Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem do Hyrule :banderas:od 3 godzin biegam po Great Plateau i właściwie nie robię nic konkretnego, zestrzeliłem gniazdo pszczół zza skrzyni i te pogoniły bokobliny z ich obozu, potem zbierałem strzały przyjmując je na tarczę ale przypadkowo wdepnąłem w ognisko i zginąłem xd to jest jedyna gra, w której r.i.p powoduje u mnie uśmiech na pysku, bo w życiu bym się nie spodziewał, że mogę w taki sposób zginąć. 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Pupcio napisał:

Niech ten japoniec który wymyślił misje w śledzenie koroka w lost woods niech zostanie skazany na jedzenie ryżu widelcem do końca życia, co za asasynowa katorga to była. Ale mam już master sworda i zabieram się za ten trial z dlc :obama:

No to było wpieniające xd

 

1 godzinę temu, GearsUp napisał:

Przypomniałem sobie przechodząc znowu o jednym z najfajniejszych motywów w tej grze kiedy trafiamy na Eventide Island. Gra zabiera ci wszystkie przedmioty i możliwość save'a, od razu załącza się Robinson Crusoe vibe.

Spoiler

Jest pro tip. Zostawić na tratwie sprzęt i po załączeniu misji zabrać.

 

Edytowane przez Donatello1991
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

No wiem ale jak ktoś gra w to pierwszy raz to lepiej jest nie czytać takich pro tipów bo zabijają w tobie chęć kombinowania, chyba że sam na to wpadłeś to spoko. Albo jak komuś zależy na jak najszybszym skończeniu, wtedy exploit np na

Spoiler

 infinite arrows

pomaga ale czy jest sens jazdy na autopilocie w takiej grze zamiast się nią delektować?

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Donatello1991 napisał:

No to było wpieniające xd

 

Byłem tam, ale jest pro tip. Dopłynąć na łódce od shrine niedaleko. Na tratwie zostawić miecze i potem jak się zalaczy misja, to wziąć z tratwy xd.

 

Pięknie, gratuluję wyobraźni, ale może lepiej było dać to w spoiler, bo jest tu trochę nowych w temacie, a dobrze jest na takie rzeczy samemu wpaść. Też parę razy „oszukałem” grę, na przykład

 

Spoiler

w świątyni z kulką, gdzie trzeba było ruszać podestem xD

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, zdrowywariat napisał:

 

Pięknie, gratuluję wyobraźni, ale może lepiej było dać to w spoiler, bo jest tu trochę nowych w temacie, a dobrze jest na takie rzeczy samemu wpaść. Też parę razy „oszukałem” grę, na przykład w świątyni z kulką, gdzie trzeba było ruszać podestem xD

 

True, mimo tego, że gra ma już trochę czasu to lepiej nie spoilerować niczego bo nowe osoby pewnie też czytają temat, swój post ukryłem.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, zdrowywariat napisał:

 

Pięknie, gratuluję wyobraźni, ale może lepiej było dać to w spoiler, bo jest tu trochę nowych w temacie, a dobrze jest na takie rzeczy samemu wpaść. Też parę razy „oszukałem” grę, na przykład w świątyni z kulką, gdzie trzeba było ruszać podestem xD

Już dałem. Ty też edytuj xd

Sorki nie pomyślałem.

 

Wczoraj wieczór.

Spoiler

Jest na terenie hebra Tower i jest shrine gdzie najpierw trzeba drzwi wyważyć. No dobra, skile nie działają idę poszukać czegoś. Są kule śniegu. Puściłem rozbiło proste. Potem drugi shrine na podobnej zasadzie tylko z dalsza. No to szukam kul sniego. Szukam, nie ma. No cholera. Tylko z 10 malutkich. No i w końcu wziąłem tą malutka bo już miałem odpuścić, a tu po rzuceniu i turlaniu robi się dużą xd  xd myślę ja pierdole co za łeb że mnie. 

Znowu zapomniałem, że tu często są tak oczywiste rzeczy, że wystarczy spróbować. 

Edytowane przez Donatello1991
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ukończyłem przygodę. 

Przede wszystkim żałuję, że nie zagrałem wcześniej, ale co się odwlecze to nie uciecze.

Wspaniała podróż z chwilami zwątpienia. Jak już przebrnęło się przez pierwsze 10-15h to potem z górki. Przykładowo w Elden Ring od razu wszystko ogarniałem i kosiłem. Faktycznie samemu trzeba sobie wyznaczać cele i je realizować. Robić co się chce. 

 

Niechce mi się rozpisywać na temat każdego aspektu, więc napiszę tylko, że grając w grę wróciło do mnie uczucie z dzieciństwa. Gdy pierwszy raz obejrzałem jakiś film baśniowy. Oglądało się po 20 razy. Tu to samo piękne uczucie, którego mi w grach ostatnio brakowało.

 

Jedynym i największym minusem uważam brak zbroi, czy czegokolwiek innego do wspinaczki podczas deszczu. Irytowało mnie często, ale wybaczę tym razem.

 

Każdy kto grał wie o co w grze biega. Kto nie grał to wiele traci.

 

65h 10/10.

Gdyby nie 12 maj to bym pobiegał jeszcze, ale odpocząć trzeba.

  • Plusik 4
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Homelander napisał:

A jak podobały Ci się te filmy? Odkryłeś je?

Zrobiłem 11. Tego na zamku na razie nie robiłem. Sejwy mam jak co, bo znając życie po niedzieli odpalę znowu xd xd Po prostu chciałem skończyć.

Spoiler

Walka łatwa, a nawet przygotowany nie byłem za bardzo xd No a jak zobaczyłem że jeszcze jedna walka na zewnątrz to myślę nóż kuhwa xd ale też łatwo poszło. 

Ogólnie to bossowie ciency. Nie wiem czy w założeniu mieli być w ogóle trudni, ale jeśli nie to spoko. Jeśli tak to jak na 65h gry takim kolosie to za łatwo xd

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Homelander napisał:

Ale sam zamek jest świetny, zwłaszcza muzyka w nim

 

Mimo, iż ostatecznie bardzo szybko przekonałem się do muzyki w tej grze, to pamiętam, że pierwsze wrażenia były dość mocno ambiwalentne.
I w sumie nie ma co się dziwić - bo soundtrack BotW to w dużej mierze jeden wielki remix motywów muzycznych z poprzednich odsłon. Oczywiście takie odniesienia nie są niczym nowym - ba, jest to wręcz znak rozpoznawczy serii - ale trzeba przyznać, że Zelda tworzona dla WiiU przeszła w tej materii na wyższy poziom. Jeżeli jakiś utwór wybija się z muzycznego tła, to w przytłaczającej ilości przypadków będzie to nawiązanie do znanych melodii z wcześniejszych tytułów. Co oczywiście nie oznacza, że ścieżka dźwiękowa nie może pochwalić się oryginalnymi utworami...

Spoiler

 

 

Edytowane przez Damk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...