Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

OLED też ma swoje bolączki, cały reddit zalany jest problemem "green tint issue" z tym modelem

 

image.jpeg.4e0e19eb01f0762253649ac267b5e8f3.jpeg

image.jpeg.0debd446c1bfac73c847d9f8fefde8b1.jpeg

 

Zwykle występuje przy brightness ustawionym ręcznie poniżej 40% na szarym tle i co najgorsze może się pojawić nawet po jakimś czasie użytkowania Switcha więc nie zawsze jest to wada "out of the box".

 

Ja swojego LCD Switcha zachowałem w razie jakby kiedyś mnie coś takiego spotkało.

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Donatello1991 said:

Czyli mogę kosić wszystkich śmiało teraz? Wiem, że miecz się regeneruje, ale jeszcze nie sprawdzałem. W sumie blisko mi też żeby ogarnąć zbroje Ancient. 

Kurde dobry progres robię. Zadowolony z siebie jestem.

 

Jak kupisz DLC to masz Master Sword Trials, serie coraz trudniejszych zadań i trzy tak jakby poziomy. Po wykonaniu każdego poziomu Twój Master Sword ma +10 do mocy. Polecam. No i w Divine Beast i podczas walki z Ganonem Master Sword ma pełny potencjał i moc 60. Jesteś wtedy megarzeźnikiem

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Donatello1991 napisał:

Jakie testy?

Zostajesz przeniesiony do takich pomieszczeń z przeciwnikami, których trzeba pokonać za pomocą znalezionych przedmiotów. Startujesz w samych gaciach bez niczego. Każda seria ma kilkanaście takich pomieszczeń. Jak zginiesz to zaczynasz od nowa.

Odnośnik do komentarza

Motór się dostaje za skończenie tego całego story DLC, wiec master trial mogłeś ominąć. Akurat ten wynalazek średnio mi się podobał, wybijało mnie to z immersji, imo nie pasuje do świata Zeldy, traktowałem go jako fun mod od twórców i w zasadzie nie korzystałem z niego. 

Generalnie też polecam DLC, wszystkie wyzwania były bardzo spoko, i te zwiazane z mieczem i później te boss fighty z narzuconym ekwipunkiem w drugim dodatku. Liczę na więcej podobnych wyzwań w TotK. 

Odnośnik do komentarza
4 hours ago, Donatello1991 said:

Żeby na full ulepszyć zbroje ancient to mogę u obojętnie której kobity z kwiatka to zrobić? Po podbiłem staty teraz, ale dalej mam pytajniki przy materiałach i nie mogę nic zrobić. Nie pokazuje czego mi potrzeba tylko czerwone pytajniki. 

 

Są cztery wróżki ulepszające zbroje. Musisz odkryć je wszystkie najpierw. Skoro masz pytajniki znaczy, że nie odkryłeś. Ostatnia będzie chciała 10.000 rupiee :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...