Plugawy
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
Treść opublikowana przez Plugawy
-
Fallout 4
Odbiłem się od tej gry dwa razy już. Łażenie, strzelanie i eksploracja jest ok taki Fallout nowożytny, ale to budowanie tej zjebanej osady to jest ból w dupie straszny. A jak się dowiaduję to można więcej ich pobudować xD Rozkładanie każdego śmiecia na części szukanie złomu każdego gowna zamiast się skupić na questach to masakra. Rzygac się chce. Myślałem że będzie to wyglądało jak w poprzednich częściach ewentualnie zbudowanie małej bazy a nie latanie po wiosce i stawianie ścian i podlog, jebanych żarówek xD dla mnie marnowanie czasu i życia na takie bzdury. Jak latałem po osiedlu i rozkładałem wraki, przewrócone drzewa jakieś ławki to pomyślałem co ja kurwa robię? Przecież w tym czasie można by złupić jakiś obóz bandytów połazić po podziemiach itp w dodatku to wszystko jest nieintuicyjne. A i ta walka ze szponem na poczatku gry. 10razy z nim się brałem i wreszcie rozwaliłem go siedząc w jakim barze przez okno gdy ten świrował za oknem w kółko bo AI mu coś tym razem nie nadążała.
-
Alien Cinematic Universe
Co tam było bo nic nie widać już?
- NETFLIX
-
Predator Cinematic Universe
U mnie też nie grają tego hitu i dopiero za 2 tygodnie będzie :)
-
PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)
Właśnie już długo nie miałem a bym pograł online.
-
PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)
Będzie w tym roku jakaś promocja na plusa jeszcze?
-
Zakupy growe!
Miałem już dłuższy czas ochotę na jakiegoś Medala i za 16zl wziąłem Warfighter. Nawet ok na razie. Batman za to kupiony za 20zl plus wysyłka z olx. Zacząłem i fajnie to wygląda, ale niespodziewalem się że te nieszczęsne czołgi tak szybko wjadą xD mam nadzieję że dam radę do końca bo reszta jest bardzo dobra.
-
Terminator 2D: No Fate
Ktoś chyba jednak zagrał w tę grę przed wydaniem i przesunęli na poprawki ;D
-
Indyki & ukryte perełki, które warto znać
Mnie tam ich Fury Unleashed mocno wciągnęło więc mają kredyt zaufania.
-
Indyki & ukryte perełki, które warto znać
Gra twórców polskiego rogalika Fury Unleashed
- iPhone
- iPhone
- Joel z Temu xD
-
Zakupy growe!
Zaskoczony jestem ze ten Crysis wyszedł w pudełku na ps4. Całkiem atrakcyjna cena, ale poczytałem więcej i podobno chodzi bardzo źle na ps4 także odpuszczam zwłaszcza że dwójka i trójka ograne juz na ps3.
-
Predator Cinematic Universe
Pójdę do kina bo ciekawi mnie jak to gówno wyszło bo jak wyjdzie na vod to już nie będzie mi się chciało tego ruszać.
-
Battlefield 6
Ja też zawsze sprawdzam dokładnie wózki widłowe, paleciaki i palety euro w grach jak się jakieś pojawia xD
-
własnie ukonczyłem...
Baldurs Gate Dark Alliance (GBA) - całkiem szybko poszło, no nie wiem może z 8h? Gierka średnia taka maks 6/10 po początkowym zachwycie. Rozwój postaci jest ograniczony, przeciwnicy to pare rodzai plus recykling w innych kolorach, fajna strona audio i graficznie też przyjemnie wygląda. Samo bicie przeciwników też jest przyjemne i to trzyma przy grze. Do minusów można wrzucić też brak quest loga, mapki. Backtracking występuje i można sie czasem pogubić, jednak bez przesady. Ogólnie tylko dla świrów gier diablo podobnych.
-
Anbernic - retro konsola
Kurde troche było jebania z wgrywaniem tego FW na nową kartę w moim Anbernicu rg35xx, który okazał się wersją + a nie wersją plus XD jebani chińczycy specjalnie takie oznaczenia wprowadzaja zeby ludzi w błąd wprowadzać. Ogólnie super sprzęt i gierki na GBA chodzą znakomicie.
-
Wrzuć screena
Nie wiem na czym grasz, ale ostatni boss z dlc ma znanego buga. Po jego pokonaniu poleca napisy, scenka itd. i w którymś momencie gra się potrafi zawiesić i trofka nie wpada. Można to naprawić przechodząc go online z kimś. Czego już mi się nie chciało robić a i nie mam plusa. Poza tym gra jest bardzo dobra z wyjątkiem tych nieszczęsnych fast travel. Dlc to fajne uzupełnienie podstawki i bez niego czułbym pewien niedosyt.
-
Wasze komiksy
-
Właśnie zacząłem...
Mogli lepiej, ale akurat mnie wciągnęło. Od przeciwników wiele nie wymagam, ważne że podlatują i biją :P można się pogubić na tych mapkach bo nie ma żadnego wskaźnika co gdzie i jak i trzeba uważnie czytać co npc mówi, żeby później nie błądzić.
-
Właśnie zacząłem...
Baldurs Gate Dark Alliance na GBA. Fajna gierka, kiedys jakbym miał gba i tego szpila to na pewno bym się jarał. Jestem w drugiej krainie i jedyne czego mi brakuje to mapki, quest loga i czaru teleportacji do miasta. Poza tym przyjemnie się tłucze stworki i zbiera śmieci.
-
Kraków
Byliśmy w tym Krakowie na parę dni i w sumie mi się bardzo podobało. Nie dało się oczywiście wszystkiego zwiedzić. Co mi się rzuciło w oczy to czyste ulice bez papierków i praktycznie zero graffiti, mało żuli i jedynie przy PKP takich widziałem. Za to pierwsze wejście do tramwaju i smród moczu a w kolejnym było tak samo xD ale to tylko dwa takie przypadki miałem. Dojazd do rynku bezproblemowy tramwajem. Nie wiedziałem że Makłowicz gada jaki przystanek będzie hehe
-
Zakupy growe!
Właściwie prezent. Anbernic rg35xx plus. Nowa karta już jedzie ale chyba zostanę na stockowym fw bo nie chce mi się z tym bawić a gry póki co dobrze chodzą.
-
Czekolada
Bo to czekolady wyprodukowane z tego droższego kakao. Jak się wyprzedadzą to będą te z kupionego taniej kakao i cena będzie niższa. Sam w to nie wierzę :)