Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Perez napisał:

 

To akurat ciekawe, bo o to osobiscie pytalem wydawce i mowil, ze nie ma priorytetu (mozesz masz jakies specjalne wzgledy :)).

To dobre. Ostatnio sprawdzałem i byl bankowo, ale dowodu nie mam. Zobacze co teraz przyjdzie

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MichAelis napisał:

To dobre. Ostatnio sprawdzałem i byl bankowo, ale dowodu nie mam. Zobacze co teraz przyjdzie

U mnie zawsze D+4 w obu przypadkach. Priorytetem przyszło jak dosyłali zaginiony numer i przyszedł prędziutko. 
Dzisiaj doszedł nowy numer, jak zawsze wygląda jak psu z gardła. Żaden numer nie przyszedł w idealnym stanie. Trochę słabo że gazetki z roku 2000 mam w lepszym stanie niż z 2020. Odpowiedziałem na apel Rogera i sprawiłem sobie prenumeratę na urodziny ale już wiem że jej nie przedłużę. Jedyny plus jest taki że 2-letnia córka gdy wraca ze spaceru to ma dreszczyk emocji czy jest gazetka w skrzynce czy nie. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
5 minut temu, Bzduras napisał:

Nie ma dedykowanego tematu o sklepie internetowym, więc zapytam tutaj: numery, których nakład został wyczerpany nie są dostępne do kupienia kompletnie, nawet w PDF. It's a bug or it's a feature?

 

Hmm, ale chyba takiego przypadku nie ma... Tutaj http://shop.psxextreme.pl/ przy niektórych okładkach nie ma PDF, ale to w sytuacjach, gdy było kilka okładek. 

Odnośnik do komentarza

A ja się jednak skuszę. dlaczego?

Narzekam na obsuwy pisma, ale dopiero kończę czytać poprzedni numer :) po prostu w grudniu zapiernicz i nie mam czasu na gazetkę - rok temu w analogicznym okresie chyba nawet pisałem że kończę kupować.

Przy prenumeracie, bez wychodzenia z domu mam tę gwarancję, że pismo otrzymam (a nie chodzę i szukam numeru z kalendarzem który się wyprzedał), mam też wcześniej pdfa, którego coraz częściej czytam. No i jest chyba trochę taniej.

Ale na minus to jednak te dostawy po terminie plus numer czasem przyjdzie wytarmoszony, a ja jednak gazetki kolekcjonuję.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, grzybiarz napisał:

A ja się jednak skuszę. dlaczego?

Narzekam na obsuwy pisma, ale dopiero kończę czytać poprzedni numer :) po prostu w grudniu zapiernicz i nie mam czasu na gazetkę - rok temu w analogicznym okresie chyba nawet pisałem że kończę kupować.

Przy prenumeracie, bez wychodzenia z domu mam tę gwarancję, że pismo otrzymam (a nie chodzę i szukam numeru z kalendarzem który się wyprzedał), mam też wcześniej pdfa, którego coraz częściej czytam. No i jest chyba trochę taniej.

Ale na minus to jednak te dostawy po terminie plus numer czasem przyjdzie wytarmoszony, a ja jednak gazetki kolekcjonuję.

Ten pdf to deal breaker dla mnie, odkąd prenumeruję to już prawie nie czytam papierowych wydań. Zwłaszcza w komunikacji czy pociągu jest o wiele wygodniej. A tak to pamiętam jak łapy miałem ciągle upierdzielone, bo ten ich tusz łatwo się klei do skóry. 

Odnośnik do komentarza

Pytanko techniczne. Zbliża mi się powoli koniec prenumeraty i oczywiście chcę ją przedłużyć (ale z samym Szmatławcem, bo mimo szczerych chęci nie udało mi się przekonać do Pixela - najnudniejsze pismo jakie czytałem). Nie wiem kiedy dokładnie mi wypada koniec premki i czy jeśli złożę zamówienie teraz, to Wasz system to ogarnie i po prostu przedłuży mi prenumeratę od momentu zakończenia obecnej? Czy muszę czekać do jej zakończenia i dopiero wtedy zamówić?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, LeifErikson napisał:

Pytanko techniczne. Zbliża mi się powoli koniec prenumeraty i oczywiście chcę ją przedłużyć (ale z samym Szmatławcem, bo mimo szczerych chęci nie udało mi się przekonać do Pixela - najnudniejsze pismo jakie czytałem). Nie wiem kiedy dokładnie mi wypada koniec premki i czy jeśli złożę zamówienie teraz, to Wasz system to ogarnie i po prostu przedłuży mi prenumeratę od momentu zakończenia obecnej? Czy muszę czekać do jej zakończenia i dopiero wtedy zamówić?

 

Info do kiedy jest opłacona prenumerata jest z tego co pamiętam na nalepce adresowej dołączanej do pisma.

Ale pytanie czy można sobie zrobić "nadpłatę" faktycznie jest ciekawe, sam z chęcią się dowiem.

Odnośnik do komentarza

 

2 godziny temu, LeifErikson napisał:

Pytanko techniczne. Zbliża mi się powoli koniec prenumeraty i oczywiście chcę ją przedłużyć (ale z samym Szmatławcem, bo mimo szczerych chęci nie udało mi się przekonać do Pixela - najnudniejsze pismo jakie czytałem). Nie wiem kiedy dokładnie mi wypada koniec premki i czy jeśli złożę zamówienie teraz, to Wasz system to ogarnie i po prostu przedłuży mi prenumeratę od momentu zakończenia obecnej? Czy muszę czekać do jej zakończenia i dopiero wtedy zamówić?

Można zrobić nadpłatę. Ja tak zrobiłem. Napisałem od którego numeru i jest kontynuacja. Jak nie pamiętasz od którego numeru to wejdź na pixelshop prenumeraty. Powinieneś mieć tam konto i jest napisane do kiedy, a przynajmniej powinno być już nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...