Skocz do zawartości

Tablety


tomek1906

Rekomendowane odpowiedzi

forumki, pomóżcie.

mam 2 karty micro sd do taba. wszystko spoko tylko jak wsadzę kartę, to już nie mogę jej wyjąc. wchodzi normalnie, niby do oporu, ale nie ma tego charakterystycznego pyknięcia mechanizmu. jak wciskam żeby odskoczyła to też nic się nie dzieje. musiałem kurna igłą wyciągać. za to w nokię wkładam normalnie, zatrzask działa, odskakuje przy wyjęciu. stara karta 2gb z nokii też dobrze działa w tabie, wchodzi, pyka, odskakuje. tylko te dwie nowe coś odwalają. jeśli ma to jakieś znaczenie to obie 16gb, goodram i emtec, galaxy tab 3 7.0.

 

update - pobawiłem się, pokombinowałem i naprawiłem. pilnikiem :D spiłowałem lekko prawą stronę, górę żeby była chudsza i teraz działa normalnie :sorcerer:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Moze warto dolozyc na uzywanego note 10.1? Bedziesz mogl sobie malowac te swoje hipsterskie  pedopsychodelie za pomocą rysika, a druga ręką trzymac kubek starbucksa. 

 

Taka sytuacja:

Siedzisz sobie w parku, zauważasz kobietę/kobiety rozkosznie korzystających z pierwszych słonecznych dni. Na chwile odkładasz starbucksa, podciągasz rurki powyżej pępką, bierzesz note`a pod pachę i podbijasz z tekstem: "Dzień dobry, nazywam się Banny, tak się składa, że szukam natchnienia do mojego nowego projektu". Ruchable perk over 1000% i critical hit. 

 

Z ipadem najwyżej jakiś peda.ł złapie cię za dupe.

Odnośnik do komentarza

Sam jesteś pedał. iPad + aplikacja Paper + Pencil od FiftyThree i banny podbija galerie interaktywnego rysunku. Jakby do mnie przyszedł jakiś projektant, czy ilustrator, inżynier, dekorator i zaczął coś tam malować na tablecie Samsunga, żeby wzbudzić profesjonalizm to przecież bym człowieka poważnie nie potraktował.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

@pajda, @q-jot - dlaczego taki tani?

 

http://allegro.pl/apple-ipad-3-retina-16gb-wifi-a1416-bdb-gratisy-i4168474006.html

 

ile dobra sztuka ipada3 kosztuje? na allegro sa niezle rozbieżnosci, od 900-1400 ?! :o

z kupnem mi się nie spieszy, powiedzmy, że na poczatku czerwca chcialbym juz miec sprzecik.

Ja w bardzo dobrym stanie kupiłem jakiś miesiąc temu czwórkę za ~1100 pln. Raczej nie ma sensu inwestować w trójkę, bo cena nie jest dużo niższa, a wydajność jest już trochę słaba.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

 

A jaki byłby dobry i niedrogi tablecik (może być używany) gdzie mógłbym bez większego problemu podłączyć go pod HDMI i filmy puszczać bezpośrednio z tabletu oraz żeby działały torrenty?:-)

 Olej ipady jakieś galaxy, zainwestuj w polską markę manta, polukaj na necie modele z HDMI, wgrasz lepszy firmware i śmiga aż miło. Od prawie dwóch lat posiadam starszy model  manta mid 07 i narzekam po czasie tylko na to że ma za mało już ramu na co lepsze produkcje z marketu.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Witam
Mam zamiar kupic tablet (koniecznie nówkę). Będzie mi służyć głównie do czytania komiksów(pliki cbz. cbr.)/ebooków i sporadycznego słuchania muzyki w podróży, więc siedmio i ośmiocalowce odpadają w przedbiegach. Aparat jest też całkowicie zbędnym dodatkiem, grunt żeby sprzęt miał w miarę przyzwoity wyświetlacz, slot na karty microSD i wejście słuchawkowe. Na grach raczej mi nie zależy, od tego jest konsola. Marka nie gra roli - możecie coś polecić do kwoty max 500-600 PLN? Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza

Mam prblem z aplikacja twitch TV.Dwa dni temu kupilem sobie nexusa 7.Wczesniej miałem jakiegoś szitowego tableta z TPSA.Problem polega na tym,ze chce sobie obejrzeć jakiegoś typa co ma mniej niz 50 widzówi to

po 15 sek obraz się zawiesza.PRobowalem paru podobnych aplikacji i to samo.Wlaczylem sobie streamy normalnie przez google i po paru sek I CANT watch this video.Sciagnelem flasha na mozzile ten sam problem.WSzystko dobrze grało i nagle cos się zrypalo tak samo ma teraz moja xperia.Najlepsza beka, ze na tym szitowym tablecie wszystko chodzi bez problemu.

Odnośnik do komentarza

Siostra chce kupić tablet.. Z wymagań to wiem, że ma mieć 10 cali, a co do reszty to już obojętne - ale wiadomo im mocniejszy tym lepiej, to samo z "komunikacją")

Pułap do 800-900, upatrzyła sobie (allegro) na tą chwilę Acer A700 i Lenovo Yoga, niech bierze coś z tego czy może lepiej poszukać czegoś ciekawszego?



 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Chyba mój pierwszy post na tym forum.

 

Poważnie zastanawiam się nad kupnem tabletu będącego w miarę porządnym oknem na świat i trochę do rozrywki. I kusi mnie ASUS MeMo Pad HD 7'' , którego oficjalnie można już nówkę za cztery stówki wyłapać :)

 

Ma ktoś jakieś doświadczenia lub zna opinie znajomych którzy mają, na jego temat? ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...