Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Poziom trudności dostosowany do naszych umiejętności ma niebagatelny wpływ na odbiór gry. Mnie zbyt łatwe gry nudzą (w tym te prawie bez gameplayu, bądź te, które prowadzą za rączkę itd.), a znowu od frustrujących potrafię się szybko odbić (tracenie zasobów po zgonie, momenty na czas, źle rozłożone checkpointy itd. potrafią mnie skutecznie do gry zniechęcić). TLOU oczywiście najlepiej smakuje na grounded, gdy trzeba większość czasu grać stealth, bo na easy, czy nawet na normalu, można grać jak w chodzoną bijatykę.

 

No i tu Zelda zrobiła to lepiej, w której poziom trudności każdy sam sobie ustala, czyli odkrywa tyle świątyń ile potrzebuje serc, a do tego może sobie dogotować potraw, żeby pokonać tego, czy tamtego bossa. Ba, możesz nawet wyjść z bestii i wrócić mocniejszy, gdy sobie nie radzisz.

 

Ta gra próbowała zrewolucjonizować każdy, KAŻDY aspekt, z lepszym lub gorszym skutkiem, bo jak wiadomo nie wszystkim podeszło niszczenie się broni.

 

Jest super fizyka z masą zależności, o którą gracze ciągle proszą, no i proszą też o lepsze AI. Jest ogromny, naturalny świat z oszczędną mapką bez znaczników. Jest wspinanie się po wszystkim + lotnia, dzięki temu przyjemnie się ten świat odkrywa.

Edytowane przez zdrowywariat
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Donatello1991 napisał:

Trochę mi już się uzbierało w ekwipunku i co można sprzedawać że się w sumie nie przyda potem?

 

Niektóre rzeczy będą potrzebne do upgreadu zbroi u wróżki, dlatego ja wszystko trzymałem x10, a resztę sprzedawałem, nawet teraz, gdy już wszystkie zbroje mam level max to mam wszystkiego po 10 sztuk i 100 tysięcy w walucie, koroków 581 sztuk.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, zdrowywariat napisał:

 

Niektóre rzeczy będą potrzebne do upgreadu zbroi u wróżki, dlatego ja wszystko trzymałem x10, a resztę sprzedawałem, nawet teraz, gdy już wszystkie zbroje mam level max to mam wszystkiego po 10 sztuk i 100 tysięcy w walucie, koroków 581 sztuk.

Oki, będę trzymał. Powpadalo mi trochę tych core i przyatakuje re zbroje ancient. 

Znaczy 3 mam a miałem 1 xd

 

Pamiętasz jak pisałem, że nie mam czasu na grę 50h? Tu już chyba 30h a ledwo 1/4 mapy odkryta xd

Uzależnia.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Donatello1991 napisał:

Oki, będę trzymał. Powpadalo mi trochę tych core i przyatakuje re zbroje ancient. 

Znaczy 3 mam a miałem 1 xd

 

Pamiętasz jak pisałem, że nie mam czasu na grę 50h? Tu już chyba 30h a ledwo 1/4 mapy odkryta xd

Uzależnia.

 

To super, że się nie zawiodłeś, bo znam ten ból, gdy hype wjechał za mocno, a później gra nie siadła, raz nawet konsolę kupiłem dla gry i TV i grę, ale niestety był zawód :)

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Daffy napisał:

Najstraszniejszy jest ten początek gdzie człowiek może być zagubiony co i jak w tym świecie robić. Jak się to przebrnie to potem z górki i człowiek się na maksa wkręca. 

 

Ojjj byle do maja

 

Skomentuję to tak:

 

spacer.png

 

Zaraz po wyjściu z bunkru wiedziałem, że spędzę w tej grze setki godzin.

 

13 minut temu, Daffy napisał:

To samo możesz z tamtym modelem, trochę mniej poręczny ale goty OLED wyświetlacz.

 

Odniosłem wrażenie, że w Metroid Dread to nawet się popisywali tymi kolorkami. Ta gra to najlepsza reklama dla Switch OLEDa :)

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.02.2023 o 11:36, Daffy napisał:

Dla mnie to chyba najlepsza, a na pewno jedna z najlepszych popisowek oleda od Nintendo. Kapitalnie te czernie i półciemne korytarze się prezentują. Akurat oleda brałem na premierę z dreadem i przez parę dni miałem na chacie starego i nowego switcha to mogłem na własne oczy zobaczyć gierkę tu i tu i różnica jest baaardzo duża 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...