Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, zdrowywariat napisał:

Jest jedna świątynia wokół której są kolce i ja, zamiast:

 

  Ukryj zawartość

je podpalić to wspiąłem się na najwyższą górę nieopodal, wybiłem w górę i do niej doleciałem, gdy już miałem wystarczająco staminy

 

xD

To samo xd

2 godziny temu, Homelander napisał:

#Donatello1991 jak z perspektywy czasu brzmi Twój plan olania Zeldy BotW? :)

Znaczy, podobnie jak kiedyś z W3. Zastanawiam się dlaczego znowu to zrobiłem :) czasem tak mam. Z Eldenem już takiego błędu nie zrobiłem. Z następna zelda też nie zrobię.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też ogrywam ponownie. Te zarzuty o pustym świecie to są z doopy wyjęte bo tu co chwilę trafiamy na jakieś interaktywne elementy otoczenia, znajdźki itp. I praktycznie żadne przejście tej gry nie będzie identyczne bo z każdym takim elementem na mapie można sobie poradzić na wiele różnych sposobów dzięki tylu specjalnym zdolnościom. No debilny zarzut ... przecież tu każdy kamień można podnieść. No fajnie się biega po tej mapce. Dodatkowo pora dnia robi swoje, niektórych potworków nie ma o określonych porach, inne śpią, cudo.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pusty świat to jest w Horizon, gdzie nie ma nic interaktywnego, wszystko jest przepiękne, ale sztuczne jak wielkanocna wydmuszka. W Zeldzie zawsze jest coś ciekawego na horyzoncie, zawsze jest gdzie iść, a w drodze do celu ciągle rozpraszają nas nowe rzeczy. Już nie wspomnę o różnorodności terenu i jego bezpośredniego wpływu na postać. O pustym świecie kocopoły mogą opowiadać ludzie, którzy BotW widzieli na screenach

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kto by się spodziewał że brak fabułki, pusty świat i milion tych samych dungeonów serio robią :obama:

Btw. świetne są te dungeony z dlc. Zeld drugi open world po rdr gdzie moge grac setki godzin i mi sie to nie znudzi a z legendarną maską koroka hajpowaną przez czezkiego  od 2017 doznania z gry wchodzą na nowy LEVEL

  • beka z typa 4
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Donatello1991 napisał:

3 bestia ujarzmiona. Ptaszysko. Master sword miałem na 60. To normalne? Bo nic w tym kierunku nie robiłem. Chyba. Nie no postać czuje, że mam już op. Jeszcze z 30h i koniec xd

Przy guardianach i tym całym malice itd. master sword ma większy atak.

Ile masz kapliczek ?

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, zdrowywariat napisał:

 

To wchuj, wessało.

A ile jest? 

No z tad trzasnąłem już 55h bo szukałem aż znalazłem. Jeszcze jedna wieża mi została i tam coś zrobię shrinow I chyba polecę już do końca.

Od kilku h latam też bez żadnej tarczy xd ta moc po jeden bestii co 3 razy mozna uzyc nieźle kosi. 

Edytowane przez Donatello1991
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...