Plugawy
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Treść opublikowana przez Plugawy
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Tak chodzi o ten widget. Ani na konsoli ani w apce nie pokazuje się Diablo i teraz widzę że nowe gry też nie, bo grałem w warhammera z plusa. Lista nie jest aktualizowana. Kiedyś już miałem podobny błąd i musiałem coś przestawić w ustawieniach w konsoli. Teraz jest wszystko bez zmian i się posralo po ich grzebaniu.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Grzebali coś ostatnio w ostatnio w uruchamianych grach i teraz wyleciało mi Diablo 4 z listy, gdzie mam prawie 400h. W ogóle nie mam na liście że w to gram. Jest tylko w trofeach. Także te ich wrapupy na koniec roku to są kija warte przez ciągłe błędy.
-
HC ROOM'y
A tych głośników to nie masz za wysoko raczej?
-
HC ROOM'y
Wygląda jak otwarta szafka pod zlewem.
-
DIABLO IV
@Sylvan Wielki skad znasz te ciekawostki co do nowego sezonu? Żałuję że tak późno odblokowałem leżę nemezis bo mityki tam lecą często. Mam eldruina na 5gwiazdek a moja kobieta zbroje tyraela też na 5 tyle że Pradziadem z 3 gwiazdkami robię większy dmg niż tamtym z 5. No i żadna mityczna pieczęć mi nie wypadła a mojej wypadły już 3 i miałem też błąd że w skrzynce był eldruin bez gwiazdek, w eq miałem tego z 5 i po wyciągnięciu tamtego ze skrzyni ten z 5 gwiazdkami zniknął i był tylko ten bez gwiazdek. Schowałem go znowu do skrzynki i pojawił się ten z pięcioma xD
-
God of War Laufey
Już wolałbym normalne loadingi i stanie przed drzwiami zanim się otworzą niż to żmudne życie przeciskanie się przez szpary.
-
Pokemon - Karcianka
Ok dzięki
- Gothic Remake
- DualSense i PSPortal
-
Pokemon - Karcianka
Gdzie najlepiej sprawdzić wartość fizycznych kart?
-
"Chodzone bijatyki", Bijatyki na kilka osób, co polecacie?
No nie wiem dla mnie to wygląda średnio.
-
Zakupy growe!
Gdzie taki serwis crtkow robią i ile to kosztowało tak z ciekawości?
-
PS4 FAQ
Powiedziałbym że trochę za daleko siedzisz lol ale jak nie możesz bliżej to ok.
-
Dual Shock 4
Pójdę do gościa co telefony naprawia i może mi ją odkręci. Nie wiem może wyrobił mi się śrubokręt. Zewnętrzne 4 śrubki od obudowy łatwo poszły a do tej wewnętrznej to nawet nie pasował ten śrubokręt. Kombinerkami nie ma dojścia bo śrubka jest w zaglebieniu i nie ma jak złapać.
-
Dual Shock 4
Nie mogę odkręcić tej plastikowej płytki w padzie co trzyma płytę główną. Siedzi jak cholera kropnąłem wd40 i nic nie ruszyło i nie mogę dostać się do gałek :/ ktoś wie jaki dokładnie musi być śrubokręt do tej śrubki? Ona chyba jest nieco mniejsza niż te w obudowie. Drugi raz tak mam, wcześniej był problem z padem brata, ale w końcu śrubka ruszyła teraz tym samym śrubokrętem sie zeslizguje z niej bo trzeba mocno docisnąć.
- DIABLO IV
-
Mighty Cuphead Adventure
Fajnie by było jakby droga do bossa była dłuższa coś jak w Contrze i potem boss na koniec.
-
[ANKIETA] Wpływ fotorealistycznej przemocy w grach na emocje i decyzje graczy – praca licencjacka
Będą mieli poziom skupienia muszki owocówki.
-
Targi: E3, GC, TGS
Fajnie zmontowane
-
Targi: E3, GC, TGS
Gdzie Dino Crisis a nie veroniki jakieś
-
Targi: E3, GC, TGS
Dawajra te woki i inne ai slopy
-
Lubicie takie dwa słowa jak AI slop?
Lubicie takie dwa słowa jak AI slop?
- Pragmata
-
God of War Laufey
Z jednej strony mi się podoba. Aktorka jest dobrze dobrana, jest ładna, specyficznej urody i pasuje do klimatów GoW, pokazuje pazur. Włosy wyglądają rewelacyjnie. Jest kobieca. Cała postać i wstępnie styl walki też jest dobry po tym co było pokazane. Z drugiej strony żelek jak z dragon questa czy fajnala pojebanie skaczący po arenie walki wytrąca z klimatu, miecz spoko i te wstążki, ale zaraz się okaże że to niebinarna osoba zaklęta. Zero krwi i gore na tę chwilę. Jebane przeciskanie się przez szpary w żółwim tempie. Czekam tylko na odpowiednik zjebanej krainy rodem z Ragnaroka gdzie młody jeździł na słoniu. To będzie GoW dla nowoczesnej widowni. Sorry gierki trafiły do mainstreamu i teraz niektóre serie będą płacić za to cenę. Dla starych graczy będzie remake starych części żeby zamknęli mordy. Mam wrażenie że to kraina jak z fajnal fantasy, avatara czy innych Star warsów. Walka z pierwszym bossem całkiem ok mam wrażenie że walczyła z Ifritem z Fajnala. Ogólnie zagram na pewno, ale jeśli ktoś szuka prawdziwego GoWa to może zapomnieć na ten moment. Chyba że czymś zaskoczą.
-
Marvel's Wolverine
No wygląda jak Days Gone z ps4 z Wolverinem. Dawngoradu już chyba nie da się zrobić.