Skocz do zawartości

Tablety


tomek1906

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, jakbys mial jakies pytania to wal smialo ;) Z minusow technicznych to wkurzaja mnie 3 rzeczy

 

1) Glowny przycisk jest na gornej krawedzi obok volume up i down, dopiero nowy note ma przycisk od frontu jak ipady

2)port sluchawek jest na gorze, a port do ladowania na dole, wiec nie idzie obejrzec filmu w nocy na sluchawkach podczas ladowania (przez rok raz tak chcialem zrobic )

3) orginalny book cover jest super, tylko,ze jak chcesz zrobic zdjecie glownym aparatem to klapka przeszkadza, trzeba lekko uniesc w momencie pstrykania fotki. Z drugiej strony kto robi zdjecia tabletem? :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wreszcie udalo mi sie dorwac nexusa lte. Cudowna premiera w Polsce xd

 

Wszystko smiga elegancko, wykonanie sprzetu przy takiej cenie robi bardzo duze wrazenie. Ekran swietny. Dziwny pomysl zeby przyciski zabieraly kawalek ekranu, ale nie przszkadza to bardzo. Dokupilem karte lte z plusa i okazalo sie ze w domu mam teraz szybszy internet niz po wifi, 20mbit down/up :( Fajnie to dziala zobaczymy jak z zasiegiem w Polsce. Teraz tylko musze sprzedac note2 i kupic jakis mniejszy telefon ;-)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Tak więc wybór ograniczam do nastepujących modeli acer iconia tab a810, nexuxs 7 II, lg g pad i lenovo s6000. napiszcie mi jak to jest z tym nowym andkiem ze nie obsługuję flasha? Czyli nie da rady oglądać filmów online?

 

Mam Acera i jest ok ale... brałbym teraz LG G Pad - jest w Euro RTV Agd. Baaaardzo mi się podoba, tylko KUWA nie ma LTE ani 3G (przynajmniej w Polsce).

Odnośnik do komentarza

 

[

 

Mam Acera i jest ok ale... brałbym teraz LG G Pad - jest w Euro RTV Agd. Baaaardzo mi się podoba, tylko KUWA nie ma LTE ani 3G (przynajmniej w Polsce).

 

Yoo jednak kupilem acera. I nie zaluje, tylko wyświetlacz jest słaby w choooj tzn rozdzielczosc. Gierki chodzą jak w bajce. A doplacac Do LG pada drugie tyle w moim przypadku to za drogi biznes.

Odnośnik do komentarza

Dostałem właśnie telefon od szwagra, żeby znaleźć siostrzeńcowi tablet pod choinkę. Ma do wydania 700 złotych. W grę wchodzi tylko Nexus 7 i używany iPad pierwszej generacji? Miniaka bym mu kupił, ale raczej w tej cenie będzie mi ciężko.

jeśli iPad to minimum 2 generacja która do tej pory jest wspierana i jest naprawdę ok, ewentualnie iPad Mini, myślę że w tej cenie jakąś używkę kupisz, ale znowu skoro ma być on pod choinkę to ja osobiście wolałbym coś nowego czyli pozostaje nexus 7 2012, który jest całkiem niezły.

Odnośnik do komentarza

zamiast iPada Mini to brałym też ew. tego mojego Acera a810 - dobrze się sprawdzał, dzieciaki grały na nim do upadłego, bateria spoko, wersje 8gb i 16gb, miejsce na karte sd. Został wymazany w Nutelli i działa ;-) Quad Core, 1gb ramu. Rozdzielczość identyczna z iPadem Mini i te same proporcje więc też fajnie się na nim czyta (chociaż przez rozdzielczość nie można z tym przesadzać). Ale pól czwartego tomu Sagi Lodu i Ognia (gra o tron) na nim przeczytałem i żyję.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie, chyba bardziej o andka niz o tablet.

Dostalem Lenovo ideapad3000 z jelly na pokladzie. Jak zamyka sie w tym aplikacje z poziomu aplikacji? Bo jak nacisne te strzalke w tyl to tylko mmnie cofa do powiedzmy glownego ekranu, ale aplikacja wciaz dziala i musze ja zamykac po wywaloniu jakiegos innego menu i wtedy ja wywala (chyba). Musi byc prosciejszy sposob co nie? Mialem caly czas sprzet z winda i tam zeby zamknac trzeba byla sciagnac aplikacja z gory na dol poza ekran (lapka).

Odnośnik do komentarza

Nie musisz jej zamykać, to jest Android ;). Jeśli koniecznie chcesz to wywołanie menu multitaskingu i wywalenie jej poza ekran. Niektórzy producenci lekko modyfikują ten ekran i dodają tam ikonkę wywalenia wywalenia wszystkich aplikacji. W Play Store pewinno też być sporo różnych aplikacji i widżetów do wywalania aplikacji z pamięci.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...