Treść opublikowana przez Mustang
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Podejrzewam w najlepszym razie bundle z kodem na grę wychodzącym „za darmo” przy konsoli w pełnej cenie.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Nie będę płacił 500 euro za więcej klatek na dwa lata. Poza tym GTA 6 nawet na PS7 jeszcze wyjdzie, jest czas.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Dokładnie, a na pewno nie w tej horrendalnej cenie. Upgrade konsoli w połowie generacji powinien w sumie kosztować góra 300 euro, nie 500.
-
Pomoc przy kupnie auta
Zaraz muszą dodać inne silniki, bo przykładowo we Francji podstawowy automat łapie się z 168 g CO2 na 11 803 EUR podatku przy rejestracji, więc nie wróżę sukcesu.
-
Nintendo Switch 2 - temat główny
Jeśli tak będzie z nowymi gierkami, to nawet spoko. Gorsza oprawa, ale grywalnie, a jeśli grać przenośnie, to oprawa nie ma aż takiego znaczenia na mniejszym ekranie.
-
Nintendo Switch 2 - temat główny
No dobra, ale ogólnie to Switcha chyba się bierze, żeby sobie pograć w miejscach gdzie nie ma się że sobą PS5 oraz TV. Ja też się czaję, ale przecież nie żeby odpalać multiplatformy w salonie.
-
Niusy
W euro od 40k to nowe hybrydowe kombi od BYD. Hmm, jak na wyposażenie oraz phev teoretycznie konkurencyjna cena, ale z drugiej strony to kupa kasy za mało znaną markę bez sieci serwisowej. Obawiam się, że co oszczędzi się przy zakupie, można łatwo stracić przy odsprzedaży.
-
Pomoc przy kupnie auta
Mogliby zrobić to samo co Ford z tym silnikiem - prawdziwą hybrydę. Ale niezłą opcją taka Mazda będzie jako używka, o ile nie będą gnić jak kiedyś.
-
Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX
A jakie aplikacje nie działają? Mam z 2017 i nadal jest ok. Jeśli nie masz kasy na porządnego oleda, może lepiej tymczasowo zainwestować w stick albo inne urządzenie do aplikacji albo używać tych z konsoli, a TV wymienić kiedy będzie budżet na coś lepszego?
- ASUS ROG Ally - Handheld PC
-
Niusy
Haha coś w tym jest, ale może to po prostu właściwy sposób projektowania dziś aerodynamicznych i dynamicznie wyglądających crossoverów, bo LBX również prezentuje się fajnie. Ciekawe są też informacje o powrocie VW do klasycznych hybryd mających zadebiutować lada moment.
-
Niusy
Nowy T-Roc Imo bardzo udany design jak na VW oraz ten typ samochodu. Na niemieckiej stronie VW ruszył konfigurator.
-
FIA Formula One World Championship
Naprawdę fajna wiadomość. Checo to świetny wybór. Po pierwsze radził sobie dobrze z samochodem, który jak ostatnio widać zdecydowanie nie każdemu pasuje. Po drugie Cadillac wchodzi do F1 dla marketingu, więc meksykański kierowca jest dla nich niesamowitą okazją do promowania marki na rynkach północnoamerykańskich wśród latynoskich klientów.
-
Niusy
No niestety, Stellantis oferuje 20 modeli z 3 silnikami na krzyż.
-
ASUS ROG Ally - Handheld PC
A jak aktualnie wygląda sprawa play anywhere oraz osiągnięć offline? Załóżmy rogal jest podłączony do WiFi w domu, gram online na xboxie w grę z play anywhere, wyłączam xboxa i zabieram rogala na zewnątrz, czy rogal zdążył pobrać w międzyczasie oraz bez żadnych czynności z mojej strony ostatni progres z gry? W parku gram sobie dalej i wpada parę osiągnięć, po powrocie do domu rogal podłącza się do sieci i wszystko (osiągnięcia, save) uploaduje z automatu na serwer?
-
Gears of War RELOADED
Jest cross play, więc pewnie tak samo jak na innych platformach, czyli jak na tę chwilę szybko.
-
Gears of War RELOADED
Może to i lepiej, gdyby lancer był lepszy, nie grałoby się aż tak gnasherem. Dla mnie ta gra to pojedynki na gnashery oraz podnoszone bronie, szczególnie snajpa, „łuk”, boom i hammer. A lancowanie to plan B i ostateczność.
-
PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)
Nie mam Plusa, ale podobno CarX Street jest za darmo dla posiadaczy.
-
Niusy
Pięknie im przód wyszedł, te podświetlane detale, teraz chyba numer 1 w kompaktach jak dla mnie. Z tyłu ok, mogli kompletnie wywalić fejkowe wydechy, przynajmniej zrobili je czarne. Osobiście z tej perspektywy wolę czystszy design swojej jedynki. Felgi meh, nie lubię tego ich nowego asymetrycznego stylu. Wnętrze bez zmian, a szkoda, liczyłem na pójście w stronę naprawdę robiącego wrażenie wnętrza nowego 3008, albo chociaż na ułatwienie zmiany temperatury bez zbytniego klikania.
-
Gears of War RELOADED
Gierka jak cudownie przenosi w czasie, wszystko to samo (tylko dopasowane do aktualnych realiów), ruch, dźwięki, achievementy znajome
-
Gears of War RELOADED
Pierwszy meczyk zagrany, ale noobów, ale gnasher wchodzi
-
ASUS ROG Ally - Handheld PC
Który z kolei nie jest handheldem. Ja akurat mam sporo czasu na granie w trakcie dojazdów pociągiem do pracy, zaś w domu ograniczam granie na siedząco po pracy.
-
ASUS ROG Ally - Handheld PC
Słuszna uwaga. No właśnie, co jakby sprzedać Series X i zostawić sobie mocniejszego rogala z egpu do użytku pod TV?
-
ASUS ROG Ally - Handheld PC
Zależy też od sposobu korzystania. Płacenie grubej kasy za sprzęt do grania w gry AAA na 7 calach w pociągu może wydać się przesadą. Z drugiej strony jeśli ktoś planuje rogala używać też przykładowo w domu po podpięciu do monitora i rogal zastępuje mu stacjonarnego Xboxa oraz domowego peceta, wówczas wszystko zaczyna mieć większy sens.
-
ASUS ROG Ally - Handheld PC
Ja się zacząłem zastanawiać, czy ten pomijany w recenzjach tańszy rogal nie będzie jednak interesującym sprzętem (zależnie od różnicy w cenie). Ciut lżejszy, ma imo bardziej xboxowy design i chociaż nie pozwoli na ogrywanie komfortowo topowych gier, tak naprawdę czy ogrywanie podobnych gier na 7 calach jest aż tak sensowne (jeśli pod TV 4K ma się konsole stacjonarne)? A można przecież spokojnie na nim nadrabiać starocie, gry arcade, karcianki czy symulatory chodzenia. Można też odpalić jakiś tytuł play anywhere w gorszej jakości, ale przykładowo pobawić się w zbieractwo czy robienie jakiś pierdół do osiągnięć jeśli ktoś to lubi.