Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie hype poszedł tak mocno że za 2 dni wlatuje Wii U plus Twilight princess . Jedyna Zelda 3d którą nie ograłem . Kompletne blind playthrough się szykuje. 

Latami się męczyłem żeby ograć w końcu tą Zelde i padło na rewizję HD. 

Ogólnie granie w stare zeldy czy to na GC czy na WIIU to bardzo drogi sport ...

Jeszcze 60 dni do TOTK ! 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jakby nie patrzeć, WiiU to nadal świetny sprzęt do grania w Zeldy - Breath of the Wild, The Wind Waker HD, Twilight Princess HD, Skyward Sword, Majora's Mask, Ocarina of Time, A Link to the Past, The Adventure of Link, The Legend of Zelda (i handheldowe The Minish Cap, Phantom Hourglass, Spirit Tracks).

 

Co do portów WW HD i TP HD to szanse aktualnie są chyba bardzo nikłe. Zbliżająca się premiera nowej odsłony Tears of the Kingdom, która - zgodnie z ostatnimi praktykami u Nintendo - zostanie poszatkowana na  dostanie DLC, najprawdopodobniej w postaci season pass, więc rok jak nie więcej będą zajmować się wyłącznie nową Zeldą. W sumie gracze pewnie też :D

Edytowane przez Damk
Odnośnik do komentarza
3 hours ago, Plackus said:

Też na to liczyłem... i w sumie w końcu wydadzą obie wersje ale, kiedy? ... Można tylko wrózyć 

Ja przestałem odliczac 

I faktycznie sory z offtop

 

Ja na to nie liczę, dlatego WiiU razem z obiema Zeldami (i SMG2) dumnie stoi pod TV

 

W zasadzie mając WiiU i Switcha mam wszystkie Zeldy, wszystkie Metroidy i trójwymiarowe Mariany. Słodko :)

Edytowane przez Homelander
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Donatello1991 napisał:

Ponawiam pytanie. Czy swiatynie z dlc są na zasadzie tylko znaleźć, czy questy do niektórych są? 

 

Znaleźć po wyrywku mapki, olałem ich szukanie, skorzystałem z youtube, ale w środku zagadki już sam zrobiłem. DLC zawiera też, oprócz 12 świątyń, dodatkowy dungeon, motor i wyzwanie, żeby wzmocnić master sword, podobne do tego z wyspą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
43 minutes ago, Donatello1991 said:

Ponawiam pytanie. Czy swiatynie z dlc są na zasadzie tylko znaleźć, czy questy do niektórych są? 

 

Same świątynie czy kapliczki nie różnią się wiele od tego co w podstawce. Za zrobienie ich masz jeszcze dodatkowe filmiki jak interesuje Cię lore, oraz wzmocnienie tych mocy, które dostałeś za pokonanie Divine Beasts. Najciekawsze są dwie rzeczy: wyzwania Master Sworda, bo to hardcore na wiele godzin, i Hero Path, czyli taka linia pokazująca gdzie na mapie byłeś, a gdzie nie. Fajna rzecz

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Rozbiła mnie ta survivalowa wyspa bez sprzętu. Za każdym razem ginąłem w tak absurdalny sposób, że sam się z siebie śmiałem. Raz mnie koza zepchnęła w przepaść, raz dostałem błyskawicą, bo zapomniałem odrzucić żelastwo, potem utonąłem w bagnie. A jak już miałem wrzucić kulę w ten otwór schowany pod płytą to zanim zdążyłem podnieść płytę kula stoczyła się i spadła ze wzgórza. Acha, i chyba nawet oszukiwać nie umiem, bo próbowałem

Spoiler

zostawić sprzęt na tratwie jak ktoś wcześniej poradził, ale zostawiłem tratwę na kamieniach przy brzegu i podczas burzy sprzęt wleciał mi do wody chyba, bo jak wróciłem to go nie było xd

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

Jeżeli nie kupiliście jeszcze Expansion Pack, to nie kupujcie... Po zdobyciu Maski Koroka nie da się w to grać!

 

Zaplanujesz coś sobie, idziesz do celu, a to g*wno co chwilę wibruje i zamiast robić ważne rzeczy, to szukasz tych uśmiechniętych cwaniaków :D Wiem, można sobie zaznaczyć na mapie i pójść dalej... Ale nie można! Lepiej od razu go znaleźć i już tu nie wracać!

 

I tak tym oto sposobem, wczoraj zrobiłem zero questów, odkryłem zero nowych świątyń, znalazłem jedno wspomnienie, ale za to mam 10 Koroków więcej :cool2:

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Ja tak sobie powolutku gram kolejny raz, zrobionych 55 kapliczek, wszystkie bestie i szukam wspomnień. Zostało mi jedno, w zamku, więc eksplorowałem sobie zamek. No i tak jakoś zaszedłem przypadkiem do Ganona. Więc od razu go pokonałem. Oczywiście wracam do grania dalej. Nie wiem, czy będzie mi się chciało ponownie robić 120, ale na pewno chcę zrobić DLC i wyzwania Master Sworda. Cudowny tytuł, po ciężkim dniu jest jak sesja terapeutyczna

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Po powrocie do Hyrule przypomniałem sobie jak bardzo wkur.wiała mnie pogoda w tej grze. Tu wiecznie leje, albo w trakcie wspinaczki zaczyna lać i odkładam pada i czekam aż przestanie, albo jak już wejdę na górę to po chwili znowu pada. Do tego wieczne zachmurzenie, przez co i tak nic nie widać z najwyższego szczytu. Jakby się dało to bym włączyl tryb słonecznej pogody cały czas, bo chociaż widoczność jest lepsza. Te burze są spoko, ale chowanie sprzętu przy każdej błyskawicy też irytuje. Fajny ficzer, ale występuje za często 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, mcp napisał:

Po powrocie do Hyrule przypomniałem sobie jak bardzo wkur.wiała mnie pogoda w tej grze. Tu wiecznie leje, albo w trakcie wspinaczki zaczyna lać i odkładam pada i czekam aż przestanie, albo jak już wejdę na górę to po chwili znowu pada

Też mnie to potem mocno irytowało. Taka zbędna przeszkadzajka nie mająca żadnego celu.
 

Te wyskakujące ciągle wilki potem już też robiły się męczące. To jest właśnie problem tych open worldów, że zbyt mocno eksploatują jedną mechanikę/patent i nawet Zelda tego nie uniknęła.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Ja chyba dotarłem do ściany i pierwszy raz od 6 lat nie chciało mi się dalej grać. Odblokowałem wszystkie filmiki, pokonałem bestie i Ganona i chyba jednak odpuszczę sobie to DLC tym razem. Dwukrotne przejście na 100% (z wyjątkiem 900 koroków) plus niezliczone godziny po prostu biegania po Hyrule wystarczy. Do gry wrócę za parę lat, jak do każdej Zeldy, ale na dziś starczy

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Homelander napisał:

Ja chyba dotarłem do ściany i pierwszy raz od 6 lat nie chciało mi się dalej grać. Odblokowałem wszystkie filmiki, pokonałem bestie i Ganona i chyba jednak odpuszczę sobie to DLC tym razem. Dwukrotne przejście na 100% (z wyjątkiem 900 koroków) plus niezliczone godziny po prostu biegania po Hyrule wystarczy. Do gry wrócę za parę lat, jak do każdej Zeldy, ale na dziś starczy

 

Nie wiem po chuj w to grałeś drugi raz przed premierą TOTK? Ja po 6 letniej przerwie czuję głód, a Ty żeś się obżarł przed pójściem do 7 gwiazdkowej restauracji xD

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Spokojnie chłopaki , jeszcze prawie 2 miesiące do premiery. Miesiąc przed można zrobić przerwę i będzie i tak w sam raz. Hype zrobi swoje. Ja gram w Twilight princess i szukam shrinow w botw i wcale nie ma zmęczenia . W połowie kwietnia odpali się resident 4 remake i później tears of the kingdom wejdzie jak nóż w masełko :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...