4GB RAM-u i czterordzeniowe CPU. W owym czasie było widać już solidną przepaść pomiędzy pc-towymi a konsolowymi portami na korzyść tych pierwszych. Na PS3/X360 wyglądało i działało to wyraźnie gorzej, ale tragedii raczej nie było. Myślę, że tym, którzy nie grali w zupełności wystarczy taki bieda remaster z podbiciem do 1080p/60fps, bo i nic innego raczej to nie będzie.

Odnośnik do komentarza

nie no bluber zrobiłem mały research czy aby przypadkiem pamięć mnie nie zawodzi i gra moim zdaniem działała koszmarnie 

gra od święta dobijała do 30 klatek na sekundę. 

 

w każdym razie mam nadzieje że ten remaster pojawi się jakiś czas po premierze do kupienia osobno :lapka: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Uuu... Nie wierzę - Bluberowi podobała się gierka, która miała takie tragiczne spadki animacji... Co tu się wyprawia? Jest jednak resztka ludzkich cech w tym cyborgu z miernikiem klateczek w oczach :) Oczywiście w tej dyskusji trzymam jego stronę, bo dla mnie FC3 na PS3 to jedno z piękniejszych growych doświadczeń minionej generacji, ale ja jestem "upośledzony", więc mnie te dropy mogły nie drażnić :reggie:
No i fakt - FC4 wyglądało i chodziło dużo gorzej na starej generacji.

FC5 ogram jak będzie latało po 50zł, a ta informacja o remasterze FC3 jara mnie w tym zestawieniu najbardziej. Poczekam na osobny wrzut do PS Store (a może jakiś retail się szykuje? fajnie by było).

Odnośnik do komentarza

Hmm... No i tymi dodatkami mnie zaintrygowali. Jak miałem wyebane na FC5, tak zombie zawsze mi się w obrębie serii marzyły, drugi dodatek wygląda na jakiś Vietnam, a ten Mars to może być odjazd niczym Blood Dragon do FC3. No ale cóż... na premierę i tak tej zawartości nie otrzymam, więc kupię SP w jakiejś przecenie dla mojej używki za 50zł :)

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, asax napisał:

nie no bluber zrobiłem mały research czy aby przypadkiem pamięć mnie nie zawodzi i gra moim zdaniem działała koszmarnie 

gra od święta dobijała do 30 klatek na sekundę. 

 

w każdym razie mam nadzieje że ten remaster pojawi się jakiś czas po premierze do kupienia osobno :lapka: 

W sumie tak ale już nie chciałem w drugim temacie wczoraj robić tyrady o fpsy bo konsolomaniaki mają piekliwośc odbytu jak ktoś wspomina o framerejcie. Pamietam, że to przeszedlem w takim stanie i pamietam też, że Kruk klął na te porty, że nawet w takim PE nie było wzmianki w recenzjach, że gra nie trzyma 30fpsów praktycznie nigdy. 

20 godzin temu, Wredny napisał:

Uuu... Nie wierzę - Bluberowi podobała się gierka, która miała takie tragiczne spadki animacji... Co tu się wyprawia?  

Nie napisałem, że mi się podobała tylko, że zapamiętałem ją jako ładną grę a sama gra okazała się strasznie przereklamowanym gniotem od ubi :lapka: 

 

Skąd info, ze ten FC 3 to remaster?

Odnośnik do komentarza

To już  inny temat, niektóre gry nigdy nie powinny wyjść na 7 generacje, FC4 czy jeszcze gorsze Shadow of Mordor(tutaj to normalnie zwroty powinny być w sklepach).

 

EDIT: Wolf działał elegancko, przy TEW tez było spoko(czarne pasy mocno odciazaly gre), no i byłem na tyle wcaigniety czy zes.rany przy tej grze, ze moglem tego nie zauwazyc.

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza

W przypadku Shadow of Mordor mieliśmy do czynienia z chooyowym portem, robionym przez partaczy, ale FC4 to była niby dokładnie ta sama gra.
Owszem, na PS3 wyglądało to słabo, chodziło jeszcze gorzej (podobnie jak inne cross geny, Wolf TNO, W_D, The Evil Within), ale nie uważam, że "nie powinny wyjść na 7. generację" - sam wtedy miałem tylko PS3, więc byłem wdzięczny, że mogę w te tytuły zagrać, nawet jeśli były to "bieda wersje" (chyba tylko Alien Isolation trzymało poziom wykonania, choć dropy animacji były czasem dokuczliwe). Tak jak jednak napisałeś - to już dyskusja na zupełnie inny temat :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...